ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
AHMET KAYA'YA SAHİP ÇIKAN ŞEHİTLERE SAYGISIZLIK YAPAR! / Yıldıray Çiçek 949 okunma - 21 Kasım 2017

Geçtiğimiz hafta, PKK'lı Ahmet Kaya'ya sahip çıkanları eleştirdiğim "AHMET KAYA'YI ANMAK, APO'YU ÖZLEMEKTİR!" başlıklı bir yazı yazdım. 


Solcular, komünistler, bölücüler zaten Ahmet Kaya'nın PKK'lı olmasından dolayı ona sahip çıkıyor. Ahmet Kaya'ya "PKK'lı" dediğim için hiçbiri rahatsızlık duymuyor. 


İlginç olanlar kendine İslamcı diyenler…


Onlarda bir başka Ahmet Kaya hayranlığı var. 


Ahmet Kaya'ya sahip çıkarken onun PKK'lı kimliğini gizlemeye ve onu vatansever olduğuna inandırmaya çalışıyorlar.


Yazılarımıza da bu manada tepki gösteriyorlar.


Savunmalarını da "Ahmet Kaya başörtüsü yasağına tepki göstermişti" şeklinde yapıyorlar.


Ahmet Kaya "Başörtüsü yasağına" tepki gösterince PKK'lı kimliğinden sıyrılıyor ya da onu tertemiz mümin mi yapıyor?


Aynı Ahmet Kaya'nın ateist Öcalan'a "Vallahi Apo'yu özledim, Vallahi dostu özledim" şeklinde methiyeler dizmesine ne diyeceğiz?


PKK ve Apo paçavralarının dalgalandığı salonlarda verdiği konserleri yok mu sayacağız?


Televizyonlarda "gerilla" diye hitap ettiği PKK'lı teröristlerin avukatlığını yapmasını mı görmezlikten geleceğiz?


"Vallahi Apo'yu özledim, Vallahi dostu özledim" diye sevgisini, bağlılığını sunduğu teröristbaşı Öcalan'ın İslam'a yönelik bu hakaretleri ne olacak?


ü  "Yukarıda Tanrı olsaydı, beni yine yanlış yola sevk edecekti. Allah da Kürtler için değildir, Kürtleri şaşırtıyor. Kürtlerin Allah`ı da onları yanlış yola sevk ediyor. Bunun için ben kendi kendimin tanrısıyım." 


ü  "Lise dönemlerinde büyük felsefik bunalımı yaşadım. Tanrı ile savaş verdim, bu savaştan başarı ile çıktıktan sonra yarı Tanrı oldum." 


ü  "Namazın kendisi de genel anlamda bir tiyatrodur"


ü  "Benim de bazı saplantılarım oldu. Tanrı saplantısından tutalım, başka saplantılara kadar, bir çok saplantı... Bak doğru, bazı arkadaşlar tutkulardan, saplantılardan bahsediyorlar. Benimkini anlatsam dehşete kapılırsınız... Tanrıyı aşabilir miyim, aşamaz mıyım? Benim bir özelliğim de süreçleri zayıf yaşamam. Bu tanrıdan kopuş, aslında nedir? Tanrıdan, ideolojiden kopulmalıdır. Ben Allah`ımla yıllarca uğraşmış adamım. Allah`ımla delicesine pençeleştim." 


ü  Tanrıyı aştım! Böylece Abdullah Öcalan olabildim. İslam kadınımıza bir şey vermemiştir. Bunun yerine sosyalist ahlakı koyacağız!"

***


Yüce Allah'a, İslam'a, peygamberimize yönelik daha birçok hakareti olan ateist Öcalan'a bu methiyeleri dizen Ahmet Kaya'nın "Başörtüsü yasağına tepki" göstermiş olması onu kurtarmadığı gibi, en büyük İslam düşmanına sahip çıkarak, onu "dost" görerek bir nevi İslam düşmanlığı yapmaktadır.


Sözde İslamcıların tüm tezleri yanlıştır ve bozuk temeller üzerine bina edilmiştir. 


Daha fazla sıkışınca da "Siz Irkçılık yapıyorsunuz" demeleri de ayrı bir komedidir. Sanki biz Ahmet Kaya'nın Kürt yahut Ermeni oluşunu tartışıyoruz ve bu kimliklerinden dolayı onu aşağılıyoruz gibi pozlara giriyorlar. Bizi ne Ahmet Kaya'nın sesi, ne de etnik kökeni ilgilendirmiyor.


Bizi ilgilendiren tek konu PKK'lı olması ve teröristbaşı Öcalan'a olan bağlılığıdır.


Böyle birine AKP'nin, CHP'nin, Meral Akşener'in kurduğu partinin sahip çıkması Türk milletine ihanet, şehitlerimize saygısızlıktır.


Şehit tabutlarının Anadolu'nun dört bir yanına dağıldığı şu acılı günlerimizde, TRT'nin, AKP medyasının, CHP'nin, Meral Akşener partisinin, AKP'lilerin PKK'lı Ahmet Kaya'ya sahip çıkması acıyı daha çok katlamıştır.


PKK'lı Ahmet Kaya'nın mezarı başında poz veren AKP'liler, CHP'liler, Ahmet Kaya'nın doğum ve ölüm gününü asla unutmayan Meral Akşener'in partisindeki kurucular, başdanışmanlar şehitlerin ruhunu sızlatmıştır.


PKK'lı Ahmet Kaya'ya sahip çıkan herkes, PKK'ya omuz verenlerdir.


Ne yaparsanız yapın Ahmet Kaya'nın PKK'lı kimliğini gizleyemeyecek ve onu bu konuda aklayamayacaksınız…

 

PKK’LI AHMET KAYA’YA SAHİP ÇIKANLAR

https://www.facebook.com/bozkurtcapsresmi/videos/1946468932271821/

Makaleyi Hemen Yorumla