PKK VE HDP YANINDA DURUP "TERÖR NİYE BİTMİYOR" DİYE SESLENMEK! / Yıldıray Çiçek       1745 okunma - 06 Temmuz 2017

16 Nisan referandumunda tüm asker ve polis şehit eden terör örgütleri "Hayır" yönünde propaganda yaptı ve oy kullandı. PKK, DHKP-C ve FETÖ bu terör örgütlerinin başında geliyor.  Elbette "tüm Hayır verenler terörist" yahut "Tüm Hayır verenler terör örgütleriyle hareket etti" demekte ölçülü bazı vatandaşlarımıza saygısızlık olur.

Ama CHP kurumsal olarak terör örgütünün siyasi uzantısı HDP ile hareket etmiştir. Zaten CHP'nin HDP ile birlikteliği 7 Haziran 2015 seçimleri öncesi başlayan bir aşktır. CHP, HDP olmadan adım atamaz hale gelmiştir.

Her konuda "beraber sallama" ihtiyacı duymaktadırlar.

Referandumda da böyle olmuştur. Referandumdan hemen sonra Kemal Kılıçdaroğlu "Bütün üst düzey yöneticileri hapiste olmasına rağmen, Doğu ve Güneydoğu'da yaşanan tüm acılara rağmen, HDP'nin tüm seçmenlerine tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." şeklinde HDP'ye hakkını vermiştir. Emir ve talimatları İmralı ve Kandil'den alan HDP ile bu derece de içli-dışlı olan Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün de "Arkadaşlar, siz terörü bitirmek için ne istiyorsunuz? Her istediklerini aldılar; ama bitmiyor. Referandum geldi. Referandumda da 'Evet oyu verin, terör bitecek', afişlerle donattılar. Şimdi terör bitsin, diye 'evet' oyu veren vatandaşlarımın vicdanına sesleniyorum. Artık kandırılıyorsunuz bunu düşünün. Bunların terörü bitirecekleri yok. Biz; terörün olmadığı, adaletin egemen olduğu bir ülkeyi inşa etmek istiyoruz." şeklinde dalga geçercesine bir açıklama yaptı.

Sen tüm terör örgütleriyle beraber hareket edeceksin ve sonra "terör niçin bitmiyor" diyeceksin…

Terörle mücadele konusunda askerimiz ve polisimiz tarihinin en büyük fedakârlığını ve mücadelesini yaptığı şu günlerde, böyle bir açıklama bile terörle mücadeleyi sulandırma adınadır. Dağda, şehirde köşe-bucak her yer teröristten temizlenirken, terörist leşlerini saymaya zaman yetmezken, CHP olarak sen Suriye'de öldürülen PKK'lı teröristlere sahip çıkan yürüyüşler yapıp, "Evet oyu verdin terör bitmiyor" dersen bu Türk milletiyle dalga geçmek olur.

Suriye'de PKK'lı terörist öldürülüyor, ağıt yakmak CHP'ye düşüyor.

Suriye'de PKK'lı terörist öldürülüyor, cenazesini karşılamak CHP milletvekillerine düşüyor.

HDP Eşbaşkanları ve milletvekilleri terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklıktan tutuklanıyor, "serbest bırakın" demek CHP'ye düşüyor.

Sen asker ve polis katilleriyle el ele yürü "terör niye bitmiyor" de…

Sen asker ve polis katillerine sürekli moral ver, sonra "terör niye bitmiyor" de…

Referandumda "Evet" diyenler terörün kökünü kazımak için tavizsiz dururken, referandumda sizin gibi "Hayırcılar" zaten "Hayır" diyen terör örgütleriyle birlikte değil mi?

Hep teröristlere sahip çıkmak için yürüyen, bir gün olsun şehit asker ve polis için yürümemiş CHP, "terörü bitirmek" derken neyi kastetmektedir?

1 ay önce HDP milletvekilleriyle Suriye'de öldürülmüş PKK'lı teröristler için yürü, daha 2-3 gün önce sözde "Adalet" yürüyüşünde PKK'nın siyasi taşeronu HDP ile yürü… 

Sonra terörle mücadele edenlere "terör niye bitmiyor" diye soru yönelt…

Sanırım Adalet yürüyüşünde Kemal Kılıçdaroğlu'nun başına güneş geçmiş durumdadır.

Yahu Kemal Kılıçdaroğlu, bırak CHP'li milletvekillerini senin aynı yastığa baş koyduğun eşin Selvi Kılıçdaroğlu bile DHKP-C üyesi olan Dilek Doğan'ın "Katil Devlet" sloganları altında gerçekleştirilen cenaze törenine katılmadı mı?

MHP'den ihraç edilenler ve onların yancıları da aynı Kemal Kılıçdaroğlu gibi "terör niye bitmiyor" gibi sorular soruyorlar.

Teröristlerle, teröristlere destek verenlerle yürüyen CHP'nin yanında yürüyen sizsiniz… 

Terör örgütleriyle bu derecede büyük mücadele verilirken gerçekten "terör niye bitmiyor?" soru önemli değil mi?

Emin olun CHP'nin ve sizin gibi yancıların bitmesi demek terörün bitmesi olacaktır.

AKP bile PKK-HDP konusunda ders çıkarıp, onlarla mücadeleye yönelmişken, sizler PKK ve HDP'ye niçin bu derece sahip çıkıyorsunuz? 

Bunun talimatını kimden aldınız Kılıçdaroğlu?

 

CHP-HDP YÜRÜYÜŞÜ

https://www.facebook.com/BozkurtCaps9/videos/1290037534451734/YAZDIR