ÇİRKEFLİK OKUMUŞ ÖZEL TİPLER ! / Yıldıray Çiçek       1075 okunma - 29 Mayıs 2017

Özgür Özel,  Nazif Okumuş…

İkisi de 16 Nisan referandumunun Hayırcısı…

Biri CHP'li, diğeri de CHP'ye kuyruk olmuşların kuyruğu…

Her ikisi de ukala, vitamini yalan ve iftira olan tipler… 

Siyaset alanında konuşulmak, gündemde kalmak için girmeyecekleri kılık yok…

Çeneleri çok düşük, ağızlarına mikrofon niyetine ne uzatırsan uzat konuşuyorlar. Hak, hakkaniyet adına bir cümle kurduklarına şahit olamazsınız. Ağızlarından sadece çirkeflik fışkırıyor.

Bu ikisinin adını duyduklarında çirkeflikte sınır tanımadıkları da MHP Lideri Devlet Bahçeli'dir. 

Geçen hafta bu iki isim,  bu özellikleriyle ekran karşısında iğrençliğin zirvesine tırmanıyordu.

Tüm terör örgütlerinin siyasi üssü haline gelmiş CHP'de Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekiliği yapan Özgür Özel, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye "FETÖ'nün siyasi ayağının yedek lastiğisin kardeşim, ne zaman tökezleseler koltuk değneği oluyorsun" diye seslenmiş… Çirkeflikte sınır tanımadığının son delili işte bu son cümlesidir. Kendi partisi CHP, PKK'nın, DHKP-C'nin, FETÖ'nün kucağı haline gelmiş, ilişki içinde olmadığı terör örgütü yok, kalkmış FETÖ'nün en nefret ettiği, kin duyduğu MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye karşı bu cümleleri kuruyor.

Bu cümleleri hem de ne zaman kuruyor biliyor musunuz? 

MHP Lideri Devlet Bahçeli, FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılmasını istediği konuşmasından sonra…

Özgür Özel, çirkeflikte zirvede, zekâ seviyesi de diplerdedir.

15 Temmuz darbe girişiminden 2-3 ay önce Adana'da miting düzenleyip, terör örgütü PKK ve FETÖ'den tutuklu yazarların ismini teker teker okuyup, onları kalabalığa alkışlatan Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Özel" adamı işte bu çapsızlıkta kıvranmaktadır.

Özgür Özel'in arşivden tüm konuşmalarına bakın, PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin "Özel" avukatı sanırsınız?

HDP'li milletvekili ve belediye başkanları tutuklanıyor, ilk zıplayan bu!

HDP'li Belediyelere kayyum atanıyor, ilk zıplayan bu!

PKK'nın yayın organları kapanıyor, ilk zıplayan bu!

PKK'ya koltuk değneği olan, HDP'ye yedek lastiği olan CHP'nin en çirkef ismi, kendi durduğu yere bakmadan, ukalalığın en iğrenç duruşunu sergilemektedir.

Siyasi profili böyle olan bir adam hangi yüzle konuşabiliyor, bu derece de nasıl yüzsüz olabiliyor çok merak ediyorum.

ÇİRKEFLİK "OKUMUŞ" ABANT ŞAKİRTİ

Gelelim çirkeflikte sınır tanımayan diğer isme… 

Nazif Okumuş…

2011 yılında FETÖ'nün Abant toplantısına katıldığı günden bu yana tüm hayatını "Devlet Bahçeli düşmanlığına" adadı. Oysa MHP'de milletvekilliği ve çeşitli yöneticilikler yapmıştı. Ama FETÖ'nün içine girince artık iflah olmaz bir hale geldi. MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye düşman olmak adına herkesle beraber olmayı öncelikli görevi sayıyor. Televizyonlara çıkıyor, dünyanın öbür ucunda bir olay olsa MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin suçu gibi akıl seviyesini tartıştıran açıklamalar yapıyor. Ağzı mikrop, gözleri kin saçıyor. İftira boyutunda ise sınır tanımıyor.

Sahibinin çok yönlü araştırılması gereken ve çirkeflikle tanınan tüm isimleri ekranına çıkarmayı çok seven KRT isimli bir televizyon kanalı var. Nazif Okumuş son olarak burada çirkeflik özelliklerini yansıtmış…

Demiş ki:  "Bahçeli, Başbakan ile olan görüşme trafiği içerisinde iktidar ortağı olabilir miyim diye denedi" dedi.

Oysa MHP Lideri Devlet Bahçeli aylar önce "16 Nisan'da 'evet' çıkarsa ve başkan yardımcılığı teklifi gelirse kabul etmez misiniz?" sorusu üzerine, "Böyle bir teklif bize yapılamaz. MHP yama bir parti değildir. MHP'nin bazı makamları elde ederek siyaseti yönlendirme gibi bir ihtiyacı yoktur. MHP milletinden aldığı destek oranında ülke yönetiminde söz sahibi olmaya çalışır. MHP'ye sadece ve sadece AKP'nin önermiş olduğu bir anayasa değişikliğine inandığı çerçevede destek verdiği için başka bir amaçla istismara yöneliyorlarsa, buna kimsenin hakkı yoktur, haddi de değildir." yanıtını vermişti.

Buna benzer başka bir "AKP ile pazarlık mı yapılıyor?" sorusuna ve suçlamalarına karşı da "Bunu söyleyenler eğer MHP'li ise çok şerefsiz insanlardır. MHP'de pazarlık kavramı yoktur. MHP'de herhangi bir ferdin çıkarları dahil, parti çıkarlarını düşünerek herhangi bir düşünceyle bir siyaset geliştirme, bir proje üretme, bir planlama yapmak yoktur. Ama bunun dışındaki çevreler geçmişte kendilerinin yaptığı bazı pazarlıkların burada da yapılabileceğini düşünerek, MHP'yi suçluyor, toplumda itibarsızlaştırmak istiyorlarsa o zaman da bir siyasi ahlaksızlık içerisinde bulunuyorlar demektir." Şeklinde cevap vermişti.

Demek ki, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin şerefsiz ve ahlaksız olarak tarif ettiği kişiler "O benim" diye ortada gezmeye devam ediyor.

Bende şunu diyebilirim. Nazif Okumuş eğer şerefsiz, namussuz, haysiyetsiz, alçak değilsen hadi sözünün içeriğini ispatla… Ama senin için ispatın hiçbir önemi yok ki, "Ben iftiramı atar, geçerim" senin en büyük karakter tarzındır.

Abant toplantısında sana ne yaptılar? 

Nasıl bir zihniyet tecavüzüne uğradın?

Hocaefendin el mi verdi?

Sana orada kesin bir şey yapmışlar ki, Abant toplantısında "Anayasal Vatandaşlık ve Türkiyelilik" kavramlarından rahatsız değilim. Halkımızın da rahatsız olduğunu düşünmüyorum" gibi bir cümle de kurmuştun?

Yeniçağ gazetesinin, "Fethullah Gülen'i eleştirdi" diye 4 yazarını gazeteden çıkarmasıyla senin cemaatle köprü olmanın bir bağı var mıydı?

Nazif Okumuş, bir daha içinde "MHP ve Devlet Bahçeli" geçen bir cümle kur, sana öyle bir yazı yazacağım ki, bir daha hayatında başka bir cümle dahi kuramayacaksın… Buna emin ol…

Şimdi haydi Pensilvanya biletini al, uçmayı dene…

Ha bu arada Sayın Koray Aydın'a seslenmek istiyorum.

Bir zamanlar ikinci adamın olan bu şahsın, sana yapılan "Vurgun Operasyonunda" Sadettin Tantan'la olan yakınlığı üzerinden bir sorgulama yapmayı hiç denediniz mi?

Belki de denedin ki, bu Nazif Okumuş isimli şahıs, seni bırakıp Fethullah Gülen'in "Onu koruyun, sahip çıkın" dediği kişilerin eteğine tutunup yeni bir yolculuğa çıkmıştı.

 

ÖZGÜR ÖZEL’İN HDP AŞKI

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1790513361200713/

MİŞ,MUŞ NAZİF OKUMUŞ..

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1663256180593099/YAZDIR