ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
MERAL ABLAYA ÇOK AYIP ETTİK… / Burak Özcan 1634 okunma - 31 Mart 2016

Geçmişini kurcaladık.

Oysaki Dyp’de siyasete başlayan, Anap’ın kapısından dönen, Akp’nin kuruluş aşamasında il il gezen Muazzez Abacı’ydı.

***

Cemaatçi diye şüphelendik.

Oysaki “1980 öncesi Fethullah Gülen’in dinlerarası diyalog modeli uygulanmış olsa sağdan soldan gençler ölmezdi” diyen Bülent Ersoy’du.

***

Talebelerine yazık ettik.

Oysaki sözde kürdistan sitelerinde yazar olan, pkk’lıları öven, pkk açılımını destekleyen, ülkücülere hakaret eden, Erdoğan’a adeta tapan Ali Serim değil Rober Hatemo’ydu.

***

Değerlerimiz tartışılamaz dedik.

Oysaki “MHP’de paradigma değişikliği yapacağız” diyen Kibariye’ydi.

***

Bunlarla bozkurtların değil olsa olsa kıratların kardeşliği olur dedik.

Oysaki “Ben 1993 yılı Kasımında Dyp’ye üye olup nikah kıydım. Benim nikahım ‘Katolik Nikahı’ gibi boşanması olmayan bir nikahtır. Dyp üyesi olmayı şeref sayıyorum. Benim evladıma bırakacağım tek miras Dyp’dir” diyen Tuğçe Kazaz’dı.

***

Aile dostu mu Erdoğan’ı engelleyecek diye sorduk.

Oysaki Erdoğan’ı oğlunun nikah şahidi yapacak kadar ona yakın olan Türkan Şoray’dı.

***

Eğer olağanüstü kongre gerçekleşir olurda seçilemezse küskünlüğünün olmayacağını, her zaman partisinin emrinde olacağını belirtince afalladık.

Oysaki 1 Kasım’da milletvekili adayı yapılmayınca kendini eve kapatan, hiçbir seçim çalışmasına katılmayan, seçim çalışması davetlerine gitmeyen Ajda Pekkan’dı.

***

Ülkücüye lider olacak kişi sadece Başbuğun elini öpmüş olsun dedik.

Oysaki Özer Çiller’in bile elini öpmüş olan Yıldız Tilbe’ydi.

***

Ya “geçmişte ülkücüydüm şimdi demokratım” diyenin nur içinde yatsın rahmetli Müzeyyen Senar olduğu google’da yapılacak basit bir aramayla bulunmasına rağmen, bu sözü sanki Meral abla demiş gibi onun ülkücülüğünü sorgulamamıza ne dersiniz?

***

Olmadığı halde bir yerlerimizden uydurduğumuz her şey için hanımefendiden özür dileriz.

Çok ayıp ettik, çok…

boş verin boş işlerle uğraşanları...
BİZİM BİLGE LİDERİMİZ DEVLET BEYİMİZ VAR BU MERAL NE ZAMAN ÜLKÜCÜ OLMUŞTA BİZ GÖRMEDİK BEN 1995 GENEL SEÇİMLERİNDE BELDEMDE MHP BELDE BAŞKANIYDIM BİZ PARTİMİZE DAHA FAZLA OY ALMAL İÇİN ÇALIŞIRKEN BU ABLAMIZ GİTDİĞİ HERYERDE MHP BARAJI AŞAMAZ OYUNUZ ZİYAN OLMASIN OYUNUZU DYP VERİNDEDİĞİ GÜNLERİ BEN UNUTMADIM DİĞER YANDA ÖMRÜNÜ BU KUTSAL DAVAYA ADAMIŞ DEVLET BEY VAR BEN HİÇ BU ABLAYI RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZUN YANINDA GÖRMEDİM ŞİMDİ ÇIKMIŞ UTANMADAN SIKILMADAN MHP GENEL BAŞKANI OLAÇAKMIŞ OL DA GÖRELİM .....................
cengiz türkeş15.12.2016
Abla
Slm Kardes. Yazini ilk defa okudum ve hakikaten ayip etmissin! Bu Kadar rölünü iyi oynayan bir Ablaya! az bile demissin.. Allah bizi bu oyunu görüp, oyunu bozanlardan olmayi nasip etsin. Allah bize yeter.. Allaha emanet ol Kardes.
idris Sarac27.6.2016