ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
KAPISINA BAĞLI OLDUKLARIN BELLİ ZATEN SEBAHATTİN ÖNKİBAR! / Yıldıray Çiçek 2540 okunma - 05 Mayıs 2014

Bugün yazacağım bu yazıya sakın ola…"Bu kişiyi de sürekli adam yerine koyup, cevap veriyor" diye değerlendirmeyin. Karşınızda bulunanlar bir zihniyet toplamıdır aslında… Bunlar birey basitliği ve saplantısı olarak karşınızda değildir. MHP ve Ülkücü Hareket içinde fitne tohumları ekmek için sahipleri tarafından kullanılan tiplerden birisidir. MHP'yi ele geçirmek isteyenler bu tipleri kullanıyorlar, MHP'nin haklı duruşunu gölgelemek isteyenler bu tipleri  kullanıyorlar. Bunlar gibi tipler çoktur. Görev alanları MHP ve Ülkücü Harekettir. Hangi televizyonda konuşurlarsa, hangi gazetede köşe yazarlığı yaparlarsa yapsınlar MHP, Ülkücü Hareket ve Devlet Bahçeli düşmanlığı yapmak bunların şeytana ibadeti olmaktadır. 

Defalarca yalanını ortaya çıkardığımız, fitne-fesat üretirken iş üstünde yakaladığımız  ve karanlık ilişkilerini çözdüğümüz Sebahattin Önkibar isimli Doğu Perinçek'in şimdiki kalemşorundan bahsediyorum. Bu adamı, bu misyonu için yarın kimin kapısına bağlarlar bunu bilmiyoruz.

"3 Mayıs Milliyetçiler Bayramı" günü Ülkü Ocakları Genel Merkezi Ankara'da onbinlerce Ülkücünün, Türk milliyetçisinin katılımı ile büyük program düzenliyor, milli coşku Ankara merkezli tüm Türkiye'yi kaplıyor, Doğu Perinçek'in tetikçisi Sebahattin Önkibar da aynı gün Aydınlık Gazetesi'ndeki köşesinden "Dünden Bugüne Ülkü Ocakları" başlıklı yazı kaleme alarak, her türlü saçmalığı ve fitneyi köşesinde biriktirerek, yazısını da "Bütün Ülkücü Gençleri Türkiye'nin değerleri adına bedel ödeyen Türkiye Gençlik Birliği çatısına davet ediyoruz." Şeklinde noktalıyor.

Sebahattin Önkibar'ın Ülkücü gençliği davet ettiği yer Doğu Perinçek'in gençlik örgütlenmesidir. Adamın harbi aklıyla zoru var. Bu adamı "MHP ve Ülkücü" maskesi takarak MHP kongrelerinde tetikçi gibi kullananlar utansın!

Sebahattin Önkibar, Ülkücü gençlik TGB'ye gelip ne yapacak, Apo ve Doğu Perinçek arasındaki uzatmalı gül konulu portrelerini mi silip, temiz tutacak?

Hangi güçlere çalıştığı meçhul, dün ortaya koydukları farklı, bugün farklı ve yarın ise ne yapacağı belli olmayan Doğu Perinçek'in dönüşümlerine zihniyet kurbanları mı arıyorsun?

Sen Ülkücü gençleri aptal, hiçbir şeyden anlamaz mı sanıyorsun?

"Kürt sorununa çözüm demokratik, federal, emekçi cumhuriyetidir. Türk milliyetçisi ve piyasacı düzen partileri Kürt illerinde iflas etti... Kürt milleti kaderini tayin hakkına kayıtsız şartsız sahiptir. Eğer isterlerse ayrı bir devlet kurabilir. Emekçilerin çıkarı, tam hak eşitliği ve özgürlük temelinde, gönül birliği gerçekleştirmektedir. Kürt illerinde referandum yapılmalıdır. Referandumda ayrılığı savunanlar da özgürce propaganda yapabilmelidir..." 

(Doğu Perinçek, 2000'e Doğru Dergisi, 15 Eylül 1991)

Bugün Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet olarak gördüğümüz ve kızdığımız konuları dünlerde Doğu Perinçek bu sözleriyle göstermiyor muydu?

"Türk milliyetçisi ve piyasacı düzen partileri Kürt illerinde iflas etti." diyen Doğu Perinçek ile "Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldım" diyen Recep Tayyip Erdoğan arasında fark nedir Doğu Perinçek'in tetikçisi Sebahattin Önkibar?

CNNTÜRK ekranlarında izlenen Enver Aysever 'in sunduğu "Aykırı Sorular” programında "O bölgenin ismi Kürdistandır, oradaki halk da Kürt halkıdır" diye konuşmalar yapan Doğu Perinçek'in sanatçı yoldaşı Cezmi Baskın isimli birisi vardır. Geçtiğimiz yıl bu sözü kullanan Cezmi Baskın’ı, iki yıl önce "19 Mayıs 2012 TGB mitingi" reklamlarında oynatanda Sebahattin Önkibar'ın Ülkü Ocaklı gençleri davet ettiği  ‘Türkiye Gençlik Birliği'dir. Ülkücü Gençlerde Kürdistan diyen sözde sanatçıların yer aldığı TGB'nin reklam filmlerinde yardımcı figüran mı olacak Sebahattin Önkibar?

Gazete ve dergilerinde hedef gösterdiği Ülkücüler şehit edilirken, sendeki nasıl karakter ve şeref anlayışı ki, o şehitlerin dava arkadaşlarını bugün Doğu Perinçek'in örgütleri altında birleşmeye davet ediyorsun?

Ülkü Ocakları gençliği "Yaşasın Ülkü Ocakları" anlayışını haykıran Lider Devlet Bahçeli'nin izinden yürüyorsa sana batan nedir?

Ülkü Ocaklı genç çatışmaların, kavgaların içinde yer almıyor, milli tüm refleksini demokratik alanda gösteriyorsa senin rahatsız olduğun nedir?

Ülkü Gençlerin cesaretini, fedakârlığını, mücadelesini ölçmeye kalkma! 

Ülkü Ocaklarının mazisi ile günümüz arasındaki ince çizgisi duyarlı, sağduyulu olması ve sabır sınırında durmasıdır. İnan bu ince çizgi sabırla korunuyor, yoksa bu çizginin aşımı ilk senin gibi tipleri ayaklar altına alacaktır. Sonra Ülkücü Gençlerle tanışmanın mutluluğunu o zaman yaşayacaksın!

Kimin kapısında bağlıysan, oranın faaliyetlerini yaz, konuş… Ülkücülere bulaşma… Gerçi sende haklısın kapısında bağlı oldukların hep MHP ve Ülkücü Hareketin öz düşmanları…

mhp düşmanlarının önde geleni
hatırlıyormuyuz rahmetli başbuğumuzun katıldığı son seçimlerı %1 gıbı çok düşük bır oranla baraj altında kaldığımız seçimleri nusret demiral gıbı bır anayasa ustadını partımıze katmıştık %14 oranı ile meclise gırmeyı umduğumuz seçimlerı...70-80 milletvekılı ile mecliste ülkücü hareketın temsıl edılebileceği seçimlerı hatırlıyormumuyuz... nusret demiral üniversıte gençliğine anayasa hakkında bılgıler vermekte bu gayretlerı ıle mhp nın beklenen seçim baraj oranını en ıyı sevıyeye yukseltme gayretlerı içerısınde...gençlerin içinde o ıhanet kokan soru konu ile ilgisi olmıyan soru yöneltılecektır sayın demırala neydı soru "ezanın türkçe okunması hakkında düşüncelerınız nedır?"nusret bey öğrencılerın anlıyacağı dılle cevap vermeye başlıyacaktır gençliğin gönlunu okşıyarak ve o konuşmasında dıyecektır ki "gönül isterki ezan türkçe okunsun"işte burada ıhanet çevrelerı hemen devreye gırecek ki bu çevrelerın başında malum zat sebahattın önkıbar öncülük yapmaktadır...malum zat ülkücü harekete dost görunup arkadan hançerleyen malum yayın kuruluşu (tgrt)ile atağa kalkacak ve saldırıya geçecektır hemde kalleşce namertçe nusret beyın soylediği o cumleden "gönül ister ki"kısmını çıkaracak makaslayacak nusret demıralı "ezan türkçe okunmalıdır" deyişiyle seyırcilerıne ulaştıracaktır milletımızın hassas noktalarından bırı olan ezan mefhumu halkın dılınde yaygara başlanacaktır "mhp ezanı türkçe okutacakmış"ülkücü hareket savunmaya geçsede başarılı olamamış tum ıhanet şebekelerının işbirliği ile mhp seçimlerde barajın altına ıtılıverılcektır...işte bu dost bıldiğimiz dost sandığımız sebahattın önkibar sayesınde ....dostbildıklerımızı dost sandıklarımızı ıyı tanıyalım beyler ıhanet hep dost bıldıklerımızden dost sandıklarımızdan gelıyor bunlar her zaman bızı arkamızdan hançerlemek için fırsat kollamaktadırlar unutmıyalım ..ibret alalım ......
mustafa selçuk9.5.2014