ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
SANA DA TERÖR KRALI ÖCALAN'IN SANATÇISI MI DİYELİM? / Yıldıray Çiçek 5723 okunma - 11 Mart 2015

Ülkücülere "Terörist, mafya bozuntusu, kafatasçı, kovboy, ırkçı, it-kopuk, kandan beslenenler, hayvan, alçak, şerefsiz, Fatih-a okumayı bilmezler, biz bunların cemaziyelevvelini biliriz, çapulcular" şeklinde hakaretler eden Recep Tayyip Erdoğan'dan "Sayın Başbakan'ımızla kimyamız uyuşuyor. Vizyonunu, misyonunu takdir ediyorum. Sayın Başbakan'ımızla çok iyi anlaşıyoruz. Biz bakışla anlaşırız. Kendisi benim de ilk patronumdur. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken ben de sanat yönetmeni yardımcısı idim." şeklindeki ifadelerle bahseden, onbinlerce askerimizin, polisimizin, vatandaşlarımızın katili için  "Öcalan da siyasi muhatap olarak kabul edilmelidir" sözüyle büyük alçaklığa imza atan, Bebek Katili Öcalan'ın isteği için kurulan "Akil Adamlar" heyetinde yeralan, her çıktığı televizyon programında AKP'ye yağdanlık cümleler kuran Ahmet Yenilmez, Ülkücüymüş de haberimiz olmamış! 


Ahmet Yenilmez bunları yaptığı halde "Ülkücüyüm" diyerek ya bizim zekâmızla alay ediyor ya da gerçekten akli dengesinde büyük problem var.


Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Öcalan'ı önderi gibi gören birinin Ülkücü olması mümkün mü?


Direkt deli gömleğini giydirerek tedavi altına alacaksın!


Erdoğan ve Öcalan sevdalısı Ahmet Yenilmez, geçtiğimiz günlerde "Ülkücü camiaya son sözümdür" başlığı altında "Sabrettim. Hülasa sanırım susma zamanım geldi. Sizlerden ricam benim yüzümden artık birbirinizi kırmayın. Buyurun! Bugünden itibaren Ahmet Yenilmez de yok. Madem ülkücü camiaya bu kadar zarar verdim. Hepinizden özür dilerim. Bu dil bu lisan benim inandığım ülkücünün dili olmadı. İnşallah gazinocular kralı oğlu sanatçılar duygularınıza tercüman olur. " açıklamasını yaparak Ülkücü hareketten ayrıldığını duyurmuş…


Bak sen! Ülkücüymüş ve artık Ülkücü hareketten ayrılmış…


Erdoğan ve Öcalan sevdalısı Ahmet Yenilmez'in açıklamasında hedef aldığı Mehmet Aslan ona hak ettiği karşılığı "Ülkücülük hak yolunda baş koymuş bir milletin kutlu davasıdır. Kişisel ikbal uğruna giyilip çıkarılan gömlek değildir. Küsülüp kırılacak dost-ahbap ilişkisi sayılamaz. Gerçek bir ülkücünün davası onun ruhudur, can bedenden ayrılıncaya dek yaşar, yaşatır. Kibrine yenilip davadan ' vazgeçtim, bıraktım' diyen biri aslında ülkücü olmamıştır. Böylesinden olsa olsa menfaati için kıble değiştiren saray soytarısı olur." cümleleriyle vermiştir.


"Saray Soytarısı" sıfatı bir adama ancak bu kadar yakışır!


Sanatçılık adı altında Öcalan ve Erdoğan'ın yağdanlığını yapan Ahmet Yenilmez, "Gazinocular kralının oğlu" diyerek aklınca Mehmet Aslan'ı aşağılamaya çalışıyor.


Tutmasalar İmralı'da sahne alacak kadar azim içinde olan Ahmet Yenilmez'in açıklamalarına bakarsanız sanırsınız ki, Mehmet Aslan 'Çakıl Gazinosu'nda sahne alıyor.


Mehmet Aslan'ın merhum babasının Gazinocular kralı olması Mehmet Aslan için ayıp mı, suç mu? 


Türk milliyetçiliğine hizmet etmek için MHP'de görev alan, üç tane üniversite bitiren, uyuşturucuya karşı gençleri bilinçlendirmek için 30'a yakın üniversitede konferanslar veren, çıktığı ekranlarda "Milliyetçi Türkiye" özlemini ifade eden, AKP'nin sanatçılara kurduğu baskı düzeninde "Ne mutlu Türküm diyene" haykırışında bulunan Mehmet Aslan ile, dünyadaki en büyük uyuşturucu baronu olan PKK terör örgütüne "Öcalan da siyasi muhatap olarak kabul edilmelidir" sözleriyle ve "Akil Adamlar" heyetinde görev alarak hizmet eden Ahmet Yenilmez asla kıyaslanmaz…


Ahmet Yenilmez geçmişte hasbelkader içinde bulunduğu Ülkücü hareketten sonra "Saray ve İmralı" güzellemeleriyle içine düştüğü acınacak ve rezil hale baksın… Ahmet Yenilmez değil Mehmet Aslan'ın, bir tane MHP'linin, Ülkücünün tırnağı olamaz.


Ahmet Yenilmez ayna karşısına geç de, sen önce suretine düşen Erdoğan ve Öcalan sevdasının hesabını ver Ülkücülere ve sanat camiasına…


"Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık" diyen adamlara hizmetinle ayaklar altına alınacak adam oldun…


Sosyal medyadaki yazılara, yorumlara bir bak bakalım…


Senin Ülkücü harekette karşılığın nedir görmüş olursun…


Sana bundan sonra ne diyelim Terör kralı Öcalan'ın sanatçısı mı?


Yoksa 17/25 Recep'in Saray Soytarısı mı?


Yeni kimliğinle konuş… 


Mazisini satanlar işte senin gibi acınacak hallere düşerler.

 

bende varım
şu an gariban asgari ücretli çalışan bu vatan evlatlarının iki fatura geçmeden elekktrikleri kesiliyo şu an insanlarımız yapmacık harekeketlerle halen ekonimimiz iyi diyorlar yamalık kırk tane oldu şu an kimse rahat degil sayın erdogancılar
halil 13.3.2015
helal olsun MEHMET ASLAN
MEHMET ASLAN BEYİ KASTAMONU ÜLKÜ OCAKLARINA DAVET EDİYORUM VARLIĞI HAREKETİMİZE GÜÇ VERMİŞTİR. NE GÜZEL VİZYONU OLAN BİR DAVAYA ADAMIŞ NE GÜZEL BİR ADAMSIN MEHMET ASLAN.
ahmet aliavcı13.3.2015
AHMET YENİLMEZ HK
GÜNAYDIN YILDIRAY ÇİÇEK BEY, YAZINIZI OKUDUM VE SİZİ KINIYORUM. SİZ NE DEDİĞİNİZİ NE KONUŞTUĞUNUZU BİLMİYORSUNUZÇ AHMET YENİLMEZİ İYİ TANIRIM VE TOPLUMUN SEVDİĞİ SAYDIĞI BİR SANATÇIDIR. İNSANLAR ÜLKÜCÜLÜĞÜ SİZDENMİ ÖĞRENECEK, ÜLKÜCÜLÜK KİTABINI SİZMİ YAZDINIZ YOKSA. ÜLKÜCÜ OLMAK İÇİN BİR YERLERİN TESCİLMİ ETMESİ LAZIMDIR. BİZİM BİLDİĞİMİZ MÜSLÜMAN ÜLKÜCÜ OLUR, ALLAH İÇİN OLUR, ALLAH İÇİN GÖREVİNİ YAPAR, VATAN, BAYRAK İÇİN MÜCADELE EDER.BU DÖNEMDE BU KONUŞMALAR YANLIŞ SÖYLEDİĞİNİZ SÖZLERE DİKKAT EDİN.AYNAYI TUTUN KENDİNİZE BAKIN İLKÖNCE SONRA KARŞINIZDAKİNE YORUM YAPIN. UĞRAŞACAK BAŞKA İŞİNİZ YOKMU SİZİNKİ BÖYLE İNSANLARLA UĞRAŞIYORSUNUZ SİZİ VE BÖYLE DÜŞÜNENLERİ KINIYORUM.
SELAHATTİN ALAÇAM13.3.2015
kıralın oğlu kıral olacak adam
Akşam tv de izledigim MEHMET ARSLAN beni çok heyecanlandırdı çok samimi inançlı dirayetli buldum Allah yolunu açık eylesin bir ülkü devi olmuş kendisini yetiştirmiş nazar degmesin tekrar söylüyorum akşam gurur duydum çok mutlu oldum.
kemal ermiş12.3.2015