ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
MAVİ MARMARA GEMİSİNDE ÖLDÜRÜLEN FURKAN DOĞAN'IN BABASINA MEKTUP! / Yıldıray Çiçek 3376 okunma - 12 Mayıs 2015

Sayın Ahmet Doğan duydum ki, AKP'nin Kayseri 2. sıra milletvekili adayı olmuşsunuz. Ne diyelim, AKP gibi bir partide ne kadar olacaksa o kadar hayırlı olsun!

Sizi tanımam, bilmem… Evladınız Furkan Doğan, Mavi Marmara gemisi içinde İsrail'in alçak askerleri tarafından şehit edildiğinde basındaki haberlerden isminizi tanıdım, öğrendim.

Acıların en büyüğünü yaşayarak evladınızı kaybettiniz. Allah size başka bir acı yaşatmasın. Ama şimdi size çok acı bir soru ve devamında sorular soracağım. 

O soru da şöyle: Evladınızın katili İsrail olduğu gibi, aynı zamanda diğer bir katili AKP iken, evladınızın katili olan bir partiden milletvekili adayı olarak evladınızın ruhunu incitmediniz mi?

İncittiniz hem de çok incittiniz…

Bir de taşıdığınız sıfat (Yrd. Doç. Dr.)

Sayın Ahmet Doğan hocam(!) bu sıfatı taşıdığınıza göre okuyan, araştıran, kıyaslayan, düşünen biri olmanız gerekiyor.

İsrail'in Ortadoğu Bölgesi'nde adeta uydusu gibi hareket eden AKP'den aday olduğunuza göre, AKP'yi ölümüne savunan Abdurrahim Dilipak ve Hakan Albayrak isimlerini de yandaş medyadan çok iyi biliyorsunuzdur?

Evladınız Furkan Doğan'ın katillerinin İsrail askerleri olduğu kadar aynı zamanda AKP olduğunu bu iki yazar deşifre etmemiş miydi? Etmişti değil mi? Bakalım nasıl etmişlerdi.

9 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, Mavi Marmara gemisine saldırısı sonrası, Haber Türk ekranlarına çıkan Abdurrahim Dilipak'ın "Mavi Marmara gemisine binen Türklerin tam listesi sadece hükümete verilmişti. Ama bu baskın sırasında görüldü ki, gemiye inen İsrail askerlerinin elinde de birebir aynı liste var. Ve bu listeye dayanarak, İsrail'lilerin infazlar yapmış olma ihtimali var. Yoksa neden açıklamıyorlar bunca süredir gerçek ölü ve yaralı sayısını…" sözleri size neyi ifade ediyor?

Ya da o zaman Yeni Şafak gazetesi yazarı olan Hakan Albayrak'ın 17 Nisan 2010'daki köşesinde "Bir grup AK Parti milletvekili, 15 Mayıs'ta demir alması planlanan yardım gemilerinde çoktan yer ayırttı" diye yazdığı ama sonradan o yer ayıran AKP milletvekillerinin Mavi Marmara gemisine binmekten vazgeçtiğini gösteren yazısı size ne mesaj veriyor?

Bu iki örnek bile evladınızın kimler tarafından bile bile ölüme götürüldüğünü göstermiyor mu?

Sayın Ahmet Doğan, size sorularımı çoğaltmak istiyorum.

Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD/İsrail ortak projesi olan Büyük Ortadoğu Projesi'nde "Eşbaşkanlık" yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yahudi Cesaret Ödüllü" sahibi olması size neyi ifade ediyor?

İran'ın eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejat'ın  "Siyonistlerin hizmetinde olan ve İsrail'in dünya üzerinde hâkimiyet kurmasına aracılık eden komşularımız için üzülüyoruz" diyerek AKP yönetimindeki Türkiye'yi eleştirmesine bakışınız nedir?

İsrail'i korumak için AKP tarafından Malatya/ Kürecik'e yerleştirilen ve ABD'nin  "Bu bir ABD radarıdır. Dünyanın her tarafındaki ABD radar ve sensörlerinden gelen veriler, füze savunmamızın verimliliğini artırmak için birleştirilebilir. Hiçbir anlaşma, bizim İsrail Devleti'ni savunma kabiliyetimizi kısıtlayamaz." diyerek amacını, hedefini açıkladığı "Füze Radarı" hakkında yorumunuz nedir?

Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos tiyatrosundan 30 dakika sonra düzenlediği basın toplantısında söylediği  "Herhangi bir şekilde ne İsrail halkını ne Cumhurbaşkanı Perez'i ne de Musevi halkını hedef aldım." sözleri sizde hayal kırıklığı yaratmadı mı?

Hüseyin Çelik'in "Başbakan Erdoğan gaz almak için İsrail'e bağırıp çağırıyor" sözü de mi sizi gafletinizden uyandırmadı?

Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'la birlikte Siyonizm'in kurucusu olan Theodor Herzl'in anıt mezarında saygı duruşunda bulunup, çelenk bırakacak kadar ileriye gitmesindeki manzaraları hatırladığınızda gözünüzün önüne evladınız Furkan geliyor mu? "Oğlum niçin öldü, bunlar için mi öldü?" diye hiç sorgulamıyor musunuz?

Siyasi omurgası kırık olan Bülent Arınç'ın, Mavi Marmara gemisine saldırıdan sonra bile "İsrail ile ticaret devam ediyor. Alıyoruz, satıyoruz. Bundan dolayı kimse bizi eleştirmesin" sözü size evladınızın katillerini/işbirlikçilerini göstermiyor mu?

Şaibeli Galataport ihalesinde kendini eleştirenlere "Yahudi düşmanlığı yapmayın" diyen, sınırdaki mayınlı Türk toprağını İsrail'e vermeye kalkan Recep Tayyip Erdoğan size gerçekten önder olabiliyor mu?

İsrail'in Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütüne (OECD) AKP'nin oylarıyla resmi üye olarak seçilmesi size evladınız Furkan'ın katillerine kimin destek olduğunun delili değil mi?

İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perez'i TBMM'ne davet edip, onu ayakta karşılayıp, ona konuşma yaptıran ve onu alkışlayan, onun şerefine (!) kokteyl düzenleyip kadeh tokuşturan Recep Tayyip Erdoğan portresi hiç rüyanıza kâbus olarak girmiyor mu?

"Kasap" lakaplı Ariel Şaron hastaneye düştüğünde ilk arayanın Recep Tayyip Erdoğan olması ve dönemin İsrail Cumhurbaşkanı Moşe Katsav'ın o günlerde Hürriyet Gazetesi'ne bu telefon açma olayını 

"Başbakan Tayyip Erdoğan'ın geçmiş olsun telefonu Şaron'u derinden etkiledi" ,

"Erdoğan'ın telefonundan söz ederken gözleri parladı",

"Şaron'u dün (Çarşamba) 48 saat hastanede kaldıktan sonra taburcu olmasının hemen ardından ziyaret ettim. Bana anlattığı ilk olay, Başbakan Tayyip Erdoğan'dan aldığı geçmiş olsun telefonuydu"

"Şaron, Erdoğan'ın kendisini taburcu olur olmaz aramasının yanında, samimi ses tonundan da çok etkilendiğini söyledi" şeklinde anlatması vicdanınızı kanatmıyor mu?

AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'ın tarihe geçmiş olan "İsrail 1967 savaşlarından beri en büyük diplomatik zaferini Türkiye sayesinde kazandı. Dolayısıyla Sayın Başbakan lisanen bir şey söylüyor, başka bir şey yapıyor. Çok ağır olacak ama şunu söyleyeyim. Sayın Başbakan'ın kalbi Ali diyor, dili Muaviye söylüyor. İsrail en büyük zaferini AKP sayesinde kazandı" sözlerinden ne anlıyorsunuz?

Mavi Marmara saldırısından sonra Ahmet Davutoğlu'nun Dışişleri Bakanı iken sözde kopma noktasına gelen ilişkileri tamir etme bahanesiyle İsrail Sanayi Bakanı Eliezer ile Brüksel'de gizlice bir otelde görüşmesine ne yorum yapıyorsunuz da, bugün AKP'den aday olabiliyorsunuz?

Size buna benzer çok daha fazla örnek sunabiliriz de, bu örnekler bile evladınızın katillerini ve onların işbirlikçilerini çok net olarak göstermiyor mu?

Evladınız Furkan'ı ölüme bile bile gönderen ve yola çıkan gemiye hiçbir güvenlik önlemi almayan AKP, evladınızın da içinde bulunduğu 9 kişiyi gözünü kırpmadan öldüren İsrail'dir. AKP'nin yolu da, İsrail'in yolu da aynıdır. ABD merkezli hedefleri aynı yola çıkmaktadır.

Ve siz şimdi bu AKP'den milletvekili adayısınız!

Hiç mi vicdanınız sızlamıyor?

Hiç mi evladınızın ruhunu incittiğinizi düşünmüyorsunuz?

BOP'un ilahları kurban istedi, AKP de oğlunuzla birlikte 9 vatandaşımızı İsrail'e kurban verdi. Meselenin özü de, gerçeği de budur.

AKP'den aday olduğunuza göre vicdanınız sızlamadığı gibi, oğlunuzun kemiklerini bol bol sızlatmaya devam edeceksiniz!

Bir milletvekilliği için, İsrail'in yol ve dava arkadaşı olan partiden aday olmaya değer miydi?

Bilesiniz ki, Furkan şimdi bir kez daha ölmüştür. Siz AKP'de durduğunuz süre sürekli ölecektir.

 

TAYYİP ERDOĞAN'IN SİYONİZMİN KURUCUSU THEODOR HERZL ZİYARETİ VE İSRAİL'DE YAHUDİ AYİNİNE KATILIMI

https://www.youtube.com/watch?v=3en0JjBtLbM

ABDURRAHMAN DİLİPAK: BİZ GEMİYE BİNENLERİN LİSTESİNİ AKP’YE VERDİK, O LİSTE İSRAİL ASKERİ ELİNDE ÇIKTI.

https://www.youtube.com/watch?v=1XZE4yo_Z2I

RECEP TAYYİP ERDOĞAN YAHUDİ CESARET ÖDÜLÜ ALIYOR

https://www.youtube.com/watch?v=ZtW-fe4yOaw

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: HERHANGİ BİR ŞEKİLDE NE İSRAİL HALKINI NE CUMHURBAŞKANI PEREZ'İ NE DE MUSEVİ HALKINI HEDEF ALDIM."

https://www.youtube.com/watch?v=O5Z76Di1Rf4

SİYONİST OLURSAN SENDE GİYERSİN
MÜSLÜMAN GÖRÜNÜP SİYONİZME HİZMET EDEN TEK LİDER (!) ŞU YALANCI DÜNYADA KİMDİR ACEBA ?!..
HÜSEYİN ÇELİK12.5.2015