ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
HESAPÇI ELEMANIN YENİ HESAPLARI! / Yıldıray Çiçek 4551 okunma - 18 Temmuz 2017

MHP'ye ve Lideri Devlet Bahçeli'ye hançer saplayıp gidenlerin peşini asla bırakmayacağım. Bunlardan bazılarının hem Ülkücü Harekete, hem de Türk devletine vereceği hesap vardır. Bu isimlerden en nankör, en vefasız, en sinsi, en hesapçı olanı da Ümit Özdağ isimli şahıstır.

Geçen günlerde  "Bu partinin genel başkanı Meral Akşener'dir. Ülke uçurumun kıyısında iken, benlik davası yapmam kabul edilemez. " diye açıklama yaptı. MHP'den gitti ama gittiği yerde bile durmuyor.

"Benlik davası yapmam" dedikten sonra yaptığı ilk açıklama "Yapılan araştırmalar, benim başkanlığımda kurulacak bir partinin barajı geçeceğini gösteriyordu. Aynı şekilde Meral Hanım da parti kursaydı, barajı geçecekti. Böyle parçalı bir uygulama kimseye yaramazdı" şeklindedir.

Ümit Özdağ, parti kursaymış hemen barajı aşıyormuş! Bak sen…

Hangi araştırmalar bu?

Kim yapmış bu araştırmaları?

FETÖ'cü Emre Uslu'nun araştırması mı?

Böyle bir araştırma yok ama Ümit Özdağ'ın hayal dünyası elbette geniş…

Burada sadece yeni kuracaklarını söyledikleri partide aklınca güç dengesi oluşturmak istiyorlar. Ümit Özdağ, "bu kurulacak parti Meral Akşener'in olduğu kadar da benim" diyor.

Bunlar referandumda CHP'nin himayesinde, CHP'nin kalabalıklarıyla propaganda çalışmaları yapınca, parti kurup sabah kalkınca barajı aşacaklarını sanıyorlar.

7 Haziran seçimlerinde CHP'liler "Barajı geçsin" diye HDP'ye oy vermişti. Belki de bunlar bu maziden esinleniyorlar. "Az CHP, az HDP oy verse barajı geçeriz, nasıl olsa referandum kardeşliğimiz var" diyorlardır.

Ümit Özdağ bir hesap yapmadan asla adım atmaz. Yıllardır MHP'yi ele geçirme hesapları yaptı. Önce Ergenekoncularla, sonra FETÖ'cülerle işbirliği yaptı. Ama başaramadı. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli buna her daim insanlık yaptı. İnsanlıktan bile anlamadı. Sonunda MHP'den kapı dışarı edildi.

Ömrü her daim hesap ve tezgâh arasında geçmiştir.

MHP'de bunun birçok örnekleri vardır.

Bu halini yeni kurulacak partide de uygulayacağını bu açıklamalarından çok net anlayabilirsiniz.

Geçen gün söyledim bu durumu artık yeni parti kuracaklar ve bünyesine Ümit Özdağ'ı alanlar düşünsün…

"FETÖ imamıyım" diye televizyon programlarına mesaj atan milletvekili İsmail Ok, yeni kurulacak partinin hiçbir ideolojik kaygısının olmadığını söylemişti.

Yeni kurulacak partide renkli sahneler izleyeceğiz.

En renkli gelişmelerin olacağını da Ümit Özdağ şimdiden duyurdu.

MHP'yi ele geçirme hırslarında kocasını bile fırçalayan, yanından kovan, ele geçirmeye çalıştığı MHP'de iken bile yanındaki Ülkücülere "Bir sürü gerizekalı" diye fırça atan Meral Akşener, bu Ümit Özdağ ile nasıl başa çıkacak çok merak ediyoruz.

"Bir koltuk hareketi" olan bu yeni parti çalışmaları artık bizlere bol bol malzeme verecektir. Biz hem eğlenmek, hem de o hançerlerin hesabını sormak için bu malzemeleri elbette kullanacağız.

Fethullah Gülen'in duası, CHP'nin himmetiyle kurulacak yeni partinin renkli manzaraları bizi bekliyor.

Sırf FETÖ'cüler toplansa bile bu partiye yeter…

MHP'den istifa etmeden önce bizlere "Türkiye'de farklı gelişmeler" olacak diyen Ümit Özdağ, 15 Temmuz'dan verim alamadınız. Yeni farklı gelişmeler var mı? 

Emre Uslu sana yeni gelişmeleri aktarıyor mu?

Meral Hanım ve Tayfaları
Bir soru Meral Hanım Milliyetçi ve ÜLKÜCÜ bir Siyasi Parti olan Milliyetçi Hareket Partsinin Genel Başkanlığına aday olmak için yola çıkmış idi.Ancak şimdi yeni kuracakları partinin Milliyetçi bir parti olmayacağını Yanında birlikte hareket ettiği Prof. Ümit ÖZDAĞ Bey açıkladı.Bu açıklamayı yalanlayan herhangi bir beyanatı Meral Hanımdan duymadık.Meral Hanım ÜLKÜCÜ bir Siyasi Parti olan Milliyetçi Hareket Partsinin Genel Başkanlığına seçilmiş olsa idi Milliyetçi Hareket Partsini mevcut fikriyatta devam eden bir parti olarak mı devcam ettirecekti yoksa Milliyetçi bir parti olmaktan çıkarıp onların deyimiyle Merkez bir parti mi yapacaktı.Eğer Siyasi Parti olan Milliyetçi Hareket Partsinin Genel Başkanlığına seçilmiş olsa idi MHP nin mevcut Fikriyatını devam ettireceğini söylerse yeni partisi neden Milliyetçi bir Parti olmayacak, MHP yi Merkez bir parti yapacağını söyleyecekse, niye ÜLKÜCÜ lere bunu açıklamadı?Nitekim bu fikirlerini öğrenen Sinan OĞAN ve Koray AYDIN Meral Hanımla birlikte hareket etmekten vazgeçerek parti içi muhalefette kalmayı tecih ettiler.
Turanşah3.8.2017
Teşekkürler
:))))
nkavcar19.7.2017