ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
YILDIRAY ÇİÇEK’İN MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞEFKAT ÇETİN’İN PAYLAŞIMI SONRASI YAPILAN HABERLER ÜZERİNE AÇIKLAMASI / Yıldıray Çiçek 3747 okunma - 13 Temmuz 2017

Sayın Şefkat Çetin’in, 12 Şubat 2016 (17 ay önce) tarihinde, kendi makam odam dahi olmayan bir odada gelen misafirlerle birlikte çekildiğim fotoğrafı da ekleyerek bir twit paylaşması sonrası tüm MHP düşmanı sayfalar bunu “MHP’de büyük kavga ve hesaplaşma” olarak haberleştirdiler. Bu konulara gazetedeki köşemde cevap vererek MHP’yi yıpratacak duruma fırsat vermek istemedim. Bize yakışanda zaten budur.

Sosyal medya sayfalarımın cezalı olması ve cezanın bugün kalkmasıyla birlikte cevap verme ihtiyacı hissettim. Bu da fitnenin, iftiranın önüne geçme adına zaruriyetten doğmuştur.

Çünkü fitne ve iftira kadar yeryüzünde büyük bir mikrop yoktur.

Bu mikrop adamlık ve karakter öldürür. Her gün de öldürdüğüne de şahit oluyoruz.

 

(((((EĞER))))

 

ŞEFKAT ÇETİN, MHP’DE GÖREVİ YOKKEN DAHİ ONUN HAKKINI, HUKUKUNU KORUYAN ((((BENİM))))

 

http://www.yildiraycicek.com/makale/1695/yasasin_boyle_muhalifler,kahrolsun_hainler%E2%80%A6.html#.WWYMJYiLTDc

 

 

ŞEFKAT ÇETİN, MHP’DEKİ GÖREVİNE 10 YIL SONRA DÖNDÜĞÜNDE İLK RÖPORTAJI YAPAN ((((BENİM)))

 

http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?id=25675

 

ŞEFKAT ÇETİN, 10 YIL SONRA MHP’DEKİ GÖREVİNE DÖNÜNCE ONA YÖNELİK SALDIRALARA İLK CEVAP VEREN ((((BENİM))))

 

 “ DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU DURUŞ SERGİLEMEK!

http://www.yildiraycicek.com/makale/3691/dogru_zamanda,_dogru_durus_sergilemek.html#.WWYNFIiLTDc

 

Yazıdan bazı bölümler :

 (Şefkat Çetin'in Ülkücülüğünü sorgulama konusunda malzemesi olmayanlar, "niçin 10 yıl sustun da, şimdi geldin?" gibi saçma sorularla saldırı başlatmışlardır. )

(Şefkat Çetin'i düşünün 3 Kasım 2002 tarihinden itibaren adabını, edebini koruyarak susmuş, bir gün olsun MHP ve Lideri Devlet Bahçeli hakkında olumsuz bir şey konuşmamış, MHP aleyhinde olacak hiçbir oluşuma girmemiş ama aynada kendine bakmayanlar ona şimdi "Niçin Devlet Bahçeli'nin yanında mücadele ediyorsun?" diye saldırıyorlar. )

 

SEDAT PEKER, ŞEFKAT ÇETİN ÜZERİNDEN MHP’YE SALDIRDIĞINDA TEHDİTLER ALMAMA RAĞMEN TEK BAŞIMA SAVUNAN VE ONLARLA MÜCADELE EDEN (((((BENİM)))))

 

 (Şefkat Çetin adını kullanarak karakola gelen ve AKP eski milletvekiline Fevzi İşbaşaran’a saldıran Sedat Peker’in avukat olan korumasının yazılarımdan dolayı (SANA SON UYARIYI YAPIYORUZ) demesi… ) Sedat Peker o dönem yazdığım tüm yazılarıma da sosyal medya sayfalarından cevap vermiştir

http://www.yildiraycicek.com/makale/5005#.WWYO4YiLTDc

 

 

DAHA 3-4 AY ÖNCE SİNAN OĞAN, ŞEFKAT ÇETİN’E SALDIRDIĞINDA SAVUNAN ((((((BENİM)))))

 

Yazıdan bölüm:

MHP Genel Başkan yardımcıları Semih Yalçın, Celal Adan, Şefkat Çetin hapislerde bedel öderken, kurşun yağmurlarından hayatta kalmayı başarmışken, bu SOĞAN solcu abilerinin devrim masallarıyla büyüyordu. SOĞAN, CHP'nin televizyonunda ahkâm keseceğine git de Semih Yalçın'ın bacağındaki kurşun izine, Celal Adan'ın ve Şefkat Çetin'in vücudundaki işkence izlerine bak…

 

http://www.yildiraycicek.com/makale/6143#.WWYRT4iLTDc

 

ŞEFKAT ÇETİN KALP AMELİYAT OLDUĞUNDA HASTANE ÖNÜNDE, SOĞUKTA SAATLERCE BEKLEMİŞ ((((BENİM))))

***

EVET (((BENİM)))


Şefkat Çetin hakkında çeşitli kişilere olumsuz yazı yazdırdığımı iddia edip, bunu haberleştiren ve yayan kim varsa katıksız ((((((şerefsiz ve haysiyetsizdir))))))

Ben gözle görünen ve görünmeyen bu şekilde Şefkat Çetin hakkında savunmalar ve koruma refleksi ortaya koyarken, (karaktersiz, şerefsiz, ruh hastası)  değilim ki, onun hakkında başka birine eleştiri yaptırayım.

Kaldı ki, her eleştiri yapanı durdurma gücüm yoktur!

Nasıl ki, Şefkat Çetin’in bizim hakkımızda yapılan iftiraları, ağır eleştirileri durdurma gücü olmadığı gibi!

Birçok kişi yeri geldi bizi de ağır şekilde eleştirdi, yeri geldi bize de birçok iftira attı.

Adı geçen kişiler bile hakkımızda eleştiri yazıları yazdılar.

Ama biz suçlu aramak yerine saatlerce hep kendimizi ifade ettik.

Kimini de kazanmaya çalıştık…

Enerji ve mesailerini hep MHP düşmanlarına yöneltmelerini temenni ettik. Kişiler üzerinden kavgaların zararlarını hep telkin ettik…

Eğer fotoğraf karelerinden yola çıkacak olursak, o zaman kimsenin kimseye söyleyecek sözü kalmaz. Ben fotoğraflardan yola çıkarak öyle albümler oluştururum ki, o zaman herkes kendinden utanır.

Ben Türkiye’nin en açık sözlü yazarıyım. O yüzden kim hakkında ne yazacak olursam kendim yazacak kadar cesaretliyimdir.

Bu yüzden ((((Türkiye’nin hakkında en fazla dava açılan yazarı)))) sıfatını taşıyorum.

Sayın Şefkat Çetin’in Ülkücülüğünü tartışmak kimsenin haddi değildir.

Aynı zamanda Sayın İzzet Ulvi Yönter ve Yıldıray Çiçek’in Ülkücülüğünü tartışmakta kimsenin haddi olmamalıdır.

Şefkat Çetin’i dünden bugüne nasıl savunuyorsam, İstanbul Milletvekili ve genel başkanımızın başdanışmanı İzzet Ulvi Yönter’in adamlığını, insanlığını, edebini, Ülkücülüğünü de her daim savunurum. Her ikisinin de kefil olacak birine asla ihtiyacı yoktur.

O yüzden MHP’de bir kavga yok, sadece MHP’de kavga temennisinde olan dışarıdaki mikroplar vardır.

17 ay önceki fotoğraf üzerinden “Şefkat Çetin hakkında yok FETÖ dosyası getirdiler, yok dosyayı İzzet Ulvi Yönter’e sonra Yıldıray Çiçek’e verdiler” diyen ruh hastaları, 15 Temmuz darbe girişiminin bile 1. Yıldönümünü idrak ediyoruz.

Nerede geri kalan 5 ay?

15 Temmuz öncesi mi dosyaları hazırlamışlar?

Dert fitne, fesat çıkarmak olunca bu kadar da ahmak olabiliyorlar.

Tüm bunları göz önüne alarak MHP hakkında yapılan haberlere karşı çok dikkatli olmak gerekiyor. Liderin etrafında sadakatle duran Ülkücüleri birbirine düşürmeye çalışıyorlar. O yüzden herkes sağduyulu ve şuurlu olmalıdır.

Şefkat Çetin başta olmak üzere, MHP’deki herhangi bir yetkiliye saldıranlar dün olduğu gibi, bugünde karşısında bizi bulacaktır.

Bizim görevimiz davamızı, partimizi, liderimizi ve kadrosunu korumaktır.

Bu manada cesaretimiz ve mücadelemiz ortadadır.

Bu haberler sonrası sağduyuyu elden bırakmayan ve “DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU DURUŞ SERGİLEYEN” tüm Ülküdaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

YILDIRAY ÇİÇEK

Dostluk
KANLI SAVAŞLARDAN DAHA AĞIR OLAN BÖYLE DÖNEMLER OLUR.FİTNE ATEŞİ NÜKLEER SİLAHLARIN YÜZLERCESİNDEN DAHA TEHLİKELİDİR,AMA BÜTÜN BUNLARI DURDURUP YOK EDEBİLECEK GÜÇ SAMİMİYET ÜZERİNE OLUŞTURULMUŞ GERÇEK DOSTLUKLARDIR.SİZİN SAMİMİ DOSTLUĞUNUZ ÜLKÜDAŞLIK HUKUKUNA OLAN BAĞLILIĞINIZ BU TİP FİTNELERİ YOK ETMEYE YETERDE ARTAR BİLE.TANRI TÜRKÜ KORUSUN...
Aytekin Murat18.7.2017