ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
FETÖCÜ, PKK'LI, DEVRİMCİ, KOMÜNİST "ÜLKÜCÜYÜM" DİYOR! / Yıldıray Çiçek 1188 okunma - 23 Şubat 2017

15 Temmuz darbe girişiminde bulunan alçaklar, hem darbe girişimini sulandırmaya çalışarak, hem inkârlara başvurup zihinleri karıştırarak, hem de ara sıra gözdağı vererek rollerini sürdürüyorlar.

FETÖ'nün darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davanın sanığı olan Özel Kuvvetler timinin başındaki Binbaşı Şükrü Seymen'in "Ben hiçbir şeyden korkmuyorum. Ben darbe yaptım. Bunun cezası idam bile olsa hiç canım yanmaz" ifadeleri buna bir örnektir.

Darbe girişimi sırasında Marmaris'te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasından kısa süre sonra kaldığı otele baskın düzenleyip 2 polisi şehit eden 'suikast timi'nden Çiğli 2. Ana Jet Üssü'nün imamı olduğu öne sürülen Astsubay Zekeriya Kuzu ilk ve son ifadelerindeki şu sözlerde buna çok büyük diğer örneklerdir:

"2007 yılında yapı ile temasım oldu. Bu kişi zaman zaman personelle ilgili benden bilgi alıyordu. Benim ya da onun evinde buluşuyorduk. Astsubaylar isteklerini ve şikâyetlerini bana söylüyordu. Ben de üs komutanına iletiyordum. (FETÖ'deki kişi) Bana verdiği bilgilerin çoğu doğru çıkıyordu. 'Dışarıda birbirimizi görsek tanımamazlıktan geleceğiz' diyordu. 'Telefon sıkıntılı, görüşmeler yüz yüze olacak' diyordu. Üs komutanı bana 'Bir personelin yerini değiştir' dediğinde onun önerdiği kişiyi atıyordum."

***

"Arif ile yaptığımız sohbetlerde artık Fetullah Gülen'in ismi geçtiği gibi kitaplarını da okuyorduk. 2012 yılı temmuz ya da ağustos ayına kadar bu şekilde buluşmalarımız devam etti. O dönemlerde bana tayininin çıktığını söyledi. Israrlarıma rağmen nereye çıktığını söylemedi. Arif, bundan sonra görüşeceği kişi olarak 'Tahir' isimli, yine öğretmen olduğunu söyleyen bir kişiyle tanıştırdı. Tanıştığım bu 3 kişinin de ortak özelliği telefon kullanmamalarıydı" 

***

"Bu dolarları 'Arif' diye bahsettiğim kişi verdi. Uzun bir süre önce (2008 veya 2010 yılı olabilir) bir sohbetimiz sırasında Arif bana bir dolarlık banknot verdi. Bu parayı Amerika'da bulunan Fetullah Gülen'in gönderdiğini, bereket olsun diye bu parayı cüzdanımda taşımam gerektiğini söyledi. Ben de gırgır olsun diye 'Hocanın başka işi yok mu, para dağıtıyor' şeklinde cevap vermiştim."

Bu ifadelerin sahibi olan Zekeriya Kuzu geçtiğimiz günlerde yine mahkemeye çıkarıldı bu seferde "Ülkücü camianın ocaklarında yetişmiş bir insanım. Bu yüzden soruşturmalar geçirdim, cezalar aldım. Halihazırdaki yönetimle birlikte ben ve benim gibiler için rahatlama oldu. Suikast kelimesi çok ürkütücü. 30 yıl boyunca insan kurtarmak için eğitim aldım. Benim devletin çıkarlarını her şeyden önemli gördüğümü herkes bilir. 2012'den itibaren benim paralelci olduğumla ilgili dedikodular başladı. İlk başta şakayla başlayan bu şey daha sonra ciddi oldu." Açıklamalarında bulundu. 

Yani klasik bir FETÖ omurgasızlığı, ikiyüzlülüğü söz konusudur.

İlk ifadelerini zorla ve tehdit altında verdiğini söyleyen bu yüzsüz "Avukatım görme engelliydi. Böyle  bir ortamda ifade verdim." diyecek kadarda mahkeme heyeti ve kamuoyuyla dalga geçmiştir. 

FETÖ'cü olma hikâyesini adım adım anlatırken, nasıl oluyorsa birden Ülkücü olduğu yalanına sarılıyor.  

Teröristbaşı Öcalan alçağı bile sorgusunda "eskiden Ülkü Ocakları'na kayıtlı olduğunu" söyleyecek kadar uçuşa geçmişti.

Zekeriya Kuzu'nun bu ifadelerini okuyunca PKK ile uzun süre yol yürüyen, Aydınlık gazetesinde hedef gösterdiği Ülkücülerin şehit edilmesini sağlamış Doğu Perinçek'in "Bir anket yapsak Ülkücüler beni başlarına genel başkan seçer" açıklaması ve artık kendisini terör örgütleri PKK-FETÖ ve DHKP-C'nin haklarını savunmaya adamış Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bende Ülkücüyüm" açıklaması aklıma geldi.

Teröristbaşı Öcalan, Doğu Perinçek, Zekeriya Kuzu, Kemal Kılıçdaroğlu ne kadarda birbirine benziyor değil mi?

Komünist, devrimci Teröristbaşı Öcalan, Kılıçdaroğlu, Doğu Perinçek "Ülkücüyüm" diyor. Herhalde kıyametin kopması yakındır.

Sıkışınca "Bende Ülkücüyüm" …

İçimizde gözüken Ülkücü maskesi takan bazılarına "Devlet Bahçeli mi, yoksa Öcalan, Kılıçdaroğlu, Perinçek üçlüsünü mü tercih edersin?" diye sorun, emin olun bu üçlüyü tercih edeceğini söyleyen ahmaklara bile şahit olacaksınız.

Halen Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Doğu Perinçek'in nasıl iyi bir Ülkücü olduğunu anlatan sözde MHP muhalifleri sosyal medyada destan yazmaya devam ediyor. MHP muhalifleri olduğunu söyleyenlerde zaten Doğu Perinçek'in, Kemal Kılıçdaroğlu'nun dizinin dibinden ayrılmıyor. Ülkücü olmayanlar, Doğu Perinçek'in, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ülkücülüğüne kefil oluyor. Artık zekâ ve karakter düzeyleri yerde sürünüyor.

Ülkesine ihanet eden Zekeriya Kuzu gibi adamların, sığınacağı kimlik Ülkücülük değildir. Onlara sadece "Hoşt" deme özgürlüğümüzü kullanıyoruz.

Sözleri merhum Dilaver Cebeci'ye ait olan "Çağrı" isimli eserinde kıymetli sanatçımız Atilla Yılmaz ne güzel söylüyor:

“Kara kafir dünden çetin

Pusat çekip tezden yetin

Şu çaşıtlar yurt kıymetin

Bilir mi bozkurt bilir mi?

Hançer pasın bin can silmez

Ödlek oku sine delmez

İtten kurda fayda gelmez

Gelir mi bozkurt gelir mi?”

 

FEDERASYON, ÖZERKLİK, ABD TİPİ BAŞKANLIK SİSTEMİ İSTEYEN CHP

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1807485082836874/

DOĞU PERİNÇEK:

"PKK'lılara genel af çıkarılsın, Öcalan da serbest bırakılsın"

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1772691392982910/

Makaleyi Hemen Yorumla