ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
EMPERYALİZM KÖLESİ PKK / Yıldıray Çiçek 12693 okunma - 5-Kasim-2007 Pazartesi
HEP, HADEP, DEP, DEHAP ve türevleri partilerin tamamı PKK'nın siyasi kanadı olarak kurulmuştur.

Hepsi aynı merkezden yönetilmiş, PKK'nın çizgisinde yürüyen, propagandasını yapan partiler olmuşlardır.

HEP, HADEP, DEP, DEHAP Türkiye Cumhuriyeti'nin Anayasası'na aykırı programa sahip oldukları ve aykırı davranışlarda bulunduğu için kapatılmıştır. O partilerin devamı olan ve bizzat İmralı'daki alçak tarafından isim verilerek ve parti başkanlarının ismi belirlenerek kurulan DTP, kapatılan diğer kardeş partilerinden daha azgın bir şekilde şuan T.B.M.M'nde PKK adına siyaset yapmaktadır.

Kapatılanlarda olduğu gibi, DTP de Kürtler adına siyaset yaptıkları iddiasında bulunmaktadır. DTP Kürtlerin adını kullanıyor ama küresel güçlerin kucağında oynaşan PKK'ya hizmet etmek misyonunu yerine getiriyor.

Kapatılanlar dâhil olmak üzere mevcut DTP'den siz hiç Güneydoğu Bölgesi'ndeki Kürt kökenli vatandaşlarımızın sağlık, eğitim, iş gibi konularında bir isteği, çözüm üreten bir talebini duydunuz mu?

Varsa yoksa İmralı'daki alçağın hakları, dağdaki kahpelerin propagandası… DTP için bunun ötesinde hiçbir şey yoktur.

DTP, Kürt kökenli vatandaşlarımızı da öldürerek, onlar üzerinde de katliamlar yaparak, bir de çıkıp haysiyetsizce "Türkiye'de Kürt Sorunu Vardır" propagandası yapabilmektedirler.

Kürtleri kandırarak emperyalizmin hizmetkârı haline getirmeye çalışan bu zihniyet (kendileri de kandırılmış) bu ülkede binlerce yıl varolan kardeşliği bozma niyeti taşıyarak, şeytanlık peşindedir.

DTP'nin durduğu nokta emperyalist ülkelere köleliktir. PKK'nın kurucusu olan İmralı'daki (AB)-(D)ullah Öcalan denen alçağın, oturmadığı ülkenin kucağı kalmadığı düşünüldüğünde, DTP de Türkiye'ye ait olmayan bir partidir.

Köleler, kuklalar elindeki bu partinin Türkiye'ye, Kürtlere zarar vermekten başka hiç adımı olamaz.

İmralı'daki ruh hastası tarafından kurulan, emirleri ondan alan DTP'nin sözde savunduğu Kürtlere zulümden başka vereceği bir şey yoktur.

Türk milletinin ayrılmaz bir parçası olan Kürtlere de katliamlar yap, onları öldür, onların okulunu yak, öğretmenini şehit et, ibadet ettikleri camilerini, çalıştıkları fabrikalarını, tedavi oldukları hastanelerini yak-yık sonra çık, Kürtlerin partisi olduğunu iddia et… PKK'lılar ve onları savunan dangalaklar bu tezatı nasıl izah ediyorlar acaba?

Onlar yapmış oldukları katliamları bile, sıkıştıkları vakit "Türk devleti yaptı" diyebilmektedirler. O alçakça saldırıları kendilerinden başka yapacak olmadığını bildikleri halde, bu propagandayı yaparak, halk ile devletin arasını açmaya çalışıyorlar.

Şuurlu tüm Kürt kökenli vatandaşlarımız PKK'nın kahpeliğini ve kendilerine vermiş oldukları zararları bildiklerinden PKK'ya tavırlı ve tepkililerdir.

Türkiye'de Türk vatandaşları arasında hiç bir ayırım yoktur. Kanun önünde her vatandaş eşit haklara sahiptir. Fakat, mesela Suriye'de Kürt kökenlilerin seçme seçilme hakları yoktur. Türkiye, demokrasi açısından da, insan hakları açısından da en ileri ülkelerin başında gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında, Türkiye'deki bölücülük hareketlerinin tamamı, Türkiye'yi küçük lokmalar halinde yutmak isteyenlerin tezgahından başka bir şey değildir. PKK da, onun siyasi uzantıları da Türk ve Türkiye düşmanı emperyalistlerin birer kuklalarıdır.

Güneydoğu Bölgesi'nde PKK'nın silah zoru ile baskı kurduklarına da devlet tam manası ile güvence oluştursun, PKK'ya, bırakın bir insan desteğini sokaktaki kedi-köpek bile destek vermez.

Daha önce de belirttim, DTP'liler de PKK'nın elinde esir ve köle ise Türk devletinin büyüklüğüne sığınıp, kurtulsunlar…

Yok eğer ihaneti bilinçli, şuurlu gerçekleştiriyorlarsa onların yeri T.B.M.M değil, hapishanelerdir.

Demokrasi, özgürlük, insan hakları insanca yaşamayı bilenler, insanca davrananlar içindir.

Vatan evlatlarına acılar yaşatanların bu kavramları zırh edinmesi utançtır.

Bu utancı savcılar, mahkemeler daha ne kadar sürdüreceklerdir.

Artık, bu milletin sabrı taşmıştır. Taşan bu sabırları görmeyenler daha ne bekliyorlar…

Makaleyi Hemen Yorumla