ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
LİDERDEN ÖZÜR /RIFAT ŞENER / Konuk Yazar 1017 okunma - 02 Nisan 2014

Sözüm meclisten içeri !!

Siz ki; hiç yüzümüzü kızartmadınız, ne geçmişinizle, ne bugününüzle.

Sizin, ailenizin dostlarınızın, adını sanını bir arada anmadı millet ; yolsuzlukla, hırsızlıkla, arsızlıkla, hainlikle !

Siz ki ; varınızı yoğunuzu harcadınız bu dava için,

Siz ki ; ömrünüzü, sağlığınızı, harcadınız bu dava için,

Siz ki ; ışık oldunuz yolumuzda, örnek oldunuz hayatımızda, rehber oldunuz yaşamımızda.

Biz ki size olumsuz tek laf edersek Lider'im hakkinizi ödeyemeyiz Mahkemeyi Kübra'da.

Biz evlatların, ülküdaşların, dava arkadaşların layık olabildik mi 
size Lider'im

En basta anlatamadık, davamızı, Sizi milletimize ve hatta sözde ülkücü etiketiyle içimizde dolanan hainlerimize

Dört elle sarılmadık, Türk İslam ülkümüze , liderimize, teşkilatımıza.

Kimimiz nefsimize yenildik, kimimiz hırslarımıza, kimimiz davanın adamı olmak yerine, adamın adamı olmayı tercih ettik.

Dışladık, düşman belledik kimi ülküdaşlarımızı, şahısların hatalarını davaya yükledi kimimiz, kustuk hiç hakkimiz olmadığı halde davamıza,

Hırsızına, arsızına, tecavüzcüsüne, laf söyletmezken bazıları, ülküdaşlarımızın hatalarını bas bas bağırmayı meziyet bildi bazıları. Başkalarına fırsat bırakmadık. En büyük muhalefet biz olduk kendimize.

Bazılarımız, yılmadan, yorulmadan, anlatmak varken haklılığımızı, AKP'ye oy vermiş bile olsa bu milletin evlatlarına, koyun dedi, geri zekalı dedi, hain dedi, makarnacı dedi, satılmış dedi aşağıladık !

Oysa ki ülkücü ipeğe sarılmış çelik değil miydi bıkmadan usanmadan doğruları anlatmak, kandırılmış kardeşlerimize görevimiz değil miydi, bizim. 
Yenilmedik ki biz hakareti bir çıkış yolu olarak görelim.

Lider'imizin naifliğinden hiç mi düşmedi bizim payımıza ?

Lider'im, 
Sen affet bizi, en azından ben layık olamadım sana kendi adıma.

Ey ülküdaşım

Sende bak kendine, vazgeç hatalarından, günahlarından, dört elle sarıl davana Bu dava bizim, unutma bize şahsiyetimizi, konumumuzu, saygınlığımızı veren bu dava, Şehitlerin ahi var üzerimizde.

Ben davamı her şeyiyle, hayatimin her anında yaşıyorum diyen ve yasayan ülküdaşım senin bırak ellerini ayaklarını öpüyorum !

Ve ey halkım

Dinle bizi, anla yargılamadan önce, biz ülkücüler günahıyla sevabıyla sizin evlatlarınızız, ülkemiz için, milletimiz için kanımızı dökeceğimizden, canimizi vereceğimizden, biliyoruz hiçbirinizin şüphesi yok !

Ama sunada emin olun, bu ülkeyi yönetecek kadrolara, birikime ve zekaya sahibiz, Bizim en büyük günahımız heyecanımız ve dürüstlüğümüz... Bizde Lider'imizde takiyye yapmayı, yalan söylemeyi, ipin bir altında bir üstünde oynayıp ne pahasına olursa olsun, size duymak istediklerinizi söylemeyi beceremiyoruz. Emin olun hiç de beceremeyeceğiz.

Bundan sonra yapacağımız, yılmadan, yorulmadan, size doğruyu sadece doğruyu anlatmak olacak.

Liderimizin teşkilatımızın ve birbirimizin etrafında daha da kenetlenerek 2015 seçimlerine çalışmak ve MHP'yi hakkettiği iktidara taşımak olacaktır.

Son olarak bu vesile ile aylardır. Gecesine gündüzüne katip dağ, bayır, koy şehir demeden canla basla çalışan Kayseri' deki ve tüm Türkiye’deki teşkilat mensubu ülküdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim

Ama yetmez Ülküdaşlarım, daha çok, daha çok çalışalım, önce birey olarak kendimizi yargılayıp, düzelmeye ve yükselmeye önce kendimizden başlayalım, 
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun


Makaleyi Hemen Yorumla