ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
SOYTARILIK SINIRLARI AŞTI ! / Yıldıray Çiçek 9498 okunma - 15-Temmuz-2013 Pazartesi

Türkiye'de siyasi bir soytarılık başlattılar. Şimdi de bu soytarılığı yurt dışına taşıdılar. "Bu soytarılık nedir?" diyecek olursanız, kendi mitinglerinde "Üç Hilalli ve bozkurtlu bayraklar, pankartlar açtırmak "diyebiliriz.

O bayrakları AKP mitinginde açanlar "İdeolojik Piçlik" denen kavramı sanırım çok benimsediler de, çok merak ediyorum bu AKP'de nasıl bir karakter var ki, Ülkücülere "Terörist, köpekçi, mafya bozuntusu, kafatasçı, kovboy, ırkçı, it-kopuk, kandan beslenenler, hayvan, alçak, şerefsiz, Fatih-a okumayı bilmezler, biz bunların cemaziyelevvelini biliriz, çapulcular" dedikleri halde mitinginde Üç Hilal ve Bozkurt bayraklar açtırarak, bunun üzerinden siyasi prim yapmaya çalışmaktadır.

Önce Ankara’da, sonra da İstanbul'da ve son olarakta Almanya'nın Düsseldorf kentinde  düzenlediği "Demokrasiye Saygı" mitinginde "Üç Hilalli" bayraklar açtırması  AKP'nin düştüğü zavallı halin yeni bir fotoğrafı olmuştur. PKK'nın kader ve yol arkadaşı olmuş AKP'nin mitinginde "Üç Hilal" sallayanlarda şeref, haysiyet, namus kalmamışta, AKP düşmanı olduğu MHP’lilerin, Ülkücülerin sembollerini niçin kullanma ihtiyacı duymaktadır?

Bu soytarılığa katkı versin diye konsere çağrılan Uğur Işılak ve Ahmet Baydaroğlu denen sanatçılarda, kendileri kim oluyorsa AKP'nin mitinginde Ülkücüleri pazarlama alçaklığa destek vermiştir.

Ahmet Baydaroğlu isimli sanatçı da her 10 dakikada bir "Dik Dur Eğilme diyen Avrupalı Ülkücülerde burada" diye anonslar yaparak, AKP’nin bu iğrenç tezgâhında rolünü almıştır.

Uğur Işılak denen adam ise tam acınacak halde olduğunu bir kez daha göstermiştir. Öcalan'a, Barzani’ye, Talabani’ye, Obama’ya, Perez'e şarkılar bestelemesi gerekirken Dedem Korkut’tan, Sultan Alparslan’dan, Fatih’ten bahsetme komedisini sergilemiştir.

Biz konser başladığında Uğur Işılak ve Ahmet Baydaroğlu koro halinde "Biji Apo ,Biji Tayyip, Biji Kürdistan" şarkıları söyler diye bekledik ama onlar asıl yapması gerekenleri yapmayıp , "Milliyetçi" şarkılar söyleyerek AKP'nin maskesini korumaya çalışmışlardır.

 En büyük trajı-komik hadise ise Ahmet Baydaroğlu'nun bağıra bağıra Hüseyin Nihal Atsız'ın "Ülkü denen nazlı gelin erde şan ister! Büyük devlet kurmak için büyük kan ister." şiirini okuması olmuştur. "Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık" diyen Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin mitinginde büyük Türk milliyetçisi Hüseyin Nihal Atsız'ın şiiri okunuyor. Allah akıl, mantık ve karakter nasip etsin. Bunlara başka ne denir ki?

Geçmişte Ülkücülerin ekmeğini yemiş, suyunu içmiş bu adamlar şimdi hem Ülkücü Harekete hem de Türkiye'ye ihanet ediyorlar. Birde bu ihanetlerinde utanmadan Ülkücü Hareketin sembollerini ve kavramlarını kullanıyorlar.

Ulan ! Her daim Ülkücülerin, Türk milliyetçilerinin düşmanlığını yapan ,PKK'ya ülkeyi pazarlayan AKP'nin mitinginde Ülkücülerin , MHP'lilerin ne işi olur? Çıkın PKK'ya şiir okuyun, çıkın Apo'ya ve Barzani'ye şarkılar besteleyin, çıkın BOP'a methiyeler dizin, ne işiniz var Marşla, Atsız’la, Türk büyükleriyle!

Bir insan para-pul için aklını, mantığını, şerefini bu kadar ayaklar altına alır mı?

Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı  ve MHP MYK üyesi Sayın Cemal Çetin ,bu soytarılık gösterileri sonrası yaptığı açıklamada kullandığı "Hiç bir şerefli Ülkücü Türkiyemizi, Türk Milletini bölmeye çalışan bölücülere ve bölücülerle müzakere eden AKP hükümetine ve Başbakan Erdoğan'a destek vermez." cümlesiyle her şeyi özetlemiştir.

PKK'nın önünde paspas olmuşlar, dik durmaktan, eğilmemekten bahsediyor akıl fukaraları. 

Uğur Işılak ve Ahmet Baydaroğlu, İmralı ve Kandil konserleriniz ne zaman siz onun haberini verin… Bırakın bu milliyetçi-Ülkücü söylemleri…

AKP daha Kandil ve İmralı programınızı yapmadı mı? 

Allah büyük, elbet Ülkücüler bu soytarılıkların ve bu ihanetin hesabını bir gün sizlerden soracaktır.


çocuklarına hırsızlığı öğretenler hesap verecek
eskiden soytarı seyretmek için, sirklere gidilirdi, şimdi herkes soytarı olmuş gardaş. ama şerefli türk milleti bunların hepsinin adreslerini tanıyor. kendileri bilir. biz şerefli türk milliyetçilerini ayaklar altına aldığını söyleme gafletinde bulunanlar normal insan sayılmaz. bunlara gaz veren şerefsizler var. bunların tuzları zaten hazır. hemen koşmaya başlıyorlar. şehit çocukları olarak babama kelle diyen bilmem ne çocuklarıdır bunlar. hesap günü gelirse kendileri bilir.hodri meydan. babamın intikamını şerefsiz pkk dan almadan babama kelle diyen ahlaksızlardan kelle almadan ölmeyeceğim şart olsun.
karadeniz195421.2.2014