"PEYGAMBER" DİYEN DE BUNLARDI, KUTLU DOĞUM MUAMELESİ Mİ ŞAŞIRTACAK? / Yıldıray Çiçek       1197 okunma - 25 Şubat 2015

AKP Aydın eski il Başkanı İsmail Hakkı Eser "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan'a biz o kadar bağlıyız ve aşığız ki bizim için adeta ikinci peygamberdir" diyorsa, elbette AKP'nin yönettiği Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi de Cumhurbaşkanı görünümlü Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü nedeniyle "Kutlu Doğum" haftası gibi programlar tertip etmeye kalkar.

Medyada yer alan haberlere göre, Gölbaşı Belediyesi bir nevi "kutlu doğum" gibi yapılacak tören için şehrin her tarafındaki bilboardlara afişler asmış. Bu afişleri görenlerde sanır ki, sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed'in (S.a.v) "Kutlu Doğum" haftası kutlanıyor.

Sevgili Peygamberimiz için sembol olarak kullanılan gül resmini koyarak, ilahi dinletisi ve İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu'nun sohbet yapacağını afişte duyurarak artık yalakalığın boyutunu da aştıklarını göstermişlerdir.

İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu bu programda ne anlatacaktır?

17-25 Aralık'ın yolsuzluk ve rüşvet olaylarının faziletlerini mi?

Evlerde sıfırlanamayan trilyonları mı?

Yahudi-Hıristiyan hedeflerine olan hizmetleri mi?

PKK açılımının kutsallıklarını mı?

Adaletsizlikleri mi hukuksuzlukları mı?

İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu toplanan kalabalığa neyi anlatacaktır?

Sıradan bir Cumhurbaşkanı için nedir bu "Kutlu Doğum" gibi muamele?

Elbette AKP'de Recep Tayyip Erdoğan'ı sadece peygamber olarak görende yok…

Tayyip'i üzmek, Allah'ı üzmektir" diye şiirler yazan Diyanet onaylı şairler, "Erdoğan Allah'ın tüm vasıflarını toplamış bir lider" diyen ve yine "Başbakanımıza dokunmak bile ibadettir" diyen AKP milletvekili bu yapının içindeki hastalıklı zihniyetlerdir.

Bu sözler karşısında inanın Recep Tayyip Erdoğan için "Kutlu Doğum" gibi programlar tertip etmek bile çok basit kalmaktadır.

İslamcı sıfatı taşıyan ama İslam'ın yasak, günah olarak gösterdiği her şeyi yapan AKP, bugüne kadar İslam'a en büyük zararı veren, İslam'a bu şekilde düşmanlık yapan bir siyasi parti olmuştur.

AKP İslamcı sıfatı taşıyarak, toplumda büyük bir çürümenin mimarı olmuştur.

AKP her ihanetini, adaletsizliğini, ahlaksızlığını da İslam'ı istismar ederek maskelemeye çalışmaktadır. İşte bu maskeleme hali İslam'a verdikleri zararın ana odağıdır.

Bu Recep Tayyip Erdoğan, bu AKP bu ülkeye daha neleri gösterecek ibretle takip ediyoruz.

Yüce Allah tüm Müslümanların imanını bunlardan korusun…

 

AKP VE Dindar Nesil

https://www.youtube.com/watch?v=2K9Jt6p0DIkYAZDIR