ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
ÖCALAN'IN "ENAYİLER" DEDİĞİ ÂŞIKLARI! / Yıldıray Çiçek 3631 okunma - 30 Temmuz 2015

"HDP barajı geçmek için çözüm sürecini feda etti. Neden milleti kandırıyorsunuz. Ben hep söyledim, AK Parti varsa çözüm süreci vardır. HDP'nin oy alması sürece olumsuz etki yaptı. Bu kişiler için hesap sorulması lazım. Bunlar sürekli Öcalan'ın adını kullanarak yalan söylüyor, toplumu kullanıyor. Öcalan bunları yakalasa sopayla kovalar diye düşünüyorum. Bunlar eksen kayması yaşadı." 

Bu sözler "Recep Tayyip Erdoğan ile ilişkimiz danışmanlığın ötesinde biraz baba-oğul gibi." diyen Yalçın Akdoğan'a ait…

Anlaşılan Yalçın Akdoğan'ın Bebek katili Öcalan'a büyük saygısı, sevgisi ve güveni var. Baba-oğul ilişkisi yaşadığı Recep Tayyip Erdoğan'da zaten o bebek katiline "Sayın Öcalan" diyecek kadar saygılı… Teröristbaşı Öcalan'a duyulan saygı bazılarında babadan oğula geçiyor demek ki!

Yalçın Akdoğan'ın Öcalan aşkını yansıtması elbette yeni değil, eskiden de "Öcalan'ın olayları okuma kabiliyeti ve tecrübesi var. Mesajları sürecin geleceğini düşünen bir hassasiyeti yansıtıyor." demişti.

Gerçi AKP'de teröristbaşı Öcalan'a saygı duymayan çok azdır. Şimdi tekrar bu aşktan kesit hatırlatmaya kalksak sayfada yerimiz kalmayacak. Oysa Öcalan'a duydukları bu aşk karşılıksızdır. Öcalan bu zavallıları sadece kullanıyor.

Yalçın Akdoğan'ın sözlerinden ortaya çıkan sonuç şudur.

"Eğer HDP barajı geçmeseydi ve HDP AKP'nin tek başına iktidarını bozacak kadar oy almasaydı, AKP PKK'nın büyük partisi olarak, HDP'de PKK'nın küçük partisi olarak yoluna devam edecekti. AKP Öcalan ile çok iyi anlaşıyor ama HDP Öcalan'ı takmıyor, bu bizi de sıkıntıya sokuyor."

Yalçın Akdoğan'ın söylediklerinin tercümesi budur.

Oysa "Taleplerim gerçekleşmezse 500 bin kişilik halk savaşı olur" diyen teröristbaşı Öcalan'dır.

Oysa "Hiçbir hedefimizden vazgeçmedik hatta hedefe daha çok yaklaştık" diyen teröristbaşı Öcalan'dır.

Teröristbaşı Öcalan kendisine sürekli aşk mesajı veren AKP'ye bakış açısını da İmralı konuşmalarının birinde "Onlar sanıyorlar ki beni oyuna getirdiler, imzalattık enayiye ben dedim siz mahvoldunuz. Anladılar AKP, AKP ye haberi böyle yolluyorum, enayiler farkında değiller Apo'ya dayattık Apo'ya her şeyi kabul ettirdik tek bir cümle bile orada bana yeterli. AKP benimle ortak imzalı bildiri yazmış tek cümlesi yeterli, tek cümle ben fazla istemiyorum." şeklinde göstermiştir.

Yani Yalçın Akdoğan gibiler Öcalan'a aşk konusunda kendilerini boşa parçalıyorlar. Görüldüğü gibi teröristbaşı Öcalan bunları bölücü hedefleri doğrultusunda kullanıyor. Zavallı AKP'lilerde "Öcalan bizim aşkımıza karşı boş değil" havasında açıklamalar yapıyorlar. Yalçın Akdoğan işte buna çok büyük trajedik bir örnektir.

Bebek katili Öcalan bir taraftan kendi kurdurduğu HDP'yi, diğer taraftan da AKP'yi kullanarak bölücü sonuçlar almaya ve kendine özgürlüğün kapısını açtırmaya çalışmaktadır. Öcalan AKP'lileri resmen büyülemiştir.

AKP'nin Beşir Atalay gibi bir bakanı çıkıp "Öcalan'ın mesajları düşüncemizdir" diyebiliyorsa bu büyülenmenin halidir. Yalçın Akdoğan'ın ikide bir çıkıp teröristbaşı Öcalan'ı övmesi de bundandır.

Ey AKP'liler siz ne yaparsanız yapın teröristbaşı Öcalan'ın gözünde "AKP'li enayiler" olmaktan öteye geçemeyeceksiniz. O yüzden Öcalan'a âşık olma sapıklığını da artık bırakın.

 

AKP'NİN EFSANE PKK VE ÖCALAN DÖNÜŞLERİ

https://www.youtube.com/watch?v=xT9ZXeOncNU

TERÖRİSTBAŞI ÖCALAN AKP’LİLERLE “ENAYİLER” DİYE DALGA GEÇİYOR

https://www.youtube.com/watch?v=Jdn4uLwkcKw

yıldıray çiçek
yıldıray bey sizlerde yeni bir kürt lideri doğurdunuz ve çözüm boku yedi kendilinden iflaz etti bundan son rasına allah kolaylık versin ama işler okadar kolay değil o piçler geberdikçe erveya geç intikam peşinde olacaklar bunuda unutman
mehmet kuzu3.8.2015