ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
KABASAKAL SEZAİ PKK'YI SEN İYİLİK MELEĞİ Mİ SANIYORSUN? / Yıldıray Çiçek 1012 okunma - 16 Mayıs 2018

Biliyorsunuz Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Meral Akşener'in, Temel Karamollaoğlu'nun partisinde "Demirtaş'a Özgürlük" naraları yükselmeye devam ediyor. Çünkü 16 Nisan referandumundaki HDP ile olan birlikteliklerini korumak istiyorlar. Çok cepheli saldırıyla, Cumhur İttifakına zarar vereceklerini düşünüyorlar.

O yüzden yatıyorlar "Demirtaş'a Özgürlük", kalkıyorlar "Demirtaş'a Özgürlük"…

Bu cephe PKK'lı Demirtaş'a özgürlük için adeta çırpınırken, MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'de "FETÖ ve PKK faaldir! Öyle ki, tescilli ve sabıkalı PKK'lı Demirtaş'ın serbest kalması için yoğun bir kampanya söz konusudur." Diyerek bu manzaraya işaret etmiş ve "Peki, ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı? Hain el üstünde, vatan ve millete sadakat duyanlar geri planda! " tespitinde bulunmuştu.

Bu tespit sonrası "Demirtaş'a Özgürlük" narası atan CHP, HDP, komünistler, devrimciler adeta çıldırdı. Bunların medyası, Alaattin Çakıcı ve Kürşat Yılmaz'ın sicili sıralayarak "İşte Devlet Bahçeli'nin Yiğit Kardeşleri" başlıkları attılar.

HDP Eş Genel Başkanı Kabasakal Sezai Temelli'de "Bahsettiği cezaevindekiler mafya bozuntuları. Mafya bozuntularını kalkmış cumhurbaşkanlığı adaylığı için mevzu bahis haline getiriyor. Adayımızla aklı sıra kıyaslama yapıyor. Senin buna gücün yetmez. Sen ağzına bizim adayımızın adını da bizi de alma. " diyerek nasıl bir komedyen olduğunu göstermiştir.

Kundaktaki bebekleri bile öldürecek kadar alçak olan, on binlerce masumun katili olan bir terör örgütüne hizmetkârlık yapacaksın ama Kürşat Yılmaz ve Alaattin Çakıcı'dan bahsederken "mafya bozuntusu" diyeceksin…

Sezai Temelli, sen kendini partini huzur evi, terörist Demirtaş'ı ve Öcalan'ın iyilik meleği mi sanıyorsun? 

Bunların elinde on binlerce masumun kanı vardır.

Asker, polis ve masum insan öldürmeyi bırak, kandırıp dağa çıkardığı kişileri bile öldüren, onlara tecavüz eden, uyuşturucu kaçakçısı bir örgütün mensuplarını sen melek mi sanıyorsun?

Kabasakal sen önce terör örgütüne sahip çıkan siyaset bozuntusu olmayı bırak, senin gibi siyaset bozuntularının haddine mi MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye laf yetiştirmek?

Savunduğun PKK'lı Demirtaş ve sen, terör örgütünün hizmetkârı ve kölesisin. Yüreği, eli, ruhu terör örgütünün kanıyla kirlenmiş Kabasakal,  Alaattin Çakıcı sana "Devlet Bahçeli'yi ağzına alacak adam mısın? Bak beni dinle, ben bu ülkede çok adam bayılttım seni de bayıltırım." diye seslenmiş…

Cevap verebildin mi?

Hala terör örgütü PKK eylem yapsa, kan dökse de, HDP Genel Merkezi'nde neşemizi bulsak diye haber bekliyorsun değil mi?

Ya da Afrin'de Türk ordusunun böcek gibi ezdiği 4500 terörist yoldaşlarının ağıtını yakıyorsun değil mi Kabasakal Sezai? 

 

FATİH ALTAYLI 15 TEMMUZ ÖNCESİ VE SONRASINI HATIRLA

Fatih Altaylı köşesinde "Çoğunluk, "Bahçeli'nin her dediği oldu, bu da kesin olur" diyor.

Ben ise hiç ama hiç o kanaatte değilim.

Çakıcı'nın son dönemdeki söylemlerini, ifadelerini ve yazdıklarını takip edenler de benimle aynı fikirdedir.

Çünkü Çakıcı son dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çok ağır sözler kullandı.

Hakarete varan laflar etti.

Hasmane bir tutum takındı.

Cumhurbaşkanı'nın tüm bunları bir kenara bırakıp Çakıcı'yı da kapsayacak bir affı düşünme ihtimali sıfır.

Eşyanın tabiatına aykırı." cümlelerini yazmış… 

Fatih Altaylı aslında bu yazıyla "Alaattin Çakıcı sana hakaret etmişti, asla affetme onu" hatırlatmasıyla, bir nevi fitne yapıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan unuttuysa, ona bu hatırlatmayı yapıyor.

Fatih Altaylı, 15 Temmuz sonrası birçok şeyin değiştiğinin farkında ama sanırım işine gelmiyor.

Fatih Altaylı, sırf 15 Temmuz öncesi AKP-MHP ilişkisine baksa bile birçok ilişkinin nerden nereye geldiğini anlar.

Alaattin Çakıcı cezaevi psikolojisiyle geçmişte MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye bile ağır sözlerde bulunmuştu.

Ölçü bu olsaydı, MHP Lideri Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı'ya bu şekilde sahip çıkar mıydı?

Alaattin Çakıcı'da zaten çıkarıldığı bir mahkemede  "Cumhurbaşkanımıza hakaret ettim, ağızdan çıkan söz inkâr edilemez. Ama 15 Temmuz'dan evvel söylediğim bir sözdür" demiştir. 

15 Temmuz'dan sonrada her daim Cumhurbaşkanı Erdoğan'a aynı bizler gibi sahip çıkmış ve "Rabbim şahidim, kimseye biat etmem, sadakatimiz devletimizedir. Kamuoyunda Cumhurbaşkanına söz verdim bu zorlu süreç içerisinde" demiştir.

Sayın Altaylı, 15 Temmuz öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yazarlar içinde belki de en fazla dava açtığı yazar benimdir. Ömrümü adliyede geçirmemi sağlamıştır. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm davalarını çektiği halde, oğlu Bilal Erdoğan'ın açtığı davayı ısrarla geri çekmemesine rağmen, bugün bizler Türkiye'nin geleceği, varlığı adına ona destek veriyoruz. İllet ittifakı karşısında onun kazanması gerektiğini vurguluyoruz.

Türk milliyetçileri için 15 Temmuz günü bir milat olmuştur.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğrularını sonuna kadar savunduğumuz gibi, yanlış olan adımları olursa da elbette eleştiriyoruz.

O yüzden 15 Temmuz öncesi ve 15 Temmuz sonrası diye bir zaman dilimi Türk milliyetçilerinin arşivinde mevcuttur.

PKK'lı Demirtaş'a sahip çıkanların olduğu bu ülkede, babası Ülkücü şehit olan Alaattin Çakıcı'ya elbette sahip çıkacağız.

O yüzden fitnelerle buna set kurmaya kalkmayın…

Makaleyi Hemen Yorumla