CHP, PKK YULARLI SEVER! / Yıldıray Çiçek       18326 okunma - 02 Haziran 2017

PKK-CHP yine el ele gönül gönüle… 

Yine bir PKK'lının ölüsüne sahip çıkmak için yürümüşler.

Yürüyüşe, CHP İstanbul Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Ali Şeker, Onursal Adıgüzel ve HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan katılmış…

Ellerinde Suriye'de PKK'ya katıldıktan sonra ölen terörist Ulaş Bayraktaroğlu ve Gezi'nin kırmızı yularlı teröristi Ayşe Deniz Karacagil için "Gezi'den Rakka'ya Destan olmaya", "Ulaş'tan Deniz'e mücadele sürüyor" pankartları var, dillerinde de hep bu isimler…

Gezi olayları zamanında "Kırmızı Fularlı Cici Kız" kız diye özellikle Aydın Doğan medyasında parlatılan Ayşe Deniz Karacagil, o gazla soluğu Kandil'de almıştı. Terör örgütü içinde öyle bir yükseldi ki, gider gitmez Murat Karayılan'ın sekreteri olmuştu. Geçtiğimiz günlerde de IŞİD tarafından öldürüldüğü haberleri geldi.

"Kırmızı Fularlı Kız" diye piyasaya sürüldü. Sonra "PKK Yularlı Kız" oldu. Akıbeti de ölüm oldu.

Anası, babası da "PKK Yularlı Kızlarının" Kandil'e gitmesinden çok mutlu idi. Annesi de gidip HDP'den milletvekili adayı olmuştu. Babası da ölüm haberinden sonra "Canım kızım Ayşe Deniz'i şeriatçı, faşist IŞİD'e karşı savaşırken Rakka önlerinde devrim şehidi olarak yıldızlara uğurladım. Yumruklu yıldızlarla kucaklıyorum seni Devrimci Yolumuz'da canım benim" şeklinde paylaşım yaptı. Yani ailece PKK'ya kendilerini adamışlardı.

"Kırmızı Yularlı Kızın" ölümüne medyada ağıtlar başlamıştı. 

Cengiz Çandar tweet'inde "Kırmızı Fularlı Kız, Gezi'nin içimizi ısıtan en güzel gülüşlü meleği, Rakka önünde toprağa düşüp yıldızlara yükselerek içimizi yine yaktı." ifadelerini kullandı. Banu Güven'de "Sınırları aşan savaşın elimizden aldığı bir gülüş" paylaşımı yaparak ağıt sırasına girmişti. Gözlerimiz terörist cenazelerine sahip çıkmasıyla bilinen CHP'nin ağıtlarını arıyordu ki, onlarda gecikmeden "Bizde buradayız" diyerek, "PKK Yularlı Kızada"sahip çıktı.

Emin olun "PKK Yularlı Kızın" cenazesini Suriye'den alabilmek için en çok CHP uğraşacaktır. Yardımcı asistanı da her zamanki gibi HDP olacaktır.

"PKK Yularlı Kızın" cenazesi Türkiye'ye gelsin CHP milletvekilleri karşılamak ve gömmek için akın edeceklerdir. CHP Atatürk'ün değil, artık teröristbaşı Öcalan'ın en büyük partilerinden biri olmuştur. Zaten CHP'nin başında "YPG terör örgütü değil, vatanını korumaya çalışan oluşum" diyen Kemal Kılıçdaroğlu varken, YPG saflarında öldürülen "PKK Yularlı Kıza" CHP'nin sahip çıkmaması çok ayıp olurdu!

CHP yanına HDP'yi alarak kendinden bekleneni yapmaktadır.

16 Nisan'ının "Hayır cephesi" teröriste sahip çıkmada da nasıl bir birliktelik içinde olduğunu herkese göstermiştir.

Türkiye şehit askerlerine ağlarken, CHP'de "PKK Yularlı Kıza" ağlayarak cibilliyetini bir kez daha ortaya koymuştur. 

ABD'nin yarattığı terör örgütü IŞİD'e karşı, ABD'nin verdiği silahlarla mücadele veren solcuların "Emperyalizm" masalları ne güzel değil mi?

Solcuların fikir namussuzluğu işte budur.

CHP, terör örgütü PKK ile el ele her türlü fikir namussuzluğunda yürüyor.

Bu arada ABD'nin YPG'ye silah yardımından rahatsız olan Solcu gördünüz mü?

CHP "PKK Yularlıların" peşine takılmış gidiyor… 

Bakalım bu gidiş nerede sonuçlanacak…

 

CHP’NİN PKK’LI TERÖRİST AŞKI  

https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1866538126931569/YAZDIR