ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
ASKER, POLİS, ÜLKÜCÜ ŞEHİT KATİLLERİ YANINDAN SESLENENLER! / Yıldıray Çiçek 19802 okunma - 24 Mayıs 2018

15 Temmuz darbe girişiminden sonra MHP ve AKP'nin birbirine yakınlaşması, birçok konuda beraber hareket etmesi CHP, HDP, İP, FETÖ, PKK, DHKP-C, Perinçekgiller gibi çevreleri oldukça rahatsız etmektedir.

AKP-MHP birlikteliğini bozabilmek için akla hayale gelmedik yolları denemektedirler.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli her fırsatta "15 Temmuz bir milat, bir dönüm noktasıdır." dediği halde sürekli geçmişte yaşanan AKP-MHP arasındaki kavgaları, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin geçmişte birbirine söyledikleri sözleri kimi zaman yazılı, kimi zaman görsel olarak sosyal medyada kullanarak Ülkücüler arasında nifak tohumu ekmeye çalışıyorlar.

Bu çevrelerin oluşturduğu sosyal medya trollerinin gezdirdiği cümle "Ülkücülere hakaret etmiş Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermem. O hakaretleri unutmadık" şeklinde olmaktadır. Bizim yazılarımızın altına da adeta kırk yıllık Ülkücü gibi gelip bu cümleleri yazanlarda vardır.

Bu tarz kimi zaman bazı Ülkücüler üzerinde de etkili olabiliyor.

Evet, geçmişte Recep Tayyip Erdoğan'ın Ülkücülere yönelik hakaretleri olmuştur. MHP Lideri Devlet Bahçeli'de hepsine gereken cevabı zaten vermiştir.

15 Temmuz her şeye ama her şeye temiz sayfa açma adına bir milat günü olmuştur. Türkiye'nin atlattığı darbe girişimi ve Yenikapı ruhu olarak ortaya konan sözler konusunda mutabakat aynen devam etmektedir.

"Ülkücülere hakaret etmiş Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermem. O hakaretleri unutmadık" diyen trol kurnazlığı hareket edenlere bakın kimlerle hareket ediyor.

Sanki çok hassas gibi bunu diyorlar ama kendileri bugün Ülkücü katilleriyle, askerimizi, polisimizi şehit edenlerle beraber geziyorlar.

"Ülkücülere hakaret etmiş Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermem. O hakaretleri unutmadık" diye triplere girenlerin tamamına bakın referandumda CHP, HDP, Perinçek ile beraber Hayır cephesinde bulunanlardan oluşmaktadır.

Bu cephe içinde kaç asker, polis, Ülkücü şehit katili barındırıyor bilmiyor musun?

Ülkücü'ye hakareti mesele yapıp, Ülkücü'yü şehit etmeyi mesele edinmeyecek kadar ruh sağlığını yitirmişlerdir.

Bizim için hepsi de meseledir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçmişte Ülkücülere yönelik hiçbir sözü karşılıksız kalmamıştır.

Asker, polis ve Ülkücü şehitlerin katilleriyle de her zaman olduğu gibi mücadele etmekteyiz.

15 Temmuz doğrularda buluşma adına bir tarih olmuştur.

Dün HDP, FETÖ ile hareket eden AKP'nin bugün MHP ile beraber hareket edip, Doğu ve Güneydoğu'da, Irak'ın kuzeyinde, Suriye'de terörle mücadele etmesinin Türkiye'ye ne zararı vardır?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Nihal Atsız'dan, Ziya Gökalp'ten şiir okumasının, Bozkurt işareti yapmasının, Ülkücülere şimdi övgüler dizmesinin, korumalarını hilal bıyıklılardan oluşturmasının, içinde "Ölümsüz Türkleriz" geçen şiirleri okumasının, terör örgütü PKK'nın ezilmesi için tavizsiz durmasının Türkiye'ye, Ülkücülere ne zararı vardır?

MHP'nin doğruları güçlendirme, yanlışları da düzeltme adına ortaya koyduğu siyaset tarzı niçin zararlı olsun?

Cumhurbaşkanı Erdoğan yine Ülkücülere hakaret ediyor da biz buna rağmen mi destekliyoruz?

Böyle bir şey olmadığı halde, geçmişi kurcalayıp niçin doğrularda buluşanların arasına fitne sokmaya çalışıyorsun?

PKK'lı teröristlere arabasında silah taşıyan HDP milletvekilleriyle referandumda "Hayır" cephesinde buluş, HDP milletvekilleriyle CHP'nin sözde Adalet Yürüyüşünde buluş sonra çık "Recep Tayyip Erdoğan Ülkücülere hakaret etti" diye Ülkücüler arasında nifak oluştur.

Bu akıl mı, bu mantık mı?

Dön bir bak yanında kaç PKK'lı var, kaç komünist var, kaç devrimci var…

Kaç vatan, millet, bayrak düşmanı var… 

Kendi bulunduğun cepheye bakmayıp, nasıl oluyor da MHP'ye akıl vermeye kalkıyorsun?

"Recep Tayyip Erdoğan Ülkücülere hakaret etti" diye sosyal medyada yazan- çizen bazı tiplerinde ilginç bir özelliği var. Bunların özelliği de kim MHP'ye, Ülkücülere saldırıyorsa aslında hep onların yanında olup, MHP'ye beraber saldıran olmalarıdır.

Cumhur İttifakını bozmaya yönelik özellikle sosyal medyada hareket edenlere karşı Ülkücüler dikkatli olmalıdır. Geçmişi karıştıranlara "şimdi sen kiminle hareket ediyorsun?" sorusu bile her şeyi çözecektir.

PKK'nın büyük partisine dönmüş CHP, PKK'nın küçük partisi HDP ve bunların Hayır cephesinden yancısı olan İP'le ilişkisi varsa zaten mesele anlaşılmış demektir.

Bunların meselesi Ülkücülerin iyiliği değil, fitnelerinin ve nifak tohumlarının güçlü olmasıdır.

Cumhur ittifakını korumak için, özellikle bunlara karşı çok dikkat edilmelidir.

Makaleyi Hemen Yorumla