"ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜZ BİZE YETER" MASKESİ TAKAN OMURGASIZLAR CEVAP VERİN! / Yıldıray Çiçek       2327 okunma - 03 Kasım 2017

1 Kasım seçimlerinden hemen sonra, MHP'yi ele geçirmek için öyle bir seferberlik başlatmışlardı ki, iftira, yalan, tezgâh, kumpas ne ararsanız bunun için devreye girmişti. Bu seferberlikte MHP düşmanı tüm çevreler bunlara destek vermiş ve hala da vermeye devam ediyorlar. Sol medya, gazetesini ve televizyonunu bunların emrine verdi, FETÖ yargısı, medyası, sermayesi sonuna kadar kredisini bunlardan esirgemedi. 15 Temmuz'da ihanet şebekesi millet iradesi ve Türk devleti tarafından ezilince bu hedeflerinde başarılı olamadılar.

MHP'yi ele geçiremeyenler şimdi yeni bir parti kurdu, yola şimdilik böyle devam edecekler.

Kaç gündür yeni kurulan bu parti hakkında niye mi yazıyorum? 

Çünkü 1 Kasım sonrası, MHP'ye ve Ülkücü Harekete vermeye çalıştıkları zararın bir bedeli olmalı ve bunların maskesi tamamen düşmelidir. Mücadelem onun içindir. Her gün çok boyutlu maskeleri zaten düşmeye devam ediyor.

1 Kasım sonrası, bunların yanından MHP'ye en çok saldıranlarda "Bize Ülkücülüğümüz yeter" diyen omurgasızlardı. Sosyal medyada öncü kuvvet olarak bu omurgasızlar kullanıldı. Çoğu şimdi kenara atılıyor. Onların yerine DYP eski il başkanları, Masonlar yeni partiye il başkanı olarak atanıyor. Şimdi bu türlerin halini çok merak ediyoruz.

Yeni partilerinde PKK'lı Demirtaş sevdalısı Aytun Çıray gibi birinin genel sekreter olmasına ne diyorlar acaba?

"HDP onurumuzdur" diyenleri beğenen, PKK kamplarının bombalanmasını katliam gören, PKK'nın kampında çekilen terörist belgeselinin sansürlenmesine içerleyen Onur Aydın gibi film yönetmeni kuruculara ne diyorlar acaba?

Refah Partisi'nde iken cezaevindeki teröristler için Yaşar Kemal, Eşber Yağmurdereli, Zülfi Livaneli ile birlikte cezaevi önünde basın açıklamaları yapan, HDP'ye oy veren, her daim PKK'nın yanında olan Amberin Zaman'ın "Meral Akşener'in A takımı belli oldu. Mukadder Başeğmez ismi ilginç Kürt dostudur kendisi" diye duyurduğu Mukadder Başeğmez gibi kuruculara ne diyorlar acaba?

Mukadder Başeğmez adına bu son günlerde ilginç bir durum daha yaşadık. 

5-6 ay önce adına açılan sosyal medya hesabından da "Vallahi Apo'yu özledim" diyen PKK'lı Ahmet Kaya'nın doğum gününü "Sesin kaldı aramızda birde onurun. İyi ki doğdun iki gözüm." Şeklinde kutlayan mesaj atılmıştı. Mukadder Başeğmez'in bu sosyal medya hesabını Meral Akşener bile takip ediyordu. Benim bu konuya dikkat çeken yazımdan sonra, birçok kişi ve kurucusu olduğu partinin mensupları bile Mukadder Başeğmez'e büyük tepki gösterdi. Tepkiler artınca Mukadder Başeğmez adına açılmış sayfadan önce Ahmet Kaya'yı savunan, bizlere hakaret eden açıklamalar yayınlanmaya başladı. Daha sonra o sosyal medya hesabı için önce hacklendi numarası yapıldı. Daha önce yayınlanan birçok paylaşım silindi. 

Mukadder Başeğmez "Benim sosyal medya hesabım yok" açıklaması yapmak durumunda kaldı. Ve daha sonra sayfanın adı değiştirildi. Tam köşeye sıkışmış şekilde davranışlar sergilediler.

Bazı Ömür'lük ve Ümit'lik soytarılarda "o sayfayı siz açtınız" diye yorumlar yazıyor. He ahmaklar ! Biz Mukadder Başeğmez'in Meral Akşener'in partisine kurucu olduğunu 5-6 ay önceden biliyorduk. Adına sayfa açtık ve Ahmet Kaya'nın doğum gününü bekledik!

Sanki o güne kadar normal Mukadder Başeğmez gibi davranıyorduk, sonra birden ona yakışmayan bir şey yaptık…

Bunların bu halini görünce Nasrettin Hoca'nın şu fıkrası aklıma geliyor: Nasreddin Hoca'nın yanında seslice yellenen biri, kabahatini örtbas edebilmek için ayağını tahtaya sürtmeye başlamış. Hoca gülümsemiş;- Haydi sesini uydurdun diyelim. Ya kokusunu ne yapacaksın?

***

Hadi 5-6 ay önce Mukadder Başeğmez adına açılan sayfayı tezgâhlarla kapattınız, maskelediniz. Ya Mukadder Başeğmez'in geçmişte yaptıklarını ve onu HDP'ye destek verenlerin "dostumuz" demesini nasıl kapatacaksınız?

Her yanınızdan koku yayılıyor. Emin olun kokunuzda boğulacaksınız.

Sormaya devam edelim..

"Rotary 100 küsur yıldır regal olarak hizmet veren bir organizasyon. 1989 yılından bu yana da bende bu organizasyonun içerisinde farklı görevler aldım. Bunun ne ayıbı ne de günahı var." diyen Haluk Ulusoy isminde birisi İYİ partinin Kocaeli İl Başkanı olarak atandı. Ne diyorsunuz bu hale? 

"Bize Ülkücülüğümüz yeter" diye şekil yapanlar, şimdi ne diyeceksiniz "Bize Masonluğumuz yeter" mi diyeceksiniz?

Önce Meral Akşener'i ilk destekleyen yazarlardan Fatma Sibel Yüksek'in duyurduğu ve yine Meral Akşener'in tetikçiliğini yapan ODA TV'nin haber yapmak zorunda kaldığı şu haber düşen maskelere yenisi olmuştur: 

Turuncu "devrim"lerin finansörü olan, kurucularından birinin "Bugün bizim açıkça yaptıklarımızı CIA yıllar önce gizlice yapıyordu" dediği National Endowment for Democracy (NED) adlı kuruluşun desteklediği Denge ve Denetleme Ağı'nın temsilcisi Selda Tandoğan, Meral Akşener'e "başdanışman" oldu. 2012'de destek verdiği mali kuruluşlar arasında Taraf gazetesinin de yer aldığı NED, Denge ve Denetleme Ağı'na da 700 bin dolar civarında finans sağlamıştı. İşte bu ağın etkili isimlerinden Selda Tandoğan'ın Akşener'e "başdanışman" olarak atanması, önümüzdeki günlerde hayli tartışılacak bir konu olarak görülüyor.

***

 

Haber bu şekilde ODA TV ve başka haber sitelerinde aynen bu şekilde yer aldı.

"Ülkücülüğümüz bize yeter" diyenler ne diyorsunuz bu manzaraya?

FETÖ'nün kapanan operasyon gazetesi Taraf'a finans sağlayanların etkili, yetkili ismi partinizde başdanışman…

İYİ olacak İYİ değil mi?

İYİ Parti'nin program taslağında "Kürdistan" ifadeleri yeraldı.

"Kem küm" diyerek onu yalanladınız.

Hadi onu geçtik, partinin kuruluş toplantısında açıklanan parti programında teröristbaşı Öcalan'ı "Eşit Vatandaşlık" kavramı yer aldı sesiniz çıkmadı…

Ve partiniz tepkiler üzerine sessiz sedasız onları programdan çıkardı.

Kör mü oldunuz, sağır mı?

"Bize Ülkücülüğümüz yeter" diyenler bir ses verin hele…

Kamuoyuna her gün bir malzeme veriyorsunuz.

Anlaşılan siz malzeme vermekten, biz bunları yazmaktan bıkmayacağız.

Ha bu arada "Bizim partimiz Ülkücü bir parti olmayacak" dediler.

Siz hala "Ülkücülüğümüz bize yeter" diye trip yapmaya devam mı ediyorsunuz?

Tezgâha öyle bir düştünüz ki, son pişmanlıkta size fayda etmeyecektir.

 

“HDP ONURUMUZDUR” DİYEN KURUCU

https://www.facebook.com/bozkurtcapsresmi/videos/1934959730089408/

https://www.facebook.com/bozkurtcapsresmi/videos/1934631480122233/

PKK’LI AHMET KAYA’YA ÖVGÜ DİZEN KURUCU

https://www.facebook.com/bozkurtcapsresmi/videos/1935423610043020/YAZDIR