ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
BOP'ÇUDA OSMANLI RUHU ARAMAK! / Yıldıray Çiçek 10783 okunma - 09 Aralık 2014

Cumhurbaşkanı görünümlü Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan görünümlü Ahmet Davutoğlu Türkiye'de özellikle son yıllarda bir algı çalışması yapmaktadır. Bu algı çalışmasının ana malzemesi de "Osmanlı" olmaktadır.


Son yıllarda adını verdikleri yapılara bakın, futbol alanında Osmanlı Spor ve Osmanlı Stadyumu, gençliği AKP zihniyetiyle yetiştirmek için kurdukları Osmanlı Ocakları isimli yapı ve yaşanan birçok tartışmayı da sürekli Osmanlı'ya çekmeleri bunlara örnektir. Son olarak, Osmanlıca tartışmaları da bu algı çalışmasının güçlü delilidir.


Osmanlı'nın tarihi, Haçlı Seferleriyle mücadele geçmişken, bugün Türkiye'yi yöneten Haçlı projelerinde görev alan zihniyetin sürekli Osmanlı vurgusu yapması ne kadar manidar değil mi?


AKP'nin kuruluş ve varlık zihniyeti Osmanlı'nın karşıtıdır.


ABD'nin 11 Eylül olayından sonra işgal dümenini İslam ülkeleri üzerine kırıp "Haçlı Seferleri yeniden başlıyor" diyerek oluşturduğu Büyük Ortadoğu Projesi'nde görev alan bir zihniyetin Osmanlı ruhunu taşıması mümkün müdür?


Hal böyle iken, BOP'un uzunu ve BOP'un bücürü niçin sürekli Osmanlı vurgusu yapmaktadır? 


Çünkü Osmanlı, Türk milleti üzerinde hakkın ve haklının kılıcı olarak bilinir ve adalet işleyişi olarak anılır. BOP'taki hizmetkârlıklarını Osmanlı maskesiyle kapatmaya çalışıyorlar.

Haçlı Cübbe giymiş, Haçlı Seferleri olarak tarif edilen BOP'ta eş başkanlık yapan, Haçlı ABD ordularına dua etmiş ve Haçlı seferlerini  "Tarih boyunca, Doğu ile Batıyı, Müslümanlar ile Hıristiyanları ayrıştıran en büyük çatışmaların, Haçlı seferleri olduğu iddia edildi. Haçlı seferleri, aynı zamanda tüm bu tarafların birbirini tanıdığı, birbirleriyle iletişime geçtiği, birbirleriyle ittifaklar kurduğu, en önemlisi de, çok yoğun bir şekilde bilim ve sanat noktasında alışverişte bulunduğu dönemlerdir." şeklinde övmüş olan Recep Tayyip Erdoğan'ın Osmanlı ruhuyla ne alakası olabilir?


Hıristiyan Putin bile ABD ve koalisyon güçlerinin Libya'ya saldırısına Ortaçağ'daki Haçlı Seferleri'ne benzeterek karşı çıkmışken, elinde para dolu çantalarla Libya'da ABD'nin hedefi için çalışan terör örgütlerine yardım için seferler düzenleyen sözde Müslüman Ahmet Davutoğlu'nun Osmanlı ruhuyla ne alakası olabilir?


Bu özet hal bile bunların Osmanlı'yı maske yaptıklarını ve asıl kimlere hizmet ettiklerini göstermektedir.


Osmanlı padişahları Haçlı ordularına karşı kılıç sallarken, bunlar Haçlı ordularına havadan, karadan, denizden sürekli yol açmaktadır. ABD ve koalisyon güçleri tarafından öldürülen her Müslüman'ın kanında eli ve vebali olanların ağzına alacakları en son şey Osmanlı'dır. 


AKP'nin bayrağı olsa olsa Haçlı bayrağıdır. AKP mitinglerinde ve Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılama programlarında açılan üç hilal, atalarımıza büyük hakaret olup, onlarla dalga geçmektir.

Osmanlı ruhunun olduğu yerde AKP, AKP'nin olduğu yerde asla Osmanlı ruhu barınamaz.


Kimsenin bu hali anlaması için kendisini çok zorlamasına gerek yoktur. AKP'nin 12 yıl boyunca Haçlı Projelere yaptığı hizmeti ortadadır. Osmanlı'nın tarihi ile AKP'nin 12 yıllık tarihini kıyaslayınca zaten her şey net anlaşılacaktır. Osmanlı, Haçlı Seferlerini ezen devlet olarak tarihte yerini almışken, Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu Haçlı Seferlerini öven, onlara yol veren olarak tarihe geçecektir.


Hiç kimse AKP'nin Osmanlı maskesi takmasına aldanmamalıdır. Çünkü Osmanlı'yı batıran da bu zihniyetti, şimdi Cumhuriyeti batırmaya çalışan da aynı zihniyettir.

 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN HAÇLI SEFERLERİNİ ÖVÜYOR.

http://www.youtube.com/watch?v=9PMTuSLOb0A

RECEP TAYYİP ERDOĞAN KAHRAMAN AMERİKA ASKERLERİ İÇİN DUA EDİYOR

http://www.youtube.com/watch?v=R9wSpRYaXQo

RECEP TAYYİP ERDOĞAN HAÇLI PROJE BOP’DA EŞBAŞKANLIĞINI KABUL EDİYOR.

http://www.youtube.com/watch?v=KokiD2qSDxE

şerefsizliligin boylesi
lan şerefsizler tayyip erdoğan hakkında bu şekilde yazilar yazmaya utanmiyonuzmu hepinizi sikayet edecem cumhurbaskanina hakaretten suc duyurusnda bulunacam
aziz mahmudov22.9.2015
çarliler
Hepiniz çarlisiniz hepiniz paralelcisiniz. Nedir bu hazımsızlık Yıllaryılı cami duvarına pislediniz şimdi birileri çıkıp buna dur deyince uşaklığını yaptıgınız kesim adına bu tür söylevlerde bulunmaktan utanmıyorsunuz. Yaşadıklarınızı ve inançlarınızı başkalarına yamamaktan vaz geçin artık çünkü inandırıcılınız kalmadı
oscarayt17.1.2015
AKP nin Yaratılışı
AKP nin kurulumu CFR ve benzeri oluşumlardır. Dün askeri elbisenin içine girerek ülkemizi emperyal düzene sokmaya çalışanlar konjonktürün değişimiyle yeşilli elbiseleri giyerek aynı düşüncelerini devam ettiriyorlar. İKTİDARI yaratan güç uluslar arası Siyonizm dir ve bu iktidarı besleyen temel besin ise kripto anlaşmalardır. Onların varoluş sebepleri ya Rocefeller yada Rhotcild sülalesidir. Perde arkasında sünnetsizlerin idaresinde olan AKP Türk Milli ve manevi değerleri kullanıp Türk Milletini kandıran ruhsuz aidiyetsiz haymatlos yığınlar parisidir
Murat Tuğcu16.1.2015
Yeni Osmanılıcılık
Ülkemizi, milletimizi ve İslamiyeti tüm dünyaya rezil ettikleri gibi şimdi de Osmanlıyı rezil etmeye çalışıyorlar. Bu söylemleri Osmanlıyı dünya çapında rezil etmek için bir proje olabilir. Geçen gün Osmanlı Sporun hocası sahada maçı alamayınca toplantıda basına çatıyor. İşte alın size Osmanlı imajı.
turan altaylı17.12.2014