ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
SOĞUK NEVALE MELİH , HAİNİN İNTİKAMI MI BU? / Yıldıray Çiçek 2021 okunma - 02 Aralık 2014

Medyada birden peydah olan yazarlar var.


Hangi topraklara ekilip, nerde yetiştirildiler, sularını nereden, güneşlerini nereden, gübrelerini nereden aldılar bilen yok. 


Birden gazete köşelerinde, televizyon ekranlarında sarmaşık gibi türediler. 


Melih Altınok isimli yazar ve yorumcu da onlardan birisi… 


Görevleri nerede ihanet, adaletsizlik, haksızlık, yolsuzluk, hırsızlık varsa onları meşrulaştırmak olan bu yazar, adı Türkiye olan gazetede Türkiye düşmanlarına hizmet ediyor. AKP'nin yandaş televizyon ve gazetelerinde tek misyonu budur. 


"Soğuk nevale" duruşuyla ekranlardan diliyle, gazete köşesinden kalemiyle hainliği ve ihaneti savunma dansı yapan Melih Altınok geçtiğimiz günlerde büyük bir alçaklığa daha imza atarak bir paylaşım yaptı. 


MHP Lideri Devlet Bahçeli ve yanında bulunan heyetin Tunceli'den dönerken konvoyda bulunan arabalardan bazılarının trafik kazası yapması Melih Altınok'u oldukça mutlu etmiş olmalı ki, "İntikam otoyolda yenen soğuk bir yemektir" cümlesiyle beraber kazanın fotoğrafını paylaşarak bu duygusunu bu şekilde açığa vurmuştur. Bu paylaşımla birlikte mealen diyor ki, "Devlet Bahçeli Tunceli'ye gitti Seyit Rıza'ya terörist, hain dedi, başlarına da bu kaza geldi".


Şimdi Melih Altınok yada bir yakını bir trafik kazası geçirdiğinde bizler de "Nerede hain, hırsız, rüşvetçi var, nerede ihanet, adaletsizlik, hukuksuzluk var onu savunuyordu. İyi oldu. İntikam otoyolda yenen soğuk bir yemektir" diye mi kazasını duyuracağız. Elbette böyle bir adiliği, alçaklığı ve şerefsizliği biz yapmayız. Yapana da lanet okuruz.


Ama Melih Altınok bunu yapmıştır. 


Şimdi Seyit Rıza denen adamın hainliğini ve ihanetlerini vurgulayınca MHP konvoyunun başına bu kaza mı geldi Melih?


İngiliz ve Rus işbirlikçisi, Mehmetçik katili Terörist Rıza'ya "Terörist" dediğimiz için mi bu kaza oldu diyorsun Melih?


MHP konvoyu kaza geçirdiğinde neyin intikamını almış oldunuz Melih?


Ne tesadüftür ki, PKK'lılar da MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin konvoyunda yaşanan trafik kazasını Melih Altınok gibi dillerine dolamıştır.


Melih Altınok, bizler de o konvoydaydık ve yaşanan trafik kazasında aynı anda bizde o kazayı atlattık… Konvoyun önüne çıkan iki köpek yüzünden bu kaza oldu. Bu itler senin mi yoksa PKK'lıların mı beslemesiydi?


"Ardında yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz" demişler… Sen kaçıncı sıradasın Melih?


AKP'li olmuşsun ama insan olamamışsın!


İnsan olduğun gün de zaten bu kadar haini ve ihaneti savunmazsın.


Soğuk nevale Melih, bak ne diyor şair:


Ey gönüllü bayraktar, ey devşirme dölleri!

İleri, biraz daha, biraz daha ileri. 

İhanet oyununda, peşrev çekenler bu kez

Bilsinler ki bu toprak, hainleri hiç sevmez! 

 

helal
yüreğine kalemine sağlık reis
turan altaylı9.12.2014