ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
KENDİLERİNİ ALLAH VE PEYGAMBER GÖRENLER ! / Yıldıray Çiçek 5025 okunma - 04 Mart 2014

"Biz rahmet için geldik gazap için değil. Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşallah..." bu cümle Yüce Allah'ın  ayetlerinden bir bölüm değil… Bu cümleler,  Başbakan Erdoğan'a aittir. Evet, yanlış duymadınız, bu cümleleri Muğla mitinginde kullandı. 

"Tayyip'i üzmek , Allah'ı üzmektir" diyen Diyanet onaylı şiir kitaplarını ve “Erdoğan Allah'ın tüm vasıflarını toplamış bir lider” diyen ve yine "Başbakanımıza dokunmak bile ibadettir" diyen AKP milletvekilini eleştirdiğimizde bize "Bu sözler diyeni bağlar , Recep Tayyip Erdoğan'ı bağlamaz" diyenler onun bu sözlerine ne diyecekler acaba?

Allah (cc), hadisi kutside kendisini anlatırken insanlara "Rahmetim benim gazabımı sebkat etmiştir (geçmiştir) [İnne rahmetî sebakat alâ gadabî] diye seslenirken, Recep Tayyip Erdoğan'ında aynı manaya gelen sözlerle miting konuşmaları yapması gerçekten onun psikolojik olarak çok zor durumda olduğunu göstermektedir.

Demek ki, Recep Tayyip Erdoğan'ı "Allah, peygamber" olarak görenler için AKP içinde böyle bir atmosfer vardır. Recep Tayyip Erdoğan'ı böyle görenler sıradan, cahil insanlar değil, hepsi okumuş, makam ve mevki sahibi kişilerdir. Bu sapkın ifadeleri kullandıkları halde AKP içinden onlara bir tepki gösteren olmamıştır. Din alimleri, imamlar ise toptan suskunluk içindedir.

Şairin Diyanetten onaylı "Tayyip Allah yolunun bekçisidir. Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir." şiirleri camilerde dağıtıldı ama AKP içinden sesi çıkan olmadı!

AKP Aydın eski il Başkanı İsmail Hakkı Eser "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan'a biz o kadar bağlıyız ve aşığız ki bizim için adeta ikinci peygamberdir" dedi AKP içinden tepki gösteren olmadı!

Sağlık Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V.) Müslümanlara emrettiği ibadetleri tanımlayan 'sünnet' kavramını kullanarak, Başbakan Erdoğan'ı "Bu Tayyip Erdoğan sünnetidir" şeklinde tarif etti, bir AKP'li de tepki göstermedi.

Yani buna benzer o kadar sapkın düşünce AKP içinde barınmaktadır ki, AKP içinde tepki görmediği gibi yükseldikçe yükselmektedir.

Başbakan Erdoğan'da yüce Allah'ın sözlerini, kendi sözleri gibi söyledikten sonra, acaba AKP milletvekilinin 'Erdoğan Allah'ın tüm vasıflarını toplamış bir lider' sözlerinden etkilendi mi diye düşünmekten kendini alamıyor insan…

Tövbe haşa Allah gibi konuşmalar yapan ve AKP içinde Allah, peygamber olarak görülen bir Başbakanın içine düştüğü acıklı ve ibretli hali tüm Türkiye izliyor.

Çıkan ve ona ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında villalar, arsalar, trilyonlar, katrilyonlar onun en büyük ilgi alanı olarak görülüyor.

Bu manzara karşısında AKP'yi destekleyen, AKP’de yöneticilik yapan bazı sapkın yöneticilerde şaşkınlık içinde elbet… Nasıl olmasınlar ki , (Tövbe Haşa) Allah ve peygamber olarak gördükleri adam, çıkan ses kayıtlarına göre evdeki paraları sıfırlama, villalarına villa, arsalarına arsa katma peşinde olarak görülüyor.

AKP her manada kokuşmuşluğun içinde debelenmektedir. En büyük zararlarını ahlak üzerine bina edilmiş İslam dinine vermektedirler.

Sözde İslamcı parti içinde yaşanan rezaletler ve İslam'ın tüm değer yargılarına karşı AKP içinden açılan savaş aslında AKP'nin tükenişinin de işaretleridir. Bu rezaletlere Türkiye'nin katlanacak hali gelmemiştir.

AKP'yi artık sadece psikologlar ve din alimleri değerlendirmelidir. Çünkü akılda, imanda firar etmiş durumdadır onlarda…

Kendilerini Allah, peygamber gördükleri halde, toplumda şuan sadece hırsızlıklarının konuşulduğunu fark edememektedirler.

Allah affetsin, Allah gazabından korusun bunları başka ne diyelim!

Acınacak bir hal.
40 yılımı verdiğim.Başbuğum.Bi kalkmış olsa bu yazıya lanet etmeye nefesi yetmez..
Erol Yılmaz8.3.2014
ALLAH ISLAH ETSİN
___ Cüce !... Evet ben kibri kendini çok aşmışlara cüce derim... Haliyle bazılarına da muhteşem cüce diyorum... Bir traji komik film izler gibi olanları izlemekteyiz.. Gülelimmi - ağlayalımmı bir karara varmak imkansız... Beynim dumura uğradı , yemin ederim ki , islam dini Yunan işgalinde bile böylesine zulme naruz kalmamıştır... Düzce milletvekili kendisini ( haşa huzurdan ) Allah ilan ettiğinde tepki göstermeyince ben tamam demiştim... kendiside Allah olduğuna inanıyor demekki... ALLAH ISLAH ETSİN... Bu devasa cücenin durumu gerçekten çok vahim...
Yildiray Turan7.3.2014