ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
ÜLKÜCÜ DELEGEYE HAKARET EDEN ALİ SERİM TOZ OLDU! / Yıldıray Çiçek 3014 okunma - 06 Şubat 2016

Son günlerde bir ismi meşhur ettik. 

Bu isim Ali Serim… 

Biz meşhur ettikten sonra web sayfasını ve sosyal medya sayfalarını kapatıp toz olup ortadan kayboldu. 

"Ali Serim kim?" sorumuza muhatapları henüz cevap veremedi. Zaten Ali Serim doğru bir ayak olsa, sayfalarını niye kapatıp sırra kadem bassın ki? 

Bizim sonradan tanıdığımız Ali Serim, Meral Akşener ile birlikte ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile yapılan toplantıya girecek kadar yakın ona yakın, Tayyip hayranı, PKK'lı Şivan Perver sevdalı,17-25 Aralık'a kadar cemaate yakın, Ülkücü delegeye ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret edecek kadar cesur(!) birisidir.

Ali Serim, Ülkücü delegeye "MHP'de 1242, CHP'de 1216 delege Türkiye'nin önünü tıkıyor. Kapasitesiz 2458 kişi muhalefetin halinin sorumlusudur. İsimleri ifşa edilsin!" (11 Kasım 2015) diye hakaret etti. Ama Meral Akşener'e imza veren delegelerden bir tanesi de "Bu Ali Serim neyin nesidir?" diye sormadı. Demek ki, bunların çoğunun meselesi üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek!

Kendine "Kapasitesiz" diyen tarafa koştura koştura imza vermeye gidip, MHP Genel Merkez yöneticilerini sudan sebeplerle eleştirmeye kalkmak işin bahanesi olmaktadır herhalde?

Olağanüstü kongre için imza veren İl başkanına, ilçe başkanına, belediye başkanına ve delegeye seslendik bir tanesinden dahi henüz sorgulayan görmedik… 

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin ameliyat olduğu gün, hastalığı üzerinden dalga geçenler için bir Uygur atasözü olan "Köyün itleri birbirine küs olsalarda kurdu görünce birleşirler" sözünü, bir kurt resmi ile birlikte sosyal medya hesabımdan paylaşmıştım. İte, köpekliğe hevesli herkes üzerine alındı. Bu paylaşımımdan dolayı "Yıldıray Çiçek, Ülkücü delegeye hakaret etti" diye saldıran ikiyüzlüler, bu Ali Serim'i hala görmemeye özel gayret gösteriyor. Zaten içlerinden birisi "Meral Akşener'e bu kadar yakın olan ve ona danışmanlık yapan bu Ali Serim kim?" diye sorsa her şey çorap söküğü gibi gelecektir.

Oysa ben köşe yazımda Ülkücü delegeye bakış açımı "Ne olağanüstü kurultay için imza veren delege haindir. Ne de imza vermeyen delege yalaka ve menfaat düşkünüdür. Zaten "Ülkücü iradeye" böyle bir yaklaşım sergilemek alçaktır. MHP'de şuan bazı kişilerin "Milletvekili seçilemedim, aday yapılmadım" hareketliliği vardır. Samimi Ülkücüler de bu hareketliliği başlatanlar tarafından istismar edilmektedir. Meselenin odağında bu konu vardır." (BU TELAŞ, BU ACELE NİÇİNDİR? /14 Aralık 2015) cümleleriyle göstermiş bir kişiyim. 

Meral Akşener'e yönelik geçmişte söylediği olumsuz sözleri arşivde olan ama şimdi "Değişimcilerin" tetikçiliğini yapan ama bunu yaparken de bol bol güldüren adamın birisi "Ali Serim'in kim olduğunu sordum, Dışişlerinde memurmuş" gibi komik senaryolu bir yazı yazdı. Okuyan da diyecek ki, "Bak Ali Serim Dışişleri Bakanlığında memurmuş, ondan dolayı Meral Akşener ile birlikte ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile yapılan toplantıya girmiş"

Yazarken kendisi de bol bol gülüp eğlenmiştir herhalde…

Yalanın bile bir ölçüsü olur.

Ama bunlarda yok…

Ali Serim, Dışişleri Bakanlığında sıradan memur ise…

Meral Akşener tarafından beş kere "Milliyetçi-Ülkücü genç" diye MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye niye pazarlandı ya?

Ali Serim'in PKK'lı Şivan Perver sevdası nedir o halde?

Ali Serim'in "Recep Tayyip Erdoğan Atatürk'ü de aşan lider" demesini nasıl örteceksiniz?

Ali Serim'in "Meral Akşener üniversite yıllarında hocam oldu. Çok beğenirim kendisini." Sözlerini nereye saklayacaksınız o halde?

Meral Akşener'e koştura koştura imza verenler, içinizden bir tanesi "Karanlık yüzlü bu Ali Serim kim?" diye sorma erdemini göstersin…

Gösterin ki, gerçek meselenizin MHP ve Ülkücü hukuk olup olmadığı anlaşılsın!

ÜLKÜCÜ İRADEYE HAKARET EDEN ALİ SERİM KİMDİR? / Yıldıray Çiçek

http://www.yildiraycicek.com/makale/5711/ulkucu_iradeye_hakaret_eden_ali_serim_kimdir.html#.Vrk5FFiLTDc

ALİ SERİM SUSKUNLUĞU VE MHP'YE YÖNELİK OPERASYONLAR! / Yıldıray Çiçek

http://www.yildiraycicek.com/makale/5726/ali_serim_suskunlugu_ve_mhpye_yonelik_operasyonlar.html#.Vrk5L1iLTDc


sabır taşı çatladı
Yazınızda seçimlerdeki açıkcası hezimetimiz sonrası oluşan tepkileri "MHP Genel Merkez yöneticilerini sudan sebeplerle eleştirmek" "Milletvekili seçilemedim, aday yapılmadım" hareketliliği. olarak görmüşsünüz.Sadece ülkümüzü gerçekleştirsin amacıyla partimize oy veren milyonlarca ülkücüden bir tanesiyim.Bu dava sen ben o bu şu davası değildir.Anadoluda köy, mahalle kahvelerine gidin, MHP ye oy vermiş insanlardaki üzüntü, başını yerden kaldıramama ve ümitsizliği gözleyin.Bu insanların gidecek başka yeri yoktur.Kendi çevremdeki insanların büyük çoğunluğu 2001 deki gibi bundan sonra yapılacak seçimlerde oy kullanmama fikrindedir.
numan şenel11.2.2016
Yazılarınıza eleştiri.
Yıldıray Bey yazılarınızın bir çoğunu daha doğrusu yazdığınız yazıların en az %70-80 ini okuyorum.Ben kendim şahsen Lider Devlet BAHÇELİ nin MHP lideri olarak kalması ve kendisinin takdir edeceği zamanda da ehil ellere teslim etmesi gerektiğini düşünüyorum.Sizde benim gibi düşünenlerdensiniz.Ancak yazılarınızın bir çoğu ayrıştırıcı formda ve içerikte oluyor.Yazdığınız yazıların hepsinin doğru olduğunu kabul etsek bile (Zira içerisinde yanılabileceğinizler de olacaktır.)Her doğru her yerde söylenmez diye bir laf vardır.Yarın gün gelip şu an Lider Devlet BAHÇELİ ye muhalif olanlar tekrar bizim gibi düşünmeye başladığında o ÜLKÜDAŞLARIMIZIN yüzüne bakabilecek yüzümüz olması gerekir.En iyi misal Prof.ÜMİT ÖZDAĞ' a yapılan ve yazılanlar ortada.Lütfen kıymetli ÜLKÜDAŞLARIMIZI şahsına ait konularda kırıcı ve ayrıştırıcı bir üslup kullanmayalım.Ben yaşça senden mutlaka büyüğümdür,ancak siz fikir olarak benden büyük olabilirsiniz ama yineden yaşça büyük olmamın tecrübesine hürmeten yazılarımızda ayrıştırıcı ve küstürücü olmayalım sevgi ve saygıyla ve ÜLKÜ ile kalın.
Turan ŞAH9.2.2016