ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
PKK-HDP HAYIR DEMİYOR MU FİKİR SOYTARISI? / Yıldıray Çiçek 578 okunma - 13 Nisan 2017

2011 yılında piyasaya çıkan bir fikir soytarısı var. Çocukluğu ve gençliği solcu, 2004 yılında Zaman gazetesi yazarı, bir arada DYP Gençlik kollarına takıldığı iddia ediliyor. MHP'de geçmişi olan ve sonradan kaset kumpasıyla MHP'den ayrılmak durumunda kalan kayınbabasının referansıyla MHP'ye gelen, sonradan MHP'den ihraç edilen, şimdi CHP'nin kucağında yolculuk yapan bu fikir soytarısı geçtiğimiz günlerde "Barzani'nin 'evet' dediği yerde elbet de Türk milliyetçileri 'hayır' diyecek. MHP tabanının büyük çoğunluğu 'hayır' verecek" diye açıklama yapmış…

Barzani "Evet" diyormuş. Barzani'nin Türkiye'de 1000 oyu yokken, Türkiye'de 6 milyon oy almış PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile beraber "Hayır" demelerine ise hiç değinmiyor!

Kaldı ki kucağında Türkiye'yi gezdiği CHP, HDP'nin tüm haklarını almış bir partidir. Sen PKK-HDP ile Türkiye'de kol kola gezeceksin, Türkiye'de olmayan Barzani üzerinden Türk milliyetçilerine masallar anlatacaksın…

Daha geçen hafta "16 Nisan'da Hayır çıkarsa HDP'li tutuklu milletvekillerini serbest bıraktıracağız" diyen CHP milletvekili Eren Erdem değil mi?

"Barzani Evet diyormuş" diyerek aklınca kurnazlık yapıyor. Barzani'ye "AKP ile değil CHP ile muhatap ol" diyen yeni partin CHP değil mi?

Barzani heyetini CHP Genel Merkezinde konuk eden yeni partin CHP değil mi?

Barzani'nin danışmanını getirip konferans verdiren yeni partin CHP değil mi?

Barzani paçavralarının asılmasına tek sessiz kalan yeni partin CHP değil mi?

Evet, fikir soytarısı bunlarla ilgili bir açıklaman oldu mu?

Olmadığı halde neden Barzani üzerinden referandum propagandası yapıyorsun?

Dün sordum, bugün yine soruyorum. CHP'nin yanında HDP olmadan "Hayır'ın" kazanma rüyasını nasıl görebiliyorsunuz?

Barzani üzerinden propaganda yapıyorsan, niçin "Yeni partimiz CHP ve onun kardeş partisi HDP ile birlikte Hayır'a çalışıyoruz" diyemiyorsun?

Oysa Türkiye'de "Bu seçim, Demirtaş'ın kişiliğiyle HDP'yi Türkiyelileştirdi. HDP'nin dönüşümü Türkiye için kazanım." diyen ilk kişi sen değil misin fikir soytarısı?

Bu CHP, HDP, PKK, FETÖ, PERİNÇEK cephesi gerçekten kendini çok uyanık zannediyor. İşte bunların kuyruğu olmuş fikir soytarıları da "Türk milliyetçilerini nasıl aldatırız, kandırırız da bu cepheyi zafere ulaştırırız" derdindedir.

"Barzani'nin 'evet' dediği yerde elbet de Türk milliyetçileri 'hayır' diyecek." ise HDP, PKK, FETÖ, DHKP-C'nin "Hayır" dediği yerde Türk milliyetçilerinin ne demesi gerekiyor?

MHP ve Ülkücü Hareket üzerindeki bu soytarılıklardan vazgeçin…

Yeni partiniz CHP, yoldaşınız HDP kimliği üzerinden konuşun…

Bakın o zaman taşlar yerli yerine nasıl oturuyor.

CHP, HDP, PKK, FETÖ, PERİNÇEK, DHKP-C cephesinin zaferi için uğraşan ve MHP'ye saldıran kim varsa alayı şeref yoksunudur.

Normal bir vatandaş Anayasa değişikliğini anlamadan yahut anlayıp kendince kaygılarından "Hayır" oyu veriyorsa elbet ona saygı dışında duyulacak bir şeyimiz olmaz.  Ama bu cephenin zaferi için uğraşıp, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye saldıran kim olursa olsun bizim için saygı duyulacak hiçbir özelliği yoktur.

Sırf AKP ile birlikte Anayasa değişikliği yaptığı için MHP'ye çeşitli sıfatlar vererek saldıranlara CHP, HDP, PKK, FETÖ, PERİNÇEK, DHKP-C üzerinden öyle sıfatlar verilir ki, bunlar oturdukları yerden bir daha ayağa kalkamaz hale gelir.

O yüzden fikir soytarıları bize CHP, HDP, PKK, FETÖ, PERİNÇEK, DHKP-C ile birlikte nasıl HAYIR'cı olduğunuzu anlatın…

 

ŞAKA MISINIZ OĞLUM SİZ ?

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1844985972420118/

 

Makaleyi Hemen Yorumla