ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
ASIL KIVRANAN SENSİN! / Yıldıray Çiçek 2005 okunma - 03 Ağustos 2017

1 Kasım seçimlerinden hemen sonra "Davamızın ve liderimizin emrindeyiz" afişleri altında "Devlet bey olmaz diye bir şey yok, Devlet bey kendi arzu ettiği müddetçe genel başkanlıkta durur veya 2018 yılında olağanüstü kongreye gidilir, kongrede aday olanlar aday olur, seçilirlerse onlar seçilir. Şuan Sinan Oğan ile olmaz ama velev ki Sinan Oğan genel başkan olsun ben MHP'den istifa ederim" açıklamaları yapıyordu. Bu sözden hemen sonra, herhalde "Türkiye'de Farklı Gelişmeler Olacak" diyen ve Emre Uslu'nun sırdaşı olan yanındaki FETÖ oğlanından etkilenmiş olacak ki, onunla birlikte basın toplantısı düzenleyip birden muhalif safına geçti. FETÖ destekli yargı üzerinden MHP'yi ele geçirme operasyonları ellerinde patlayınca şimdi ise yeni parti kurma projelerinde rol kapmaya çalışıyorlar.

Evet, kimden mi bahsediyorum?

Yusuf Halaçoğlu denen adamdan bahsediyorum.

Geçtiğimiz gün Doğu Perinçek üzerinden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye "Aslında her iki parti genel başkanı da sanki bir yerlerden talimat almış gibi Erdoğan'ı desteklemişlerdir. Yani Devlet beyle Perinçek aynı safa geçmiş olmaktadır." Cümleleriyle saldırınca, kendisinin Doğu Perinçek'in medyasıyla, örgütüyle yakınlığını ortaya koyan bir yazı yazmıştım.

Bunun üzerine "Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı " şeklinde izah edilebilecek şu cevabı verdi :  "Yıldıray Çiçek denen Ortadoğu Gazetesinde biri var. Benim "Bir Tahlil" adlı facebookta yazdığım bir yazıma cevap yazmış. Neden kıvranıyorsunuz? Ne kadar kıvranırsanız kıvranın. Durumu düzeltemezsiniz. Ben sonuna kadar Hayır dedim. Siz elinizle devleti dün küfrettiğiniz kişiye teslim ettiniz. Partilerin artık yönetimde bir fonksiyonu kalmadı.Yarın Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Perinçek gibi Erdoğan'ı desteklersiniz. Size hayırlı olsun. Gerçekleri yazmaya devam edeceğim. Birdenbire Fetö ile işbirliği içinde olan bir iktidarı desteklemenizle Perinçek'in dün küfrettiğine aynı şeyi yapması herhalde eleştirilir. Bizim için ülke her şeyin üstündedir. Kimsenin kulu kölesi olmayız böyle biline."

***

Ben neden kıvranayım? 

Doğu Perinçek ve Sadi Somuncuoğlu gibi adamlarıyla "Hayır" çalışması yapan sen değil miydin?

Ben neden kıvranayım? 

Doğu Perinçek'in gazetesine özel yazı yazan sen değil miydin?

Ben neden kıvranayım? 

Doğu Perinçek'in geçmişteki "İttihatçı kompradorlar, milli azınlıklar üzerinde de baskı ve katliam politikası uyguladı. Doğuda yüz binlerce Ermeni'yi katletti." Sözüne rağmen, "Endişe etmeyin Doğu Perinçek kaçmaz" diye onun "Ermeni Soykırımı"  şovu üzerinden kahramanlaştıran sen değil miydin?

Ben neden kıvranayım?

Doğu Perinçek aleyhinde bir kitap dolusu yazı yazmış ve mahkemelik olmuş birisiyim.

Siz, CHP, HDP, FETÖ, Perinçek, DHKP-C ile yanyana geliyorsunuz da, MHP'nin terör örgütleriyle mücadele etmesi adına AKP'ye verdiği destek, Türklüğü koruyacak, hukuku güçlendirecek şekilde Anayasa değişikliğinde AKP ile beraber hareket etmesi mi zorunuza gidiyor Yusuf Halaçoğlu?

Siz, "Anayasa'nın ilk dört maddesini değiştirelim" diyen, "ABD tipi başkanlık getirin destekleyelim" diyen, Suriye'de öldürülen teröristleri savunmak için HDP ile beraber yürüyen,  "barajı aşsın" diye HDP'ye oy veren, Demirtaş'ı cezaevinde topluca ziyaret eden CHP ile hareket etmiyor musunuz?

Peşine takılıp, seni oradan oraya sürükleyen Ümit Özdağ'ın CHP Genel Merkezi'ndeki pozlarını ve Meral Akşener'in Kemal Kılıçdaroğlu'na ettiği duaları unuttun mu?

Senin, Kemal Kılıçdaroğlu ile sözde iftar masasında verdiğin pozları nereye koyacağız?

MHP, AKP'ye destek veriyorsa bak tarihin en büyük terörle mücadelesi yapılıyor. Asker ve polisimiz dağ, taş, şehir, ova terörist temizliği yaparken, beraber hakaret ettiğiniz CHP, PKK'lılarla yürüyüş düzenliyor, PKK'lıların düzenlediği yürüyüşlere katılıyor.

Dün, AKP FETÖ ve PKK ile yol yürüdü ise, bugün FETÖ ve PKK ile yol yürüyen siz olmuyor musunuz?

Başta Meral Akşener ve Ümit Özdağ olmak üzere hepiniz "Adalet Yürüyüşüne" destek verdiniz ve aynı yürüyüşe Kandil ve HDP'de destek vermedi mi?

"Partilerin bir fonksiyonu kalmadıysa" niçin yeni parti tantanası yapıyorsunuz?

Referandumda yaptığınız gibi katılın CHP-HDP bloğuna Cumhurbaşkanlığı seçimlerine tek aday çıkarıp, onun etrafında birleşin…

Dün "Baykal'ı desteklesek dinsiz partinin adamını seçtiniz diye yükleneceklerdi" diyen sen, bugün CHP'nin siyasi rotasından ayrılmıyorsunuz. Kaldı ki, CHP şuan tüm terör örgütlerine ana kucağı olmuşken, CHP'yi bir kucak görüp sizde yanaştınız.

Evet, Yusuf Halaçoğlu şuan kıvranan birileri varsa inanın o sizden başkası değildir.

Sayın Yusuf Halaçoğlu sana son sorular:

"Sinan Oğan genel başkan olsun ben MHP'den istifa ederim" cümlesini niye kullanmıştın?

Bir FETÖ mağduru olduğunuz yazıldığı çizildiği halde, Fethullah Gülen'in "Ona sahip çıkın, onu koruyun" dediği kişinin eteklerine şimdi niçin tutunduğunuz? 

FETÖ'cü Mümtazer Türköne'nin evinde kapı arkasında saklanırken yakalanan ve FETÖ'cü Emre Uslu'ya dergisinde yazı yazdıracak kadar ona sırdaş olmuşlarla bu yakınlığınız nedir?

Hadi az daha kıvran Yusuf Halaçoğlu!

 

YÜZYILIN DÖNEĞİ YUSUF HALAÇOĞLU !

https://www.facebook.com/BozkurtCaps9/videos/1310751085713712/

Makaleyi Hemen Yorumla