ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
SİZCE BU ŞEHİTLERİN VE ÜLKENİN DÜŞÜRÜLDÜĞÜ DURUMUN SORUMLUSU KİM? - Metin Şeker Özdede / Konuk Yazar 649 okunma - 10 Eylül 2015

Habur sınır kapısında teröristler karşılandıgında ayaklarına kadar hakim ve savcılar gönderildiğinde susan kim?

Oslo'da görüşmeler yapıldığında "gorüşme yapıldığını ispatlamayan şerefsizdir deyip ispatlandığında devlet adına ben gönderdim ne olmus"diyen kim?

Dolmabahçede "çözülme süreciyle"ilgili insanların gözünün içine baka baka hdpkk ile görüşmeler yapanlar kim?

İmralı ile heyetler kurup görüşme yapılmasını sağlayanlar ordan terör örgütüne talimatların gitmesini,mitingde imralının mektubunun okunup "megri megri"diye ağlaşanlar orda açılan pankartları görmezden gelenler kim?

Bu "çözülme sürecinde"PEKAKA yeniden yapılanmış ve çok güçlenmiş diyen ve bundan haberi olmuyanların hepsinin başı olarak sorumlu olan kim?

Terör örgütü şehirlerde yapılandığında,bazı il ve ilçelerde "öz yönetim"dedikleri sözde yönetimi ilan ettiklerinde bunlardan haberi olmuyan(!)lar kim?

Öldürülen teröristlerin cenazelerini İstanbul gibi metropol bir şehirde ellerinde KELEŞLER ile mezarlıga götüren teröristleri görmezden gelenler kim?

Şehit ailelerini aşağılayan,düne kadar "analar ağlamasın"deyip dün ise "ne mutlu size evladınız şehit olmuş herkese nasip olmaz"diyen ama kendi oğullarını askere bile göndermeyen kim?

"Bir partiye (sanki hangi parti olduğu belli değilmiş gibi) 400 milletvekili verseydiniz bunlar olmazdı"diyen kim?

Seçimlerde tekbaşına iktidar olmayınca CHP ve MHP nin kapısına usulen giden (iki partininde önşartlarını bildikleri halde)ve ülkeyi ERKEN SEÇİME sürükleyen kim?

Yaklaşık bir ay önce, her zaman birşeyleri farkedip ongörüsü yüksek olan DEVLET BAHÇELİ sıkıyonetim ilan edelim dediginde kulakardı eden ve umursamayan ama şimdi birçok ilde ve ilçede sokağa cıkma yasagı uygulayanlar kim?

Bu kimler uzar gider de şimdilik bu kadarını yazayım.

Şimdi bu KİM'lerin cevabını biliyormusunuz.

Biliyorsanız KİM?

Bilmiyorsanız siz bu ülkede yaşamıyormusunuz?

Bu ülkede yaşıyorsanız bu nasıl bir HİPNOTİZMA dırki birtürlü uyanamıyorsunuz?

Uyanamıyor ve bu ÜLKEDE

Yaşıyor ve hala tepki vermiyorsanız ülke elden gidiyor DAĞLICADAKİ ŞEHİTLERİN suçu neydi?

Allah bütün şehitlerimize rahmet eylesin ailelerine sabır versin.

Makaleyi Hemen Yorumla