ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
FETÖ'NÜN SAFINDAKİLER ONUN HAKARETLERİNE CEVAP VERMİŞMİYDİNİZ? / Yıldıray Çiçek 1281 okunma - 27 Şubat 2017

"HAYIR" cephesinin en aktif çalışanları CHP, HDP, Doğu Perinçek tayfası, FETÖ'cüler ve MHP'den ihraç edilmişler olarak görülmektedir. Akla hayale gelmedik bir seferberlik halindeler. Bunlarda sinekten yağ çıkaracak kadar bir çıldırmışlık söz konusudur. Bu cephede olan kime bakarsanız bakın aynı kişiye bakmış gibi olacaksınız. Aynı duruş, aynı propaganda, aynı konuşma, aynı iftira, aynı yalan bunların temel özelliği olmuştur.

Ortaya bir yalan atıyorlar, hepsi birden deli gibi o yalanın etrafında dans ediyorlar.

CHP'nin televizyonu Halk Tv'den çıkan koştura koştura Doğu Perinçek'in Ulusal Tv'sine, Doğu Perinçek'in Vatan Partisi'nden çıkan CHP'ye, CHP'ye çıkan HDP'ye koşturuyor. Sözcü, Cumhuriyet, Yeniçağ, Aydınlık, Birgün, Yurt, Oda Tv adeta tek yayın yönetmeni tarafından yönetilmektedir. Ama bu HAYIR cephesinin birlikteliği, tek merkezden yönetildiği o kadar belli ki, aklı başında kime sorsanız size hemen tarif etmektedir.

Normalde gücü büyük oranda elinde bulunduran Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve AKP'ye saldırmaları gerekirken, referandum bahanesiyle direkt hedef aldıkları MHP ve Lideri Devlet Bahçeli olmaktadır. MHP tarihinin en büyük saldırılarından birini yaşamaktadır.

Bu manada başarılı olmak için Allah'tan korkmadan, kuldan utanmadan her yolu deniyorlar.

CHP'yi HDP'den, FETÖ'den ayırmak, MHP'den ihraç edilmişleri CHP'den, Doğu Perinçek'ten, FETÖ'den ayırmak mümkün mü?

Bunlar birden MHP sevdalısı kesildiler… 

Recep Tayyip Erdoğan Ülkücülere, MHP'lilere, Devlet Bahçeli'ye ne hakaretler etmiş, bu nasıl unutulurmuş!

Bu diyenlerde Ülkücü katilleri ve Ülkücü katillerinin yanında saf tutanlar…

Recep Tayyip Erdoğan Ülkücülere geçmişte ne söylediyse MHP Lideri Devlet Bahçeli'den misliyle cevabını almadı mı? Aldı…

Şimdi bunlar o kadar Ülkücü sevdalısı oldu ki, gözleri bu sevdadan kör olduğu için, Ülkücü katilleriyle yanyana durmayı fazilet sanıyor, "Ülkücülere hakaret edenlerle niye yanyana duruyorsunuz?" diye de soruyorlar. Yani bunlara göre Ülkücüleri şehit etmek mesele değil, ama Ülkücülere hakaret etmeyeceksin. "Öldür ama hakkını yeme" diyorlar adeta…

Oysa 1980 öncesi Ülkücüleri hedef gösterip şehit ettiren de, her türlü hakareti edenlerde bunlardı.

Biz Recep Tayyip Erdoğan'a her türlü cevabını verdik de, siz hem Ülkücü katilleriyle beraber, hem de Ülkücülere hakaret edenlerle birlikteliğinizi nasıl izah edeceksiniz?

CHP Ülkücüleri çok mu seviyor? Hiç mi hakaret etmedi?

HDP Ülkücüleri çok mu seviyor? Hiç mi hakaret etmedi?

Doğu Perinçek Ülkücüleri çok mu seviyor? Hiç mi hakaret etmedi?

Fethullah Gülen Ülkücüleri çok mu seviyor? Hiç mi hakaret etmedi?

Biz yıllardır bunların Ülkücü Harekete saldırısına cevap veriyoruz, peki şu an CHP, HDP, FETÖ, Perinçek safında, yanında "Hayır" kampanyası yürüten Meral Akşener, Sinan Oğan, Ümit Özdağ sizin bu saldırılar karşısında ne duruşunuz olmuştur.

Mesela üçünüzde FETÖ'ye yakın ilişkileri olan kişilersiniz. Fethullah GÜLEN'in Ülkücülere yaptığı şu hakaretlere bir cevabınız oldu mu?

  "Türkiye'de az insan öldürülmedi ki. O grup onu öldürttü, öbür grup diğerini. 12 Mart'ta da millet kanlı bıçaklıydı. Asker geldi müdahale etti. 12 Eylül'de yine millet kanlı bıçaklıydı. Millet birbirini öldürüyordu. Birbirini öldürerek bir yere varmaya çalışılıyordu. Bunların hepsi teröristti. O taraf da teröristti, bu taraf da. 

·         "Can damarını koparan, kanını içen en büyük hasmını dost zanneder." Evet, artık, "Türk Milleti" diyen, "vatan, ülke, ülkü, bayrak" sözlerini dilinden hiç düşürmeyen ve hatta "din, iman, Kur'an" fedaisiymiş gibi arz-ı endâm eden bir sürü eli kanlı insan bozması var meydanlarda. Bunlar "millî ruh" diye diye milletin önüne kuyular kazıyorlar, 'ruh kökü'nden bahsederken milletin kökünü kesiyorlar ve toplumu ruhsuzlaştırarak, kalbsizleştirerek kimseye sezdirmeden en sinsi planlarını uygulayabiliyorlar."

·         "Milletin sevdiği bir adamdı. Affetmem ben Menderes'i asmalarını, düşünün 33 sene geçmiş, affedemedim ve asılmasının % 50 vebali Türkeş'in boynunda."

***

 

Şu an onun safında "HAYIR" kampanyası yapan kişiler olarak hadi bize Fethullah Gülen'in bu hakaretlerine karşı verdiğiniz cevapları gösterin?

Ya da Doğu Perinçek'e verdiğiniz bir tane cevap varsa gösterin hadi… Hiçbiriniz bunu gösteremez. 

Ben, 2004 yılında "FETHULLAH GÜLEN, GÖZÜMÜZ YOLLARDA" başlıklı yazımda "Özellikle de Zaman Gazetesi'ni ibretle takip edin… 'Türk milliyetçiliği' kimliği taşıyanlara karşı koydukları mesafeye bakın, bir de Türk milliyetçiliği düşmanlarına karşı koydukları mesafeye bakın… Kime daha yakın davranıyorlar?" cümlelerini kurarken, Sinan Oğan Zaman Gazetesinde tam sayfa yorumlar yazıyor, köşe yazarlığı yapıyordu.

O yüzden Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişteki sözleri üzerinden referandum değerlendirme basitliğini bırakın. Sizin ilişkilerinizi irdeledikçe bunun altında kalırsınız.

O yüzden Anayasa Değişikliğini getirisi ne olur, götürüsü ne olur bu anlayışla değerlendirin. Kılavuzunuz Kemal Kılıçdaroğlu, Doğu Perinçek olmuş, geçmişinizde ne Ülkücülüğü var ki, millete Ülkücülük dersi vermeye kalkıyorsunuz?

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin onay verdiği bir konuda şüphe, ihanet arıyor iseniz ve safınızda bunların yanıysa gerçekten defolun gidin, ne haliniz varsa görün… Kemal Kılıçdaroğlu, Demirtaş, Fethullah Gülen, Doğu Perinçek size güven verecek, Devlet Bahçeli vermeyecek öyle mi? Allah belanızı versin. Size başka ne söylenir.

"CELAL ADAN ÜLKÜCÜYE HAKARET ETTİ" YALANI

MHP, 1 Kasım seçimleri sonrası büyük bir operasyonla karşı karşıya kaldı. FETÖ'cüsü, HDP'lisi, PKK'lısı, AKP'lisi, CHP'lisi, BBP'lisi, Doğu Perinçekcisi, komünisti, devrimcisi, bölücüsü MHP'de olağanüstü kongre yaptırmak için adeta seferber oldu. Medyum Memiş bile AKP'nin gazetesinde bunun derdine düşmüş, Ahmet Davutoğlu bile "MHP kongre yapmalı" diyen ilk kişiydi.

Düşünsenize Türk düşmanı, teröristbaşı Öcalan'ın dostu Mihraç Ural bile MHP'de gerçekleşmeyen kongre için adeta çıldırmış ve "Doğal süreçler bile yapay müdahalelerle akıllara ziyan bir hezeyan oldu; MHP kongresinde karanlık el kimin?" twitini atmıştı. Bu ve benzeri o kadar yoğun propaganda yapılıyordu ki,  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'da bunlara yönelik "Milliyetçi Hareket Partisi proje partisi değildir. Milliyetçi Hareket Partisi'nin kökü dışarıda değildir, Türk milletinin bağrında, vicdanında ve irfanındadır. Partimiz, nesebi gayri sahih birtakım sözde siyasi karakterlerin küçük akıllarına oyuncak olmayacak kadar büyüktür." şeklinde basın açıklaması yaparak tepkisi göstermişti.

Bu cümlelerden "Ülkücülere hakaret ediyor" diyen zavallıları görmüştük. Dahası gidip Celal Adan'a dava açan zekâsı tartışmalı adamlara bile şahit olmuştuk. Oysa dava açması gereken Mihraç Ural gibi hainlerdi. MHP'yi ele geçirmek için herkesle işbirliği yaptıkları için onlara söylenen sözleri bile üzerlerine alınıyorlardı.

Geçen gün Sayın Celal Adan'la sohbet ederken, "Size açılan o davalar ne oldu" diye sordum. "Hepsinden beraat ettim. O davayı açanları Allah'a havale ediyorum" diye cevap verdi.

Komünist, devrimci, bölücü artıklarının yayın organlarında 24 saat MHP Liderine ve MHP yöneticilerine hakaret edenler, birde utanmadan "Ülkücülere hakaret ediyor" diye MHP yöneticilerine dava açıyorlar. Hem aklımızı, hem sabrımızı koru Allah'ım…

5 yıl cezaevinde işkence görmüş bir Ülkücü olan Celal Adan Ülkücülere hakaret edecek, Öcalan'ın dostu olan Ülkücü katili Mihraç Ural Ülkücülerin hakkını savunacak öyle mi?

Sizdeki bu karaktere, zekâya ne desek inanın faydasızdır. Ha size "Celal Adan mı, Mihraç Ural mı?" diye sorsak, hepiniz Mihraç Ural'ı tercih edeceğiniz için Celal Adan'ın "nesebi gayri sahih" sözüne alınganlık gösterip, dava açabiliyorsunuz.

Celal Adan sizin açtığınız davaları kazandı. Söyleyin de birde dostunuz Mihraç Ural "o sözlerin muhatabı benim" diye dava açsın belki kazanır.

Mantıklar, zekâlar, vicdanlar, karakterler vücuttan iflas etmiş, kime ne söylense inanın sadece zaman kaybıdır.

Makaleyi Hemen Yorumla