ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
FOSEPTİK AĞIZIN ACI FİNALİ / Yıldıray Çiçek 14108 okunma - 04 Temmuz 2017

Ozan Arif yine "Şerefsiz" bir şiirle gündem oldu. Onun dışında artık gündem olabildiği zaten yok. O şiirin gündem olmasıyla birlikte,  ben hayatımda bu kadar küfür ve hakaret işiten başka birine rastlamadım. Düne kadar kendine destek verenler bile ağıza alınmayacak ifadelerle Ozan Arif'e büyük tepki gösterdiler. Küfürü ve hakareti ozanlık sıfatının arkasına saklanarak yapmaya çalışan Ozan Arif sanırım hayatının büyük dersini aldı. Resmen kendi kazdığı kuyuya düştü. Hakkında açılan dava sonucunda da yargıdan alacağı ders görünmektedir.


Bu seviyesizlikten vazgeçer mi? 


Sanmam!


Çünkü artık ömrünün sonuna kadar seviyesizliği kendine misyon edinmiş görünmektedir.


En acı olanda nedir biliyor musunuz?


Kanser tedavisi gören ve durumu oldukça ciddi olan birinin hala sağa-sola küfür ve hakaret yetiştirmek için hala yırtınması inanın akıl alacak gibi değildir.


Kanser hastası dua bekler, mazlumlaşır, durgunlaşır ama bu (Ozan) olmayı değil, bu halde bile (Azan) olmayı tercih etmektedir.


Hem de "Yıkanın; 

Sevgi ile yıkanın. 

Hatırını kim sayar, 

Hatır gönül yıkanın." şeklindeki şiirinin sahibi olduğu halde küfürle, hakaretle, kinle, nefretle ayakta durmaya çalışmaktadır.

İçindeki bu kin ve nefret yüzünden kanser tedavisinin olumlu sonuç vermesi de mümkün değildir.


Bu haldeyken bile MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret etmek için gözü dönmüş gibi çaba vermesi, bana geçtiğimiz yıl MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin geçirmiş olduğu ameliyat sonrası Ozan Arif'in sosyal medya sayfasından dalga geçmesi ve dalga geçilmesine müsaade etmesini hatırlattı. Dün MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin hastalığıyla, ameliyatıyla dalga geçen Ozan Arif'in bugün kanser tedavisi görmesi…


Herkese anlamlı ders niteliğindedir.


Ozan Arif ve benzerlerinin hastalıkla, ameliyatla dalga geçmesine o zaman yazımın bir bölümünde şöyle tepki göstermiştim: 


"Hastalıkta, sağlıkta Yüce Allah'ın takdiridir.

 

Yakub Aleyhisselam uzun bir süre âmâ kalmıştı, Musa Aleyhisselamın dili hafif peltekti, Eyyub Aleyhisselam yıllarca çok ağır hastalık içinde yaşamıştı. Peygamberlerimiz bile bunları yaşamışken, Allah'ın sıradan kulları içinde sağlık problemleri çok doğaldır.

 

Düşmanınızda olsa dalga geçmeyin, Allah başınıza verir…

Hasta kim olursa olsun sadece dua edin…

 

Merhum Bülent Ecevit'in hastalığı döneminde "Artık fiziken çökmüş, bitmiş bir insan var karşımızda. Bakın her taraf kırılmaya, dökülmeye başladı. Bu neyi gösteriyor. Artık çelik korselerle duruyorsun." diye dalga geçen Recep Tayyip Erdoğan kendisi kanser tedavisi gördü, kaç kere ameliyat oldu. Biz her şeye rağmen ikisine de sağlık diledik, şifa istedik…

 

Adam duruşu, mümin ölçüsü budur.

 

Hastalıkla, sağlıkla dalga geçmeyin… 

 

Sen yaşarsın, en yakının yaşar… 

 

O zaman herkesten dua ister, şifa beklersin…

 

Allah tüm hastalara şifa versin, sağlıklı bedenleri hastalıktan korusun…

 

Saygılar.." (16 Ocak 2016)


Evet, Ozan Arif, Allah sana da kanserle mücadelende şifa versin. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Çünkü inancımız, adamlığımızda bunu gerektiriyor.


Senin kanserden sonra yenmen gerekende bu seviyesizlik, ahlaksızlık, ölçüsüzlük, hadsizlik ve terbiyesizlik halin olmalıdır.


MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik bir seviyesizlik, bir terbiyesizlik daha yaptın ama arkasında dahi duramadın…


"Ben ortaya bir şerefsizlik elbisesi diktim" diyecek kadar basitleştin…


Ne oldu, ne kazandın, torunun yaşındaki gençlerden duydukların çok mu hoşuna gitti?


Umarım duydukların, gördüklerin karşısında oturup sabahlara kadar ağlamışsındır.


Ortaya koyduğun "şerefsizlik" eserini paylaşanlar kim, savunanlar kim gördün mü, baktın mı?


CHP'lisi, HDP'lisi, FETÖ'cüsü, solcusu, devrimcisi seni paylaşarak MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlığında tatmin ediyor.


Geçen hafta CHP'nin Halk Tv'sine telefonla bağlanıp, "Adalet adına bir yürüyüş var. Adalet kelimesi kutsal bir kelime, herkesin bu kelimenin yanında yürüdüğünü düşünüyorum." dedin… 


PKK'nın siyasi taşeronu HDP ile kolkola olan CHP'nin yürüyüşüne destek verecek kadar mı küçüldün be adam?


Gerçi referandum dönemi de aynı CHP gibi, aynı HDP gibi, aynı FETÖ gibi "Hayır" için çalıştın ve Halk Tv'de "Hayır" propagandası için senin şiirlerin dönüp duruyordu.


Ozan Arif senin derdin gerçekten AKP ve Recep Tayyip Erdoğan değil.


Senin iflah olmaz düşmanlığın MHP ve Devlet Bahçeli üzerine kuruludur.


Mesela senin hayattaki en yakın arkadaşların Esat Kabaklı ve İsmail Türüt'tür.


Her ikisiyle beraber konserlere çıkarsın.


Her ikisi de Recep Tayyip Erdoğan aşığıdır.


Esat Kabaklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ara-sıra Saray'a çağrılıp sohbet ettiği kişi değil mi?


Esat Kabaklı "Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. Allah'ım işini rast getirsin. " diye her çıktığı konserde, televizyon programında övmüyor mu?


İsmail Türüt verdiği bir röportajda 

"TÜRKÜYÜ ERDOĞAN'A YAZDIM, İSMİNİ KULLANMADIM! 

Yazdığım türkünün içerisinde sayın cumhurbaşkanımızın ismi yok. Neden yok biliyor musun. O nedenden dolayı, beni eleştirirler diye. Bu türküde onun isminin olmaması büyük eksiklik. Orada Menderes, Özal, Muhsin abi olmalı idi. Olmamasının nedeni benim eksikliğimden dolayı değil, konuyu başka taraflara çekeceklerini bildiğimden dolayı." demedi mi?

 

"Sayın Cumhurbaşkanımızı sevenlerinde sevmeyenlerinde kabul ettiği tek gerçek ülkemizin ilk Cumhurbaşkanı Atatürk'ten sonra tarihte yer alacak ve unutulmayacak bir lider olduğudur." diyen ve mafya olarak bilinen Sedat Peker'in villasına gidecek kadar küçülen sen değil miydin Ozan Arif?

Bu üç kişi Recep Tayyip Erdoğan'a her türlü övgüyü yapanlar değil mi? 


Bunlarla yediği içtiği ayrı gitmeyen sen değil misin?


Bunlar sana hiçbir rahatsızlık vermezken MHP'nin terörle mücadele de AKP'ye destek vermesi, Anayasa Değişikliğinde AKP ile birlikte hareket etmesi sana nasıl rahatsızlık veriyor?

 

Yani sendeki dert başka!


Bir de kendini Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişte Ülkücülere yönelik hakaretleri üzerinden "ONLARA MÜBAH DA, BANA GÜNAH MI?" şeklinde savunmaya çalışıyorsun. Böyle bir savunma, böyle bir zavallılık olur mu? 


Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişteki o hakaretlerine MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından verilmeyen cevap var mı? 


Hem de dünyanın en ağır cevaplarını MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından almadı mı?


Sende hakaret ve küfür ediyorsan elbette cevabını alacaksın ve alıyorsun…


O yüzden kendini böyle aklamaya çalışan kurnazlığı bırak… 


Dün Ülkücülere, MHP'lilere hakaret eden Recep Tayyip Erdoğan bugün Ülkücüleri, MHP'lileri vatana sahip çıktığı için her yerde överken, sen otur da CHP'lilerin, HDP'lilerin, FETÖ'cülerin sana niye sahip çıktığının ağıdını yak Ozan Arif…


Ortada bir şerefsizlik varsa PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'ye oy veren CHP'lilere teşekkür eden, 15 Temmuz darbe girişimi günü hain FETÖ'cülerin "Yurtta Sulh Konseyi'nin" bildirisini gönül rızasıyla okuyan CHP'nin televizyonu Halk Tv'de MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret eden şerefsiz şiirleri savunmak ve CHP'nin adalet yürüyüşüne destek vermektir.


15 Temmuz darbe girişimi sonrası dosta, düşmana Türkiye'de birlik, beraberlik manzarası vermek için Yenikapı'da toplananlara niçin "Köpekleşenler" diye hakaret etmiştin ve bugün niçin CHP'nin HDP destekli yürüyüşüne destek veriyorsun?


"Köpek, yanındaki enikler, it, işgalci kargalar, şerefsiz…" ve buna benzer her türlü iğrenç kelime ile cümle kurmayı, Ülkücü Hareketin liderine, yöneticilerine saldırmayı ozanlık sanan Ozan Arif, artık sazını ve kalemini kırmanın ve yakmanın zamanı gelmiştir.  Bunu yap ve artık köşene fazla rezil olmadan çekil…


Tedavini ol, insanlardan dua bekle…


Edep kazan, ahlak kazan…


Bir de şu düştüğün halin muhasebesini yap…

 

HALK TV'YE BAĞLANIP, PKK'NIN DA DESTEK VERDİĞİ YÜRÜYÜŞÜ DESTEKLEYEN OZAN ARİF

https://www.facebook.com/BozkurtCaps9/videos/1284126775042810/

Taz
Halen aklımdan çıkmıyor. Şahsi yardımlarımızı kendisinin yüzüne vurmaksızın hatırlatmak isterdim arif beye; MHP'den AYRILANLARA DÖNENLERE ANA AVRAT KÜFÜRLÜ SÖVEN SEN DEĞİLMİYDİN ? Yıllarca şan ve şöhret gördün ülkücüler sayesinde. Bugün o kayıp ettiğin şan ve şöhrete artıklarının arasında aramaktasın. Utan ve kendine gel diyorum. Sesin duyulmuyor bitmiştin ozan olarak ama akıllarda gene bir Türk ülkücü ozanı olarak bilinirden her ne olduysa da olsun. Onu da kendin hediye ettim ona buna şuna ucuza sattın kendini. Fırsat verin yüzüne söyliyim. Sayfasına yazıyorum Ama sanırım utancından daima siliyor yazılarımı. Almanya'da ülkücü gecelerinden tanışıyoruz kendisiyle. Kanseri varmış geçmiş olsun ama Türkiye'nin de bir kansere var. Kendisi geçmiş olsun diye biliyor mu acaba? Akşener gibi liderlik sıfatına bırakın dağlar kişiliği olmayan bir şahısın yok ana yok nine yok bilmem ne diyerek göklere çıkartıp davamıza zarar demek isteyenlerle elele olan sen arif bu yolda şaştığını unutma.Unutanların allah belasını versin
Ersoy 10.7.2017