ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
FETHULLAH GÜLEN, ÖCALAN, MAO POSTERLERİ ASILMALIYDI! / Yıldıray Çiçek 5819 okunma - 22 Şubat 2017

MHP İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul'daki referandum çalışmalarının startını Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nden muhteşem bir şekilde verdi. Salondaki coşkulu kalabalık, MHP İstanbul il başkanının verdiği anlamlı mesajlar, ilçe başkanlarının birlik ve beraberlik manzarası, birilerini de oldukça rahatsız etti.


"Türkiye Sevdamız" adı verilen bu muhteşem programa saldırmak için hiçbir şey üretemeyenler, Recep Tayyip Erdoğan'ın salonda asılı posterini bahane ederek saldırıya geçtiler.


CHP'liler, HDP'liler, Doğu Perinçekciler, FETÖ'cüler, Sözcü, Yeniçağ, Aydınlık, Cumhuriyet, Oda Tv, Birgün, Yurt ve bunların kuyruğu olan MHP'den ihraç edilmişler "Recep Tayyip Erdoğan'ın posteri salonda nasıl asılı olur?" propagandasıyla ciyak ciyak öttüler.


Bu ötüşün yanına, "Salonda Alparslan Türkeş'in, Devlet Bahçeli'nin posteri dahi yoktu" iftirasını dahi attılar. Amaçları Ülkücüleri tahrik etmek, amaçları bu muhteşem toplantıyı gölgelemek, amaçları bu fitneyle Ülkücülerin birliğini, beraberliğini zedelemek…


Bu solcu, komünist, devrimci artıklarının iftiralarına inanan Ülkücülerde maalesef oldu.


Oysa o salonda asılı duran Recep Tayyip Erdoğan posteri yıllardır tüm programlarda Atatürk posteri ve Türk bayrağı yanında sabit bir şekilde asılı durmaktadır. MHP İstanbul İl Başkanlığı kendi programı için asmış, astırmış gibi iftira atanlar tek kelimeyle şerefsizlik yapmaktadır.


Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde bundan önce hangi programlar yapılmış diye şöyle bir araştırdım, salon fotoğraflarına baktım hepsinde de Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın posterleri, Türk Bayrağı yanında sabit bir şekilde asılı duruyor.

O programlardan bazıları şunlar:


"Evrensel Aşure Matem Merasimi" 


"Necmettin Erbakan'ı Anma Programı"


"Çanakkale Geçilmez"


#Kralfest2014 Pop konseri


"Kutlu Doğum Haftası"


"Bir Hilal Uğruna -Esat Kabaklı Konseri"


"Uluslararası Dünya Kudüs Günü"


"Saadet Partisi İstanbul 5. Olağan İl Kongresi"


"CHP Küçükçekmece İlçe Kongresi"


"Tokatlılar Buluşuyor Programı"


***


Yani yaygara yapan şeref yoksunlarının ifade ettiği gibi, Recep Tayyip Erdoğan posteri sadece MHP programında, referanduma yönelik asılmış değildir. İnanın o poster oradan bir işgüzar tarafından kaldırılmış olsa yahut üzeri kapatılmış olsa, aynı şeref yoksunları "Ülkücüler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın posterini kaldırdı", "Evet cephesine büyük kavga" diye saldıracaktı.


Recep Tayyip Erdoğan orada Cumhurbaşkanı sıfatıyla asılı durmaktadır. Bir başka partinin genel başkanı olup, MHP'nin programında posteri asılı olsa elbette herkes haklı olurdu.

Kendileri, hainliğe geçtiği dönem Atatürk'e 


"Trabzon'dan bir motor açılıyor

 

Sa-hil-de-ka-la-ba-lık!

 

Motoru taşlıyorlar

 

Son perdeye başlıyorlar!

 

Burjuva Kemal'in omuzuna binmiş

 

Kemal kumandanın kordonuna

 

Kumandan kahyanın cebine inmiş

 

Kahya adamlarının donuna

 

Uluyorlar

 

Hav... hav... hak... tü" şiiriyle hakaret eden Nazım Hikmet'in resmi ve ismi altında, CHP'nin sponsorluğunda "Hayır" kampanyası için toplanıyorlar. Ama Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sürekli sabit duran, MHP ile hiçbir alakası olmayan posterden dolayı MHP'ye saldırıyorlar. Bunlar işte bu kadar ikiyüzlüdür.


Aslında bundan sonraki bu tür toplantılarda, bu saldıranlarda mutlu edilmelidir(!) Mesela şunları yapmalıdır.


4 yazarını Fethullah Gülen'i eleştirdi diye gazeteden uzaklaştıran Yeniçağ gazetesini, "1980 öncesi Fethullah Gülen'in dinlerarası diyalog modeli uygulansaydı sağdan, soldan ölümler olmazdı" diyen Meral Akşener'i, Zaman gazetesi eski yazarı Sinan Oğan'ı mutlu etmek için Fethullah Gülen posteri astırmalıdır!


Doğu Perinçek'i, Oda TV'yi, Sözcü, Cumhuriyet, Aydınlık, Birgün, Yurt gazetelerini, Halk Tv ve Ulusal Kanal'ı mutlu etmek içinde Marx, Stalin, Lenin, Mao, Öcalan posterleri asmalıdır. Bunlar belki bu şekilde mutlu olurlar ve MHP'ye saldırıyı keserler. 


Sizce de susmazlar mı?


Gerçi bunlar ne yaparsanız yapın muhakkak saldıracak bir neden bulurlar. Çünkü bunların şu an tek derdi MHP'ye çirkeflik yapmak, MHP'yi bölmek ve Ülkücü Hareket içinde fitne yaratmaktır.


Komünist, devrimci, solcu, bölücü artıklarını kendine kılavuz yapanlar için, bu manzaralar oldukça doğaldır. "HAYIR" cephesindeki birlikteliğe bakın zaten her şeyi çok net anlarsınız.

 

"MHP ŞÖLENİNDE ERDOĞAN POSTERİ ÖZELLİKLE ASILDI" YALANI

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1817872851798097/

Makaleyi Hemen Yorumla