ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
PARALEL DEVLETİ YÖNETEN ÖCALAN VE BARZANİ! / Yıldıray Çiçek 2466 okunma - 08 Ağustos 2014

Türk  devleti AKP'nin elinde, AKP ise Öcalan'ın elinde esir!

 PKK terör örgütünü İmralı'dan yöneten bir teröristbaşı  AKP'yi avucunun içine almış resmen kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Ne derse yaptırıyor, terör örgütünün ortaya koyduğu hedefleri de bir bir AKP aracılığıyla yerine getirtiyor. 

Şuan Güneydoğu Bölgesi'nde gerçekten bir "Paralel Devlet" kurulmuştur. Bu "Paralel Devlet" İmralı'dan, Erbil'den  yönetilmektedir.

 "Öcalan Kürtlerin önderidir" açıklaması yapan iktidar mensupları, bu "Paralel Devlet'in" temelini de "Muhatabımız Öcalan" diyerek güçlendirmeye çalışmaktadır. Başını temizledikleri,  "kardeşim" dedikleri, "Türkiye seninle gurur duyuyor" sloganları ile AKP kongresinde konuşturdukları  Barzani'de bu "Paralel Devletin" bir başta yönetici ortağıdır.

Kim ne derse desin Güneydoğu'da  sözde Büyük Kürdistan'a bir parça hazırlığı yapılmaktadır. AKP'nin küresel güçlere verdiği sözlerin başında da bu gelmektedir.

AKP'nin zihniyetini  Türk kanı taşımak ve Türk milletini yönetmek şekillendirse idi, PKK, PYD, Barzani ve Öcalan'la bu şekilde dostluk ve misyon birliği yaşar mıydı?

BOP haritasında Diyarbakır sözde Kürdistan'ın başkenti olarak gösterilirken, kendi celladını hazırlayan Türk milleti tarafından Cumhurbaşkanlığına seçilen  Recep Tayyip Erdoğan, 2004 yılında "ABD'nin Büyük Ortadoğu Projesinde Diyarbakır'ı parlayan yıldız, merkez yapacağım" dememiş miydi?

Recep Tayyip Erdoğan her ne kadar "Gürcüyüm" diye soyunu bir yere dayandırmaya çalışsa da tüm ömrü "Siyasal ve Bölücü Kürtçülük" yaparak geçmiştir. Her adımı, her düşüncesi yıllardır bu çizgide olmuştur. Barzani ve Öcalan'la olan samimiyeti sizce bunun çok net tescili değil midir?

Kan akmıyor masalları ile koskoca Türk milletini uyutuyorlar ama çözüm dedikleri sürecin temelini yine şehit kanları doldurmaktadır. O şehit kanlarına basarak "çözüme az kaldı" diyerek barış masalları anlatıyorlar. Askerlerimiz şehit edildiğinde artık AKP medyası görmemezlikten geliyor.

 Niye? 

Çünkü  rezil ve kahpe yalanları deşifre olacak da ondan. Ramazan Bayramından önce PKK'nın Suriye kolu askerlerimizi şehit etti.  

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan çıktı "PKK değil PYD askerlerimizi öldürdü" dedi. PKK'yı koruyacak aklı sıra. PYD PKK'nın unsuru değil mi? Suriye sınırında PKK ve Apo paçavralarını PYD dalgalandırmıyor mu? PYD'nin başında da "Kürdistan'ı AKP hükümetiyle beraber kuracağız" diyen Salih Müslim isimli Öcalan'ın sofra arkadaşı olan bir alçak yok mu?

Diyarbakır'a dikilen PKK'lı teröristin heykelini yıkma operasyonunda bir askerimiz daha şehit oldu. AKP'liler şehidimizi anmadıkları, göstermemeye çalıştıkları gibi hala "Çözüm Süreci" dedikleri ihanet sürecine methiyeler dizmeye devam ediyorlar.

Çözüm süreci başarılı ise, kan durduysa bu şehitlerimiz niye durmuyor? PKK ne silahını bıraktı, ne de hedeflerinden vazgeçti. Aksine daha çok silahlandı, daha çok katılımı AKP iktidarı döneminde sağladı.  PKK resmen devlet gibi muameleyi AKP iktidarında görmüştür. 30 Mart seçimleri öncesi "İmralı Ses Kasetleri " yayınlanan Öcalan'ın "Ben ne dersem Tayyip onu yapıyor" sözü zaten sürecin patronunu göstermektedir. Öcalan'ın yine o ses kayıtlarında "Enayiler farkında değil" diyerek geçtiği dalga da AKP'nin Türk devletini ne hale düşürdüğünün delili olmuştur.

Recep Tayyip Erdoğan ve onun zihniyetini paylaşan, uygulayan kişiler durdurulmazsa Türkiye'nin sonu maalesef bölünmek olacaktır. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan'ın misyonu "bölmekle" vazifelidir.

Güneydoğu Bölgesinde tırlar dolu PKK paçavrası ve Apo posterlerinin yakalanması, PKK'lı teröristlerin heykellerinin dikilmeye başlanması, devlet kurumlarına Kürtçe tabela asılması, yol ve asayiş kontrollerini PKK'lı teröristlerin yapılması, askeri üs içinden Türk bayrağının PKK'lılar tarafından indirilmesi bu vazifenin nasıl işlediğini göstermektedir.

Herkes aklına, vicdanına sorarak cevaplasın MHP iktidarda olsa bunların hiçbiri gerçekleşir miydi? MHP iktidarda olsa bunların hiçbirine cesaret eden olamazdı.

"AKP'yi iktidara getiren ve 10 yıldır ayaktan tutan benim" diyen Öcalan'ın bu sözüne bir tane AKP'li yetkili cevap verememişti. Öcalan hakkında konuşan her AKP'linin Öcalan'ı övmesi de zaten AKP içinde de önder konumda olduğunu göstermektedir.

Gerçek "Paralel Devlet" arayan AKP/PKK ilişkisine baksın. Güneydoğu’da yaşananları izlesin…

***

 

  • Bebek Katili AKPlilerle Alay Ediyor :"Enayiler Farkında Değil!"

https://www.youtube.com/watch?v=Jdn4uLwkcKw

 

  • APO "Süreci İsrail de Onayladı Bu Müthiş Birşey!" "Tayyip Dediklerimi Yapıyor!"

https://www.youtube.com/watch?v=a9klqBETF_g

 

  • APO Devletini Kuruyor! : "Sınır Hattını Komple Düşürmemiz Gerek Suriye Tarafını Öncelikle"

https://www.youtube.com/watch?v=yDa96x5XzQg

Kaleminize sağlık
Yıldıray bey kaleminize sağlık, insanlardaki farkındalık artıracak yazınıızın çok daha fazla insana ulaşması lazıma ama buna ne kadar tahammül edebilirler bilmiyorum...
Kemal hisar8.3.2015