ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
PKK'LILARA SAHİP ÇIKMADA AKP İLE YARIŞIYOR! / Yıldıray Çiçek 2460 okunma - 10 Aralık 2013
Recep Tayyip Erdoğan ne zaman PKK'yı yüceltme ve sahip çıkma konusunda MHP tarafından köşeye sıkıştırılırsa, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu AKP'ye anında imdada yetişiyor ve destek veriyor. Bu konuda ilk hamlesini 12 Eylül 2010 tarihinde gerçekleşen referandum döneminde yapmıştı. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli AKP'yi PKK ile pazarlık yapması konusunda köşeye sıkıştırmış, Recep Tayyip Erdoğan miting meydanlarından hangi yalana sarılacağını şaşırmış vaziyette "Bizim dört kez bunlarla (terör örgütü) bir araya oturduğumuzu söyleme şerefsizliğini yapanlar bu alçakça iftirada bulunanlar, bunun hesabını her yerde vereceklerdir." şeklinde bağırıp çağırıyordu. Bunları yaparken de referandumda "Hayır'ı" savunan MHP'yi, PKK ve CHP ile yanyana gösterme kurnazlığı gösteriyordu. Tam o sırada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu memleketi Tuncel'iden "PKK'ya genel af çıkabilir" diyerek Recep Tayyip Erdoğan'a malzeme vermiş ve kendisine yönelmiş okları yandaş medyasının gücünü kullanarak CHP'ye yöneltmişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu hamlesi "Hayır" konusunda haklı duruş sergileyenlere darbe vurmuştu.

Yıl 2013…Kemal Kılıçdaroğlu AKP'yi kurtarmak için yine işbaşı yapıyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Recep Tayyip Erdoğan'ı Diyarbakır'daki ihanet manzaraları, PKK'nın hamisi Barzani ve PKK'nın saz ve söz borazanı Şivan Perver'in daveti ve PKK'lı Ahmet Kaya konusunda köşeye sıkıştırmışken, Kemal Kılıçdaroğlu CHP Grup toplantısında AKP'ye yine yardım elini uzatarak, PKK'lılara sahip çıkarak, onları yüceltiyor.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce mezarını ziyaret ettiği PKK'lı Ahmet Kaya'yı konuşmasında öve öve bitiremedi. Kemal Kılıçdaroğlu, PKK'lı Ahmet Kaya'ya sahip çıkma konusunda Recep Tayyip Erdoğan ile yarışa girerek şunları söylemiştir:


"Büyük sanatçı Ahmet Kaya'nın türkülerini hüzünle ve keyifle dinliyoruz. Genel Başkan olarak mezarını ziyaret ederek karanfil bırakmıştım. Arkasından hüzün bırakmıştı tüm Türkiye'ye. O bir müzisyen, devrimciydi, hiçbir zaman zalimin yanında olmadı. O zulme uğrayanların yanında oldu."


Ahmet Kaya'dan için "hiçbir zaman zalimin yanında olmadı" diyor. PKK'lı Ahmet Kaya onbinlerce kişinin katili olan, kundaktaki ve annesinin karnındaki bebekleri kurşuna dizdirmiş Apo alçağına "Vallahi APO'yu özledik /Kürdüz sonuna kadar/Vallahi biz dostu özledik" şeklinde Apo posteri önünde ve binlerce örgüt paçavrası altında PKK'lılara konser vermiş olmasının üzerini örtüyor. Atatürk'ün emaneti olan CHP'nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu bunu yaparsa, Türklük düşmanlığı üzerine kurulmuş AKP'nin başındaki neler yapmaz değil mi?


Kemal Kılıçdaroğlu hangi Ahmet Kaya'dan bahsediyorsun sen? Ahmet Kaya'nın PKK konserlerinde neler söylediğini size hiç mi izleten olmadı?


AKP'nin PKK'lılara sahip çıkması gayet doğalda, Atatürk'ün kurduğu CHP bunu nasıl yapabiliyor? Gerçi PKK'nın avukatlığını yapan, PKK'lı teröristlerin cenazelerinde devlet düşmanlığı nutukları atan adamları, CHP Genel Başkan Yardımcısı yapanda aynı Kemal Kılıçdaroğlu değil mi?


Kemal Kılıçdaroğlu PKK'lı Ahmet Kaya'ya sahip çıktığı yetmiyor gibi, PKK'lı Şivan Perver'e "niçin PKK'lılara niçin tam sahip çıkmıyorsun?" diye fırça atıyor.


Kemal Kılıçdaroğlu diyor ki :"Ben Şivan Perver'e sormak isterim, Diyarbakır'a gittin, sahneye de çıktın. Roboski'de öldürülenlerin hesabı sorulmadan sen hangi yüzle Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler düzüyorsun? 34 yurttaşımız öldürülmüş, kanları dahi kurumadı. Tek takipçisi biziz. Dışarıda oturacaksın, 'Uludere'de öldürülen yurttaşlarımız var' diyeceksin ve sen ona övgüler düzeceksin. Sesine saygı duyarız ama sanatçı zalimin yanında yer alan değildir. Otur Ahmet Kaya'nın gösterdiği yürekliliği göster.


Kemal Kılıçdaroğlu o ölen 34 kişinin PKK paçavralarına sarılıp, PKK'lıların yaptığı cenaze töreniyle gömüldüğünü de bilmiyor herhalde?


Bunların hiçbirini bilmeden nasıl CHP Genel Başkanlığı yapıyor? Bilerek de bunları yapıyorsa yine o koltukta nasıl oturabiliyor?


CHP'nin PKK'lılara sahip çıkma konusunda AKP'lilerle yarışması utançtır. CHP içindeki vatansever ve Atatürk konusunda hassas olanlar bu siyasi rezaletini sonlandırmalıdır.


MHP'yi başörtüsü ve dini hassasiyetleri konusunda suçlayan bazı CHP'liler, kendi partilerinin PKK'lılara sahip çıkma konusundaki AKP ile rekabetine umarım söyleyecek sözleri vardır.


İktidar PKK'lılara sahip çıkıyor onunla uğraşıyoruz, birde başımıza CHP çıkmasın… Kemal Kılıçdaroğlu'da madem PKK'lılara sahip çıkmayı sürdürecekti, niçin Apo'nun yeni kurdurduğu HDP'ye Genel Başkan olmadı ki?


Gerçi Barzani Türkiye'de "Türkiye Kürdistanı Demokrat Partisi" kuracakmış… Kemal Kılıçdaroğlu bu partiyi Recep Tayyip Erdoğan'a kaptırmadan başına oturabilir? Seçim şarkısı olarak PKK'lı Ahmet Kaya'nın "Vallahi APO'yu özledik /Kürdüz sonuna kadar/Vallahi biz dostu özledik" şeklinde sözleri olan şarkısını kullanabilir.


Bak Bülent Arınç "Ahmet Kaya'yı Kılıçdaroğlu hiç ağzına almasın." demiş….Elini çabuk tut Kılıçdaroğlu …

PKK'LILAR CİRİT ATIYOR CHP'DE
HANGİ CHP, NASIL BİR CHP? PKK'nın avukatlığını yapmış, PKK'nın kavram ve söylemleriyle siyaset yapan, PKK'lı teröristin cenaze töreninde konuşma yaparak Türk devletine meydan okuyan Sezgin Tanrıkulu'nun CHP Genel Başkan yardımcısı olduğu CHP'nin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayına mı MHP tabanından sıcak mesaj gidecek? Atatürk'ü Dersim'de soykırımcı gösteren, PKK'lı teröristlerin ailesine taziye için giden, PKK'lılar kendisini sözde kaçırdığında onları "Hepsi İyi Çocuklar" diye tarif eden kişinin milletvekili olduğu CHP'nin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayına mı MHP tabanından sıcak mesaj gidecek? Şimdilerde Amerikalardan icazet alan, bir zamanlar "PKK'ya Genel Af olabilir" diyen, Öcalan'a ev hapsine sıcak bakan, Apo alçağına "Vallahi APO'yu özledik /Kürdüz sonuna kadar/Vallahi biz dostu özledik" şarkılarını Apo posterleri altında ve PKK paçavraları önünde söylemiş Ahmet Kaya'nın mezarını ziyaret eden, ona her daim sahip çıkan, yine bir başka vatan haini olan ve "Biz, bağımsız, birleşik, özgür bir KÜRT ÜLKESİNİN, KÜRDİSTAN'ın çocukları olmak istiyoruz", "Biz kendi toprağımızda, kendi bayrağımızın altında özgür ve bağımsız olmak istiyoruz" diyen Yılmaz Güney'in mezarını ziyaret edip, çiçekler bırakan birinin Genel Başkan olduğu CHP'nin adayına mı MHP tabanından sıcak mesaj gidecek? http://www.youtube.com/watch?v=EkfdNmIN-X4
Ahmet Tüter 25.1.2014
GERÇEKLER
İLK ETAPTA BU YENİ BİRŞEY DEĞİL İKİNCİ ETAPTA RĞSTEM EFENDİ DEMİŞSİNKİ..Ahmet Kaya hayranı birçok ülkücü tanıyorum ben. AHMET KAYA DENİLEN ÇAKALA HAYRAN OLAN ZATEN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALDIR VE KILIÇDAROĞGLUNU SAVUNMADAN EVVEL VE YILDIRAY BEYE ÇİRKİNCE İTAFTA BULUNMADAN EVVEL KILIÇDAROĞLUNUN SOYUNA BAK AKRABALARI KİM ÖGREN SONRA GEL YORUM YAP
ELİF ATA25.1.2014
Yıldıray Çiçek
Yıldıray çiçek,sen harbi cahilsin kardeşim.Birde kalkıp site açmışsın kendine son cümlen daha iyi gösteriyor bunu.Ahmet Kaya hayranı birçok ülkücü tanıyorum ben..Kemal kılıçtaroğlunun arkasındaki bayrak zaten fotomontaj Allah aşkına git işine,totoşun yiyorsa git AKP ile uğraş....
rüstem akova24.1.2014