ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
PKK'LI DEMİRTAŞ'A ÖZGÜRLÜK KAMPANYALARI SÜRÜYOR! / Yıldıray Çiçek 1038 okunma - 14 Mayıs 2018

Terör örgütü PKK'nın yardım ve yatakçısı Selahattin Demirtaş yaklaşık iki yıldır cezaevinde yatmaktadır. İlk tutuklandığı günden bu yana ona en çok sahip çıkan partide CHP'dir. 

PKK'lı Demirtaş'ın partisi HDP bile bu kadar sahip çıkmamıştır. 

Cezaevinde onu HDP'den daha çok ziyaret eden ve onun serbest bırakılması için en çok açıklama CHP'dir.

CHP'liler ondan bahsederken kader mahkûmu gibi bahsetmektedir.

Sanki namus davasından yatıyor, sanki ekmek çalarken yakaladı, sanki borcunu ödeyemedi o yüzden cezaevine düştü. Öyle bir anlatıyorlar ki, demokrasi kahramanı, masumların sembolü…

Oysa o, şehitlerimizin katilidir.

Masum insanları öldüren terör örgütünün hizmetkârıdır.

Kandil'de, İmralı'da poz veren haysiyetini, şerefini kaybetmiş sözde siyasetçidir.

PKK'nın leşlerine sahip çıkan, onları eylem yapmaları için motive, Türk devletini tehdit eden bu insan müsveddesi için CHP, HDP, İP, SP "özgürlük" şimdi kampanyaları başlatmıştır.

Muharrem İnce daha yola çıkmadan ilk cümlesi "Demirtaş'ı cezaevinde tutmayın, serbest bırakın" olmuştur.

Temel Karamollaoğlu "İnşallah biz gitmeden o çıkar." diyerek serbest bırakılmasını istemiştir.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan "Demirtaş özgürlüğüne kavuşmalı, seçmenleriyle el ele omuz omuza bu süreci tamamlamalıdır. Kendinize güveniyorsanız, korkmuyorsanız Sayın Demirtaş'ı serbest bırakın" çağrısında bulunmuştur.

Meral Akşener'in ağzından henüz "Demirtaş'ı serbest bırakın" cümlesi duymasak da partisinin yöneticileri, trolleri "Demirtaş'ı serbest bırakın" kampanyasına destek olmaktadır.

İP kurucularından emekli asker Ali Türkşen "Demirtaş'ın demokrasi adına serbest bırakılmasını" istemiş…

İP'in yağdanlık yazarı Rahmi Turan'da bu kampanyadan geri kalmamak için "Bütün bunlar olurken adaylardan biri, Selahattin Demirtaş, Edirne mahpushanesinde hapis yatıyor. Dört duvar arasında sesini nasıl duyuracak? Bir de buna "demokratik, âdil bir yarış" diyorlar! Neresi demokratik, neresi âdil bunun? Zincirli demokrasi olur mu?" diye yazmış…

"Biz PKK'yı terör örgütü olarak tanımlamıyoruz" , 

''TSK kaybedecek, PKK kazanacak'', 

"PKK'lıların cenazesine gitmeyen HDP'li milletvekilleri hakkında soruşturma açacağım", 

"Kürdistan'ın yönetim modelini tartışacağız. Artık gelecek yüzyılda Kürdistan kurulacak"

***

Bunları söyleyen terör örgütünün yardım ve yatakçısı Selahattin Demirtaş'dır.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Meral Akşener'in, Temel Karamollaoğlu'nun partisi bunun gibi bir terör sever adama sahip çıkmaktadır.

Selahattin Demirtaş'ın elinde şehitlerimizin kanı vardır.

Selahattin Demirtaş'ın elinde masumların kanı vardır.

Sırf siyasi hesaplar, projeler uğruna ona sahip çıkan kim varsa bu kana ortaktır.

Selahattin Demirtaş cezaevinden çıkarılsa ve Cumhurbaşkanlığı yarışında ikinci tura kalsa emin olun CHP, İP ve Saadet hiç şüpheniz olmasın direkt PKK'lı Demirtaş'ı destekleyecek siyasi karaktere sahiptir.

Meral Akşener zaten aylar önce "Hayır cephesinden ikinci tura kim kalırsa sonuna kadar onu destekleyeceğiz" demişti. CHP zaten partisinin tapusunu PKK'lı Demirtaş'a vermeye hazır. 15 Temmuz şehidinin eşi kendisini eleştirdi diye  "Allah akıl fikir versin" diye üzerine yürüyen Temel Karamollaoğlu'da zaten Demirtaş aşkını çok net ifade etmiştir.

Bugün, "Demirtaş'a özgürlük" konusunda birleşen bu "İLLET" cephesi, dünde Afrin'e operasyona karşı çıkmak için birleşmişti.

Terör örgütlerinin karargâhı olmuş bu partiler için tek hedef "Cumhur İttifakını" yenmek olduğu için herkesle ittifak yapmayı misyonları olarak görmektedir.

"Demirtaş'a özgürlük" kampanyalarının arkasında hem HDP'nin oylarından tırtıklamak, hem de cepheyi geniş tutup "Cumhur İttifakına" daha çok saldırma planı vardır. 

Sosyal medyada "TAMAM" diye ortak hareket ettiklerinde bile tüm PKK, FETÖ, DHKP-C mensuplarını tek çatı altında toplayanlar için bu dibi düşünce ve tavırlar oldukça doğaldır.

PKK'nın yardım ve yatakçı Selahattin Demirtaş'a "demokrasi kahramanı" muamelesi yapılması, yapanın da nasıl bir hain olduğunun kanıtıdır.

CHP'nin, İP'in, SP'nin utanması olsa zaten "Demirtaş'a özgürlük" naraları atmazlar.

Ama utanmak kim, bunlar kim?

 

EMEKLİ ASKER ALİ TÜRKŞEN'DE PKK'LI DEMİRTAŞ'A ÖZGÜRLÜK DEDİ

https://www.facebook.com/bozkurtcapsresmi/videos/2038215023097211/

Makaleyi Hemen Yorumla