FETÖ'NÜN VE SİZİN MHP'DEKİ ACELENİZ NEYDİ? / Yıldıray Çiçek       7943 okunma - 18 Ağustos 2016

FETÖ önderinin "Onu koruyun, sahip çıkın" dediği Meral Akşener ile her türlü usulsüzlüğün mimarı olan Çağrı Heyeti üyeleri Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç kesin ihraç istemiyle MHP Disiplin Kurulu'na sevk edildi. MHP'de korsan kurultaylar yapanların sonu elbette bu olacaktı. Arınmanın işaret fişeği de böylelikle atılmış oldu.

Tüm FETÖ mensuplarının MHP Genel Başkanı olması için seferberlik başlattığı Meral Akşener, kesin ihraç istemiyle MHP Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinden sonra sosyal medya hesabından "Güzel bir atalar sözümüz var: "Yangından mal kaçırmak "Tedbirli ihraç istemiyle disipline sevkedildiğimi öğrenince, hatırıma geldi." mesajını attı.

Güler misin, ağlar mısın?

"Yangından mal kaçırmak" diyor…

MHP Genel Merkezi, 18 Mart 2018 tarihinde olağan kongre kararını belirlemişken, 9 Ekim 2016 tarihinde ilçe kongreleri başlayacakken, siz hangi "yangından mal kaçırma" senaryosunu hayata geçirmeye çalışıyordunuz?

Yargıtay MHP kongresi hakkında kararını vermeden, 15 Mayıs 2016 tarihinde tarlada korsan kongre yapma telaşınız, aceleniz hangi "yangından mal kaçırma" senaryosunun bir parçasıydı?

Yargıtay'ın MHP kongresi kararını verdikten sonra MHP Genel Merkezi 10 Temmuz 2016 tarihinde kongre kararını belirlemişken, 19 Haziran'da Ramazan Ayı'nın içerisinde insanlar oruçlu iken, o sıcakta hangi "yangından mal kaçırma" senaryosunun mankenliğini yapıyordunuz?

MHP'de kimlerin hesabı yanacaktı da, "yangından mal kaçırma" telaşıyla MHP'de kongre yaptırmaya çalıştınız?

AKP'de siyasete başladığınız gün "Ülkücü değilim, demokratım" dediğiniz halde, kim size MHP Genel Başkanı olma hayalini dayattı da "yangından mal kaçırma" telaşıyla MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye "Tarzan zorda, Abbas yolcu" gibi aşağılık ifadelerle saldırıya geçtiniz?

DYP, ANAP, AKP gibi çok partili olma siciliniz varken, hangi akla ve mantığa dayanarak, MHP gibi ideolojik çizgisi olan bir partiye genel başkan olmak için "yangından mal kaçırma" telaşıyla seferberlik başlattınız?

FETÖ'nün 15 Temmuz darbesini önceden duyuran Bülent Keneş, Emre Uslu, Prof.Dr. Osman Özsoy gibi isimlerin "yangından mal kaçırır" gibi, sizi sosyal medyada savunması neyin habercisiydi?

"Yurtta sulh, cihanda sulh" ilkesini hayata geçireceğiz" diyerek, "Muhteremlere ot yoldurmazsak namerdim" diyerek Türkiye turunda verdiğiniz mesajlar, umarım acelenizin bir şifresi değildi.

Ama çok açık ve net olan MHP üzerinde bir acelenizin olduğu idi.

O aceleniz ve telaşınız yüzünden korsan kongreleri bile elinize, yüzünüze bulaştırdınız. Şimdi kalkmış "yangından mal kaçırmak" deyimi üzerinden hikâyeler anlatıyorsunuz…

 

Nazan Öncel'in şarkısındaki gibi haliniz…

"Uymadı hesap kitap tutmadı

Olmadı olmadı olmadı

Mum gibi söndü yanmadı

Olmadı olmadı olmadı

Gürültüye gitti olmadı"

***

MHP'nin arınma acelesi var da, FETÖ'nün MHP'deki acelesini anlamayan var mı?

15 Temmuz tarihi işte bu acelenin sebebiymiş…

 

WHASSAP’TAN KONGRE YAPAN ÇAĞRI HEYETİ

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1705801366338580/

MERAL AKŞENER :  OT YOLDURMAZSAM NAMERDİM

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1722075494711167/

NURETTİN VEREN : AKŞENER’İ CEMAAT BAKAN YAPTIRDI

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1722468338005216/

MİLLETE DARBE, MHP`YE KUMPAS

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1722134048038645/

YURTDA SULH KONSEYİ VE MERAL AKŞENER !

https://www.youtube.com/watch?v=iP_G467GSow
YAZDIR