TABUT İÇİNDE KAÇAN FETÖCÜ! / Yıldıray Çiçek       2486 okunma - 10 Temmuz 2017

"Hollywood filmlerine taş çıkartan firar olayında İbrahim Faruk Bayındır, hazırlattığı sahte cenaze evraklarıyla bir tabut içinde özel jete bindirildi ve Atatürk Havalimanı'ndan önce Erbil'e, oradan da şimdilerde kaçak yaşadığı Miami'ye uçtu. MHP'ye kaset kumpası ve gazeteci Haydar Meriç'in öldürülmesi gibi kirli FETÖ operasyonlarının kilit ismi olan Bayındır'ın firar öyküsü, İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Hasan Yılmaz'ın yürüttüğü soruşturmayla açığa çıktı."

***

Geçtiğimiz haftalarda gazetelerde, televizyonlarda bu içerikte haberler vardı. Şu hale bakın, Türkiye'yi tabut içine koymaya çalışanlar, tabut içinde yurt dışına kaçıyor.

Bu ismi Türkiye'de meşhur eden MHP Lideri Devlet Bahçeli olmuştu. MHP'ye kaset tezgâhlarının yapıldığı günlerde İstanbul'daki MHP programında yaptığı konuşmada "Milliyetçi Hareket Partisi zayıflarsa, iç sorunlara gömülürse, tartışmalara ve fetret devrine girerse alçaklar keyiflenecektir. Bunun için son dönemde üzerimizde oyunlar oynanmaktadır. Okyanus ötesinden kumandalı internet siteleri fitne ve nifak tohumlarını saçmaktadırlar. İbrahim Faruk Bayındır kimdir? Bu kişinin partimizi zan ve töhmet altına alan yayınlara ev sahipliği yapan kirli internet siteleriyle ne tür bir bağlantısı vardır? Ülkücügazete isimli fitne yuvasının değişik ülkeler üzerinden yaptığı alçak yayınları bu şahıs ve yüzleri karanlıkta kalan ortakları mı gerçekleştirmektedir?" (8 Mayıs 2011) diyerek haykırmış ve ondan sonra tüm Türkiye bu isim üzerine odaklanmıştı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli bu isimle ilgili hangi tespitleri ve uyarıyı yaptıysa hepsinde haklı çıkmıştır.

İbrahim Faruk Bayındır, 2004-2009 dönemi AKP'den Küçükçekmece Belediye Meclis Üyeliği yapan, 2011 genel seçimlerinde AKP'den İstanbul 3. bölge milletvekilliği aday adayı olan ama listeye konulmamış birisiydi. Şimdi FETÖ'cü olduğu tamamen anlaşılan kişi olmuştur.

MHP'ye yönelik kaset kumpasında ve gazeteci Haydar Meriç cinayetinde baş şüpheli olarak aranırken, tabut içinde kaçacak kadar suçlu olduğunu da kabul etmiştir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, "İbrahim Faruk Bayındır kimdir?" sorusuyla birlikte tüm belgeleri ortaya koyduğu halde dönemin devlet yetkilileri zerre kadar suçlamaları araştırmamış, konunun üzerine gitmemişti. Zaten dosyayı o günlerde sümen altı eden hâkim ve savcılar şimdi ya FETÖ'den tutuklu, ya da ihraç edilmiş durumdadır. O günlerde FETÖ'cü hâkim ve savcılar, İbrahim Faruk Bayındır'ı korumak için adeta seferberlik ilan etmişti. 

O günlerde devletin bir kısmı bu çetenin eline teslim edilmeseydi, hem İbrahim Faruk Bayındır gibi FETÖ'cüler bu tezgâhlara cesaret edemez, etse bile anında ortaya çıkarılır ve cezalandırılırdı.

AKP'nin bu konuda vebali ve günahı çoktur.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "İbrahim Faruk Bayındır kimdir?" sorusunu duymamazlıktan gelenler, ortaya konan belgeleri görmemezlikten gelenler, şimdi İbrahim Faruk Bayındır'ın 15 Temmuz sonrası tutuklanan kardeşi Ferhat Bayındır'ın "MHP kasetlerinin ve Haydar Meriç cinayet olayının tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Ağabeyimin kaset olayında da rol almış olabileceğini düşünüyorum. " sözlerine tanık oluyorlar.

2011 yılında bu isimle ilgili ortaya konan belgeleri görmemezlikten gelen AKP medyası, şimdi İbrahim Faruk Bayındır'ın tabutla kaçışını spotlaştırarak haber yapmaktadır. Biraz Sayın Devlet Bahçeli'nin uyarılarına, yol göstermelerine kulak verselerdi belki de 15 Temmuz darbe girişimi hiç gerçekleşmeyecek, bu kadar şehit ve gazi vermeyecektik!

15 Temmuz darbe girişimi günü, devletin dökülen yanlarını bile ilk duruşu sergileyerek MHP Lideri Devlet Bahçeli toparlamıştır. Milliyetçi ve Ülkücü Hareketin refleksini o gün göstermemiş olsaydı, bugün belki de tabutun içinde Türkiye olacaktı.

Türkiye'ye operasyon planlayanlar her daim ilk önce MHP'ye operasyon çekmiştir. Yakın tarih olarak 2010-2017 arası, MHP'ye yönelik yapılan operasyonlara bakın bunu çok net göreceksiniz. Ya itibarsızlaştırma ya ele geçirme operasyonları… 

Hepsinde de tezgâhın başında FETÖ var!

İbrahim Faruk Bayındır olayı da buna çok büyük örnektir.

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin yıldönümünü idrak edeceğimiz şu günlerde, herkesin MHP'nin ve Devlet Bahçeli'nin duruşu ve mücadelesinden çıkaracağı dersler vardır.

Eğer o dersler çıkarılmazsa, Türkiye'yi tabuta koyma hedefleri her daim canlı olacaktır. Tabut içinde kaçan FETÖ'cüler her daim yine umutlanacaktır.

Türkiye'yi tabut içine koydurmamak ve tabut içinde kaçan FETÖ'cü zihniyetin her yerden temizlenmesini istiyorsanız, MHP ve Lideri Devlet Bahçeli'yi titizlikle takip etmelisiniz…

Çünkü MHP ve Lideri Devlet Bahçeli her sınavdan Türkiye aşkıyla başarılı çıkmıştır.

 

DEVLET BAHÇELİ "İBRAHİM FARUK BAYINDIR" İSMİNİ 2011 YILINDA DEŞİFRE ETMİŞTİ.

https://www.youtube.com/watch?v=o3cL8UOXHeM

SORUYORUZ?

http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?id=20373YAZDIR